Koolitused

Tasuta koolitused ja töötoad


Pakume Sulle võimalust osaleda
tasuta koolitustel iDeal esindussalongides.


Vali koolitus ja registreeru siin!

 

Tutvustades meie uusimat innovatsiooni.

Sind.

iDeal personaalsed konsultatsioonid ja koolitused on suurepärane võimalus süvendada oma teadmisi erinevate Apple’i toodete ja võimaluste osas ning võtta neist maksimum.


Broneeri konsultatsiooni aeg

 

Meie asjatundlikud koolitajad on võimeliseid teile nõu andma läbi erinevate teemade, tundes nii macOSi, iOSi kui ka neis mõlemais sisalduvaid funktsioone ja võimalusi. Koolitused sobivad kõigile - nii neile, kelle jaoks on Apple’i maailm veel võõras kui ka juba kogenenud kasutajale. Personaalsed koolitused ja konsultatsioonid toimuvad Kristiine ja Solarise iDeal salongides kohapeal.

Apple sertifitseeritud treeningud on investeering endasse olles ülemaailmselt hinnatud lisaväärtus ja -oskus oma tuleviku karjääris.


Mitte ainult müügikonsultandid

iDeal’i müügisalongides on Apple’i poolt koolitatud ja sertifitseeritud teenindajad, kes on valmis vastama kõigile küsimustele, mis hõlmab Apple’i seadmeid ja teenuseid. Apple’ist saadud teadmisi oleme meeledi nõus ka jagama ning oleme loonud seepärast “iDeal koolitused”.

Teadmised on võim

Apple’i seadmed kui ka teenused on disainitud mõttega, et neid saaks kasutada, mugavalt ning kiirete ja professionaalsete tulemustega. iDeal koolitused pakuvad selleks otseteed.

Kõikjalt kõigile

Koolitused ja personaalsed konsultatsioonid toimuvad Kristiine ja Solarise iDeal Apple Premium Reseller kauplustes. Oodatud on nii algajad kui ka edasijõudnud Apple kasutajad. Salongides toimuvate konsultatsioonide kestvuseks on 30-60 min. Personaalsed konsultatsioonid on tasulised. Hind alates 29€ / 30 min.

Broneeri personaalne konsultatsioon veebis ja täpsusta meile, mille osas sooviksid ennast täiendada.

Tee ise oma koolitus

Pakume ka teenusena individuaalseid koolitusi, kus on võimalik ise oma kava kokku panna. Olgu see sissejuhatus iOS või MacOS platvormile, mõnele rakendusele nagu “Pages” või teenusele, näiteks “iCloud”.

Lisainformatsiooni saamiseks või koolituste tellimiseks võta ühendust: Saada e-kiri.