Seikluse teine tase.
Kõige tugevam ja võimekam Apple Watch. Kerge titaanist korpuse, ülipika aku tööea1 ja kõigi aegade eredaima ekraaniga kell on loodud looduses seiklemiseks ja eriti efektiivseks treeninguks.
Tutvu hinna ja Smart Deal kuutasuga tootelehel
Sel on nüüd topeltnipsu žest2 – uus maagiline viis Apple Watchi kasutamiseks.    Aastal 2023 lõpus.
Juhi Apple Watch Ultra 2 nutikella kiiresti ja lihtsalt ekraani puudutamata. Puuduta nimetissõrmega kaks korda pöialt kõnedele vastamiseks, taimerite peatamiseks ja käivitamiseks ja muuks. Tänu sellele on igapäevatoimingud veelgi lihtsamad, eriti pingelistes olukordades, kus su käed pole vabad.
Läbi aegade suurim ja eredaim ekraan.
Apple’i kõige eredam alati sisselülitatud Retina-ekraan on hästi nähtav ka kõige tugevama päikesevalguse käes. Rohkem ruumi oma kella sihverplaadi kohandamiseks. Piisavalt suur, et näha korraga kuni kuute näitajat.
Kohandatavad toimingunupud
– võimaldavad teil erinevaid funktsioone juhtida. Alustage treeningut, märkige kompassile teekonnapunkt või alustage heegeldamist vaid ühe nupuga.
Teedrajav GPS.
Kahesageduslik täppis-GPS tuvastab täpse asukoha, võimaldades arvutada vahemaad, tempot ja marsruudikaarte.
Aku, mis kestab päevi.
Kuni 36 tundi
tavapärast kasutust1.
Kuni 72 tundi
tavapärast kasutust energiasäästlikus režiimis1.
Sportlastele.
Treeningrakenduses Workout on saadaval täiustatud näitajad ja vaated, sealhulgas pulsitsoonid, kohandatud treeningud ja uued jalgrattasõiduvaated. Kahesageduslik täppis-GPS võimaldab arvutada vahemaad, tempot ja marsruudikaarte ülima täpsusega.
Veespordiharrastajatele.
Loodud veespordi-, sukeldumis- ja vabasukeldumisharrastajatele sukeldumiseks kuni 40 meetri sügavusele3. Rakendus Depth näitab aega, hetkesügavust, veetemperatuuri, vee all viibimise kestust ja saavutatud maksimumsügavust. Rakendus Oceanic+ muudab su kella tõeliseks sukeldumiskompuutriks4.
Matkajatele.
Kompassirakendus kuvab kasulikke vaateid ja andmeid, näiteks kõrgust ja tõusumeetreid. Vaata viimast kohta, kus sul oli mobiilandmeside. Märgi oma asukoht funktsiooniga Compass Waypoints. Funktsioon Backtrack kasutab läbitud kohtade kaardistamiseks GPS-i, et saaksid tuldud teed tagasi minna.
Süsinikuneutraalne
Apple Watch Ultra 2 koos kõige uuema Alpine Loop või Trail Loop rihmaga on süsinikuneutraalne.
Erinevad stiilid, materjalid ja värvid.
Täiustatud tervise- ja ohutusfunktsioonid.
Südametervise teavitused ja verehapniku sisalduse rakendus5 hoiavad sind oma tervisega kursis. Kukkumistuvastus6 ja autoavarii tuvastus suudavad sind raske kukkumise või tõsise avarii korral ühendada hädaabikeskusega7. Tähelepanu püüdmiseks saad Action nupuga aktiveerida alarmi, mida on kuulda kuni 180 meetri kaugusele.

*Juriidiline teave

Apple Watch Ultra 2 kasutamiseks on vajalik iPhone Xs või uuem mudel opsüsteemiga iOS 17 või uuem.

1 Aku kestvus sõltub kasutusest ja seadistusest. Lisateavet leiad veebilehelt apple.com/batteries.

2 Saadaval 2023. aasta lõpus. Vajalik on Apple Watch Series 9 või Apple Watch Ultra 2.

3 Apple Watch Ultra 2 on ISO standardi 22810 kohaselt veekindel kuni 100 meetri sügavusel. Seda võib kasutada kiirveespordialade harrastamiseks ja harrastussukeldumisel (koos ühilduva kolmanda osapoole rakendusega App Store'ist) kuni 40 meetri sügavusele. See pole ette nähtud sukeldumiseks sügavamale kui 40 meetrit. Veekindlus pole püsiv omadus ja võib aja jooksul väheneda. Lisateavet leiad aadressilt support.apple.com/HT205000. Lisaks on mudelil Apple Watch Ultra 2 tolmukindluse hinnang IP6X.

4 Rakenduse Oceanic+ kasutamiseks on vaja tellimust. Saadaval App Store’is. Järgi alati sukeldumisprotokolle, sukeldu koos kaaslasega ja võta kaasa tagavaraseade.

5 Verehapniku sisalduse rakendus Blood Oxygen pole mõeldud meditsiiniliseks kasutuseks, vaid üksnes üldise heaolu jälgimiseks.

6 Kukkumistuvastuse värskendused on saadaval kella Apple Watch Series 4 ja uuemate mudelite puhul, millel on opsüsteem watchOS 8 või uuem. 

7 Hädaabi SOS-i jaoks on vajalik mobiilandmesideühendus või WiFi-kõned läbi Apple Watchi või lähedalasuva iPhone’i internetiühenduse.