Apple AirPods Max

Tootekood: CNF-11843-3

Toote nimetus: Apple AirPods Max

 • Laos olev kaup kätte 1-3 tööpäevaga.
  Transport pakiautomaati 3.50€.
  Sama päeva kuller E-L Tallinnas ja Tartus. Esita tellimus tööpäeval enne kella 13.00 ja saad laos oleva kauba kätte samal päeval. Kulleri hind 8.90€.
 • Apple tagasiost - vaheta vana seade uueks.
  Too oma kasutatud, kuid töötav, tahvelarvuti, telefon või arvuti meie salongi ja anname sulle uue iPadi, iPhone'i või Macbooki hinnast Sinu vana seadme väärtuses allahindlust. Tagasiostu soodustus laieneb uutele seadmetele, lisatarvikutele, hoolduse teenustele ja koolitustele. Vaata oma seadme väärtust

Apple AirPods Max

Tootekood: CNF-11843-3

  Värvus
 • Tootehind
  629,00 €
 • AirPods Max kõrvaklapid ühendavad AirPodside kasutusmugavuse, puhta tõetruu heli ning üle-kõrva-disaini, et pakkuda parimat kuulamiskogemust.
  AirPods Maxe saab vaid ühe puudutusega ühendada Apple’i seadmetega, mis on seotud kasutaja iCloudi kontoga ning seadmete vahel ümberlülitumine on automaatne.
  AirPods Maxi aktiivne mürasummutus võimaldab keskenduda vaid sellele, mida kuulad. Transparency-režiimi kasutades saad aga muusika kuulamise ajal kuulda ka enda ümber toimuvat.
  Klappidel asuva Digital Crown’i abil saad vahetada helitugevust ja navigeerida lugude vahel, vastata kõnedele ning aktiveerida Siri; samuti on klappidel eraldi nupp mürasummutuse ja Transparency-režiimi vahel ümber lülitumiseks.
  Kõrvaklappide kasutusaeg ühe laadimiskorra järel on aktiivse mürasummutuse või Transparency režiimis kuni 20 tundi. 5-minutiline laadimine lisab ligikaudu 1,5 tundi kuulamisaega.
  Komplektis: AirPods Max, Smart Case, Lightning to USB-C laadimiskaabel.
 • Värvus Pink