Ettevõttest

iDeal Group AS

iDeal Group AS on ainus premium taseme Apple'i edasimüüja ja ametlik hoolduspartner Eestis. iDeal Group AS gruppi kuuluvad lisaks iDeal Apple'i esindused Lätis ja 1Store esinduskauplused Soomes olles seeläbi suurim Apple'i partner Baltikumis ning suurim Apple Premium Reseller Soomes.

Aastal 1993 loodud ettevõte oli esimene Apple'i maaletooja Eestis ning tänaseks pikima ajaloo ja rohkem kui 30-aastase kogemusega vanim Apple edasimüüja regioonis. Olles ainus Apple Premium Partner regioonis on meie eesmärk olla parim Apple’i toodete müüja ja asjatundja Eestis. Hoolitseme kõigi oma klientide eest Apple'i kõrgemate standardite kohaselt, pakkudes igaühele just tema vajadustele sobivaid lahendusi.

Missioon

iDeal Group AS-i missiooniks on luua ja pakkuda oma klientidele uuenduslikke lahendusi, mis ületavad ootusi ning aitavad neil olla edukamad koos meiega.

Visioon

iDeal Group AS-i visiooniks on olla eelistatuim ja inspireerivaim lisaväärtust pakkuv Apple'i edasimüüja ja hoolduspartner oma klientidele üle maailma.