Kontaktandmed

Üldkontaktid

IM Arvutid AS

Endla 69 / Keemia 4, 10616 Tallinn
Reg. nr.: 1039035
KMKR: EE100359538

Üldtelefon: +372 686 9001
www.ideal.ee

iDeal Ärikliendiosakond

Endla 69 / Keemia 4
10616 Tallinn

Tel: +372 686 9010
business@ideal.ee

Avatud: E-R 9-18

Müügisalongid

Endla müügisalong
Apple Authorized Reseller


Endla 69 / Keemia 4
10616 Tallinn

Tel: +372 686 9040
endlamyyk@ideal.ee

Avatud E-R 9-18

Solaris müügisalong
Apple Premium Reseller

Solarise keskus
Estonia pst. 9
11314 Tallinn

Tel: +372 686 9041
solaris@ideal.ee

Avatud: E-R 10-21

Kristiine müügisalong
Apple Premium Reseller

Kristiine keskus
Endla 45
10615 Tallinn

Tel: +372 686 9043
kristiine@ideal.ee

Avatud: E-P 10-21

Tartu müügisalong
Apple Premium Reseller

Lõunakeskus
Ringtee 75
50501 Tartu

Tel: +372 686 9044
tartu@ideal.ee

Avatud: E-P 10-21

Hooldussalongid

Tallinna hooldus
Apple Authorized Service Provider


Endla 69/ Keemia 4
10616 Tallinn

Tel: +372 686 9020
hooldus@ideal.ee

Avatud: E-R 9-18

Tartu hooldus
Apple Authorized Service Provider

Lõunakeskus
Ringtee 75
50501 Tartu

Tel: +372 686 9024
hooldus@ideal.ee

Avatud: E-P 10-21

Tehnik: E-R 10-17

iDeal tiim

Antti Adur

Antti Adur
Tegevjuht

Tel:
antti.adur@ideal.ee

Liina Noot

Liina Noot
Ostu-müügijuht

Tel: 6869004
liina.noot@ideal.ee

Silja Kalda

Silja Kalda
Turundusjuht

Tel: 6869005
silja.kalda@ideal.ee

Karolin Krutop

Karolin Krutop
Büroojuht- personalispetsialist

Tel: 6869001
karolin.krutop@ideal.ee

Rainer Ross

Rainer Ross
Endla iDeal juhataja

rainer.ross@ideal.ee

Pilt isikust

Jüri Põld
Solaris iDeal juhataja

juri.pold@ideal.ee

Olev Ladva

Olev Ladva
Kristiine iDeal juhataja

olev.ladva@ideal.ee

Pilt isikust

Marilin Ilp
Lõunakeskus iDeal juhataja

marilin.ilp@ideal.ee

Alain Sooaru

Alain Sooaru
Hooldusjuht


alain.sooaru@ideal.ee

Pilt isikust

Jussi Valdsalu
Ärikliendihaldur

Tel: 6869010
jussi.valdsalu@ideal.ee

Heleri Järve

Heleri Järve
Ärikliendihaldur

Tel: 6869011
heleri.jarve@ideal.ee