Apple AirPods (3 gen) w/ Lightning Charging Case

Tootekood: MPNY3ZM/A

Toote nimetus: Apple AirPods (3 gen) w/ Lightning Charging Case

 • Laos olev kaup kätte 1-3 tööpäevaga.
  Transport pakiautomaati 3.50€.
  Sama päeva kuller E-L Tallinnas ja Tartus. Esita tellimus tööpäeval enne kella 13.00 ja saad laos oleva kauba kätte samal päeval. Kulleri hind 8.90€.
 • Apple tagasiost - vaheta vana seade uueks.
  Too oma kasutatud, kuid töötav, tahvelarvuti, telefon või arvuti meie salongi ja anname sulle uue iPadi, iPhone'i või Macbooki hinnast Sinu vana seadme väärtuses allahindlust. Tagasiostu soodustus laieneb uutele seadmetele, lisatarvikutele, hoolduse teenustele ja koolitustele. Vaata oma seadme väärtust

Apple AirPods (3 gen) w/ Lightning Charging Case

Tootekood: MPNY3ZM/A

 • Tootehind
  209,00 €
  215,00 €
 • Isikupärastatud ruumiline heli koos dünaamilise peajälgimisega Helid paigutuvad Sinu ümber, et luua kaasahaarav kolmemõõtmeline kuulamiskogemus muusika, telesaadete ja filmide jaoks. AirPodsi andurid Sinu pealiigutusi - nii et tundub, nagu oleksid laulu või stseeni keskel. Kohanduv EQ Muusika on automaatselt häälestatud vastavalt kõrva kujule. Sissepoole suunatud mikrofonid tuvastavad, mida te kuulete, seejärel kohandavad madal- ja kesksagedused, et tuua esile rikkalikud detailid igas laulus. Pikem aku tööiga AirPodsi aku tööiga on võrreldes AirPodsiga (2. põlvkond) pikenenud tervelt ühe tunni võrra, võimaldades kuni 6 tundi kuulamisaega ja kuni 4 tundi kõneaega. Vaid 5 minutit laadimist annab teile ligikaudu tunni kuulamisaega või kõneaega. Lightning laadimiskarbiga saad aga nautida koguni kuni 30 tundi kuulamisaega. Higi- ja veekindel Nii AirPodsid kui ka Lightning laadimiskarp on hinnatud IPX4 veekindluse astmega, mistõttu nad peavad vastu kõigele alates vihmast kuni intensiivsete treeninguteni. Maagiline igas mõttes Seadistamine on vaevatu - võta need lihtsalt karbist välja ja nad on kohe kasutusvalmis. Klapid lülituvad automaatselt Sinu Apple'i seadmete vahel. Kõrvade tuvastamine teab, millal klapp on kõrvas ja millal mitte.