ISIC / ITIC

ISIC ja ITIC kaartide soodustused iDeal salongides

iDeal müügisalongides ISIC / ITIC kaardi esitamisel Mac arvutid -3%.

Soodustuse kehtib ainult iDeal salongides kohapeal. Soodustuse saamiseks esita ISIC või ITIC kaart enne ostu sooritamist.

Täpsem info www.isic.ee.
 • Kasuta ära Apple’i mitmekülgseid lahendusi erinevate toodete näol ning muuda enda ettevõtte IT lahendused sujuvamaks. Kasutades AirDrop-i, AirPrint-i, HandOff-i ja Time Capsule-it, näed Sa kui lihtne on töötada väga efektiivselt ja mobiilselt.

  MacOS ja Windowsi koostöö

  Nagu Windowsi arvutite puhulgi, saad Sa ühendada enda Maci juhtmevabalt või erinevate ühenduspesade läbi printeritega ja ettevõtte sisevõrguga. Kõik süsteemid töötavad kenasti ning failide edastamine ja samade või sarnaste programmide kasutamine toimib suurepäraselt. Samuti pääseb Mac ligi Microsoft Exchange Serveri kontodele.

  Sa saad kasutada Microsoft Office tarkvara, millega Sa juba harjunud oled

  Kasutades Maci arvutit saad Sa valida millist kontoritarkvara paketti kasutada soovid. Apple pakub täiesti tasuta iWork (Pages, Numbers, Keynote) lahendust, mida on väga lihtne kasutada. Ühtlasi ühendab see kenasti Sinu arvuti teiste Apple seadmete ja iCloudiga. Kui Sinu töö nõuab aga Microsoft Office tarkvara, siis ühildub Mac suurepäraselt ka näiteks Office 365 lahendusega, pakkudes identset disaini ja funktsionaalsust, nagu Sa juba aastaid kasutanud oled.

  Investeering Maci tasub ära

  Pikaajalise koostöö puhul saame pakkuda suurepäraseid hinnalahendusi Apple toodetele. Samuti oleme kindlad, et suudame Sind veenda, et investeering Apple toodetesse tasub ennast tõepoolest ära ning seda mitte ainult võrreldamatu kasutusmugavuse või kiiruse ja vastupidavuse pärast. Kõigele lisaks hoiavad Maci arvutid suurepäraselt hinda ka mitmeid aastaid pärast nende ostu.

  Ettevõtluse jaoks mõeldud rakendused

  Maci rakenduste põhiline idee ja rõhk on just tervikliku kasutusmugavuse pakkumises igapäevaste töötoimingute tegemisel. Rakendused on disainitud selliselt, et need säästaks Sinu aega ja tõstaks efektiivsust. Kas selleks on failide sünkroniseerimine, grupi kõned või jagatud kontaktid ja üritused, toimib MacOS alati kiirelt ja sujuvalt.

  Suurepärane riistvara ja veelgi parem kasutajakogemus

  Mac ei ole ainult garanteeritud kombinatsioon kenast ja erakordsest disainist. See on disainitud pidama vastu karmidele tingimustele, terve päeva ning seejuures pakkuma alati 100% jõudlust. Tänu alumiiniumist korpusele pakub see suurepärast vastupidavust kombineerituna minimaalsete mõõtmete ja kaaluga, mida peaaegu, et ei tunnegi.

  Sest Sul on iPhone

  Apple toodete ökosüsteem on üks enim arenenud lahendusi IT maailmas. Suhtlus erinevate seadmete vahel laseb Sul töötada kiirelt, mugavalt ning seda ilma tüütute manuste ja failide saatmisteta.

 • Leia oma Mac

  iMac 24" 2021 Apple M1
  iMac 24" 2021 Apple M1
  iMac 24" 2021 Apple M1
  Alates
  1 399,00 €
  1 499,00 €
  MacBook Air 13" Apple M1
  MacBook Air 13" Apple M1
  MacBook Air 13" Apple M1
  Alates
  999,00 €
  1 239,00 €