Nutikam. Kirkam. Vägevam.
Apple Watch Series 9 aitab sul püsida ühenduses ning elada aktiivset, tervislikku ja turvalist elu. Sel on nüüd topeltnipsu žest – uus maagiline viis Apple Watchi kasutamiseks1. Ja ekraan on nüüd veelgi eredam.

Tutvu hinna ja Smart Deal kuutasuga tootelehel

Tuliuus S9 SiP.
S9 SiP võimaldab ülimalt eredat ekraani ning maagilist uut viisi kiireks ja mugavaks Apple Watchi kasutamiseks ilma ekraani puudutamata.
Sel on nüüd topeltnipsu žest – uus maagiline viis Apple Watchi kasutamiseks1. Aastal 2023 lõpus.

Esita ja peata muusika toidukotte kandes.

Vasta SUP-lauaga sõites kõnedele.

Vasta koeraga jalutades sõnumile.

Peata pirukat küpsetades taimer.

Võimas treeningpartner.
Rakendus Workout pakub laia valikut treeningvõimalusi ja täiustatud näitajaid täpsemaks ülevaateks su sooritustest.
Täiustatud tervisefunktsioonid.
Hoia silm peal oma vere hapnikusisaldusel2. Ja vaata funktsiooni Sleep Stages abil, kui kaua aega veedad REM-, põhi- ja sügavunes.
Püsi ühenduses.
Ka ilma oma iPhone'ita3.
Apple Watch võimaldab sul vaadata sõnumeid ja olulisi märguandeid. Ja uue funktsiooniga Smart Stack näed oma eelseisvaid kohustusi. Mobiilandmesidega3 Apple Watchi abil saad teha kõnesid, vastata sõnumitele ja kutsuda hädaolukorras abi ka siis, kui su iPhone ei ole käepärast. Striimi oma lemmikmuusikat ja -podcaste otse oma randmelt.
Pilguga hoomatav oluline informatsioon.
Täiustatud andurid ja rakendused annavad väärtuslikku teavet sinu füüsilise ja vaimse tervise kohta. Mõõda oma pulssi ja jälgi unetsükleid. Emotsionaalse teadlikkuse tõstmiseks märgi rakendusse Mindfulness oma meeleseisund.
Kutsub abi, kui sa ise seda teha ei saa.
Apple Watch Series 9 kutsub sulle abi siis, kui seda vajad. Kui peaksid raskelt kukkuma või sattuma tõsisesse avariisse, aitab kukkumistuvastus4 või autoavarii tuvastus ühendada sind hädaabi SOS-iga5. Nii saad vajadusel ühendust võtta oma lähedastega või hädaabikeskusega.
watchOS 10.
Oluliselt uuendatud.
Silmapaistev.
Uuendused toovad su ekraanile veelgi rohkem. Peaaegu kõik rakendused on täielikult ümber tehtud, et anda hetkega veelgi rohkem teavet. Keera Digital Crowni mis tahes sihverplaadilt, et näha ajakohast teavet kuvavat Smart Stacki.
Süsinikuneutraalne.
Alumiiniumist Apple Watch Series 9 koos kõige uuema Sport Loop rihmaga on süsinikuneutraalne.

*Juriidiline teave:

Apple Watch Series 9 kasutamiseks on vajalik iPhone Xs või uuem mudel opsüsteemiga iOS 17 või uuem.

1 Saadaval 2023. aasta lõpus. Vajalik on Apple Watch Series 9 või Apple Watch Ultra 2.

2 Verehapniku sisalduse rakendus Blood Oxygen pole mõeldud meditsiiniliseks kasutuseks, vaid üksnes üldise heaolu jälgimiseks.

3 Mobiilandmesideteenuste kasutamiseks on nõutav mobiilsideteenuste pakett. Lisateabe saamiseks pöördu oma teenusepakkuja poole. Ühendus sõltub võrgu kättesaadavusest. Osalevaid teenusepakkujaid ja tingimustele vastavust vaata veebilehelt apple.com/watch/cellular. Lisateavet seadistamise kohta leiad aadressilt support.apple.com/en-us/HT207578.

4 Kukkumistuvastuse värskendused on saadaval kellas Apple Watch Series 4 ja uuemates mudelites opsüsteemiga watchOS 8 või uuem. 

5 Hädaabi SOS-i jaoks on vajalik mobiilandmesideühendus või WiFi-kõned läbi Apple Watchi või lähedalasuva iPhone’i internetiühenduse.