Tutvu hinna ja Smart Deal kuutasuga tootelehel.
iPhone 15 Pro'l on tugev ja kerge lennukitööstuse tasemel titaanist vorm ning tekstuurse viimistlusega mattklaasist tagakülg. Samuti on sellel Ceramic Shield, mis on tugevam kui ükski teine nutitelefoni klaas. Ja see on pritsme-, vee- ja tolmukindel.1
Murranguline A17 PRO kiip.
Pro-klassi graafikaprotsessor muudab tänu rikkalikele keskkondadele ja realistlikele tegelastele mobiilimängud tõeliselt kaasahaaravaks. A17 Pro kiip on erakordselt tõhus ja aitab tagada hämmastava kogu päeva kestva aku.2
Võimas pro-kaamerasüsteem.
7 pro-objektiivi tagavad kadreerimisel ülima paindlikkuse. Jäädvusta 48MP põhikaameraga eriti suure eraldusvõimega fotosid, millel on rohkem värve ja detaile. Ja tee iPhone 15 Pro 3x Telefoto-kaameraga teravaid lähivõtteid veelgi kaugemalt.
120 mm ehe Pro suum.
iPhone 15 Pro Maxi jaoks kavandasime 5-kordse telekaamera, millel on kõikide aegade iPhone'idest kõige kaugemale ulatuv optiline suum, mis sobib meie kompaktse Pro kaamerasüsteemiga.
Nüüd saate teha teravamaid lähivõtteid ka kaugemalt – näiteks fantastilise foto oma sõbrast või oma lapse jalgpallimatšil löödud väravast.
Kohandatav Action-nupp.
Action-nupp on kiirtee sinu lemmiktegevuste juurde. Seadista selleks näiteks vaikerežiim, kaamera, häälmemo, otsetee või hoopis midagi muud. Toimingu käivitamiseks lihtsalt vajuta nuppu ja hoia seda all.
Profitasemel liidesed.
Uus USB-C liides võimaldab sul laadida enda Maci või iPadi sama kaabliga, mida kasutad oma iPhone 15 Pro laadimiseks. USB-3 liides tagab veelgi kiirema andmeedastuse.3 Ja Wi-Fi 6E abil saad nüüd faile alla laadida kuni kaks korda kiiremini.4
Olulisteks asjadeks loodud.
iPhone’il on funktsioonid privaatsuse kaitsmiseks, mis tagavad sulle kontrolli andmete haldamise üle. Keskkonnamõju minimeerimiseks on valmistamisel kasutatud rohkem ringlussevõetud materjale. Paigaldatud on sisseehitatud funktsioonid, mis muudavad iPhone’i veelgi ligipääsetavamaks.
Elutähtsad ohutusfunktsioonid.
Autoavarii tuvastusega iPhone suudab tuvastada tõsise liiklusõnnetuse ja helistada hädaabiteenustele, kui sina seda teha ei saa.5

*Juriidiline teave

1 iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro ja iPhone 15 Pro Max on pritsme-, vee- ja tolmukindlad. Kontrollitud laboritingimustes toimunud testi tulemusel on neile vastavalt IEC standardile 60529 antud hinnang IP68 (kuni 6 meetri sügavusel kuni 30 minutit). Pritsme-, vee- ja tolmukindlus pole püsivad omadused. Need võivad tavalise kulumise käigus väheneda. Ära lae märga iPhone’i. Puhastamis- ja kuivatamisjuhiseid vaata kasutusjuhendist. Garantii ei hõlma vedelikest põhjustatud kahjustusi.

2 Aku kasutusaeg sõltub kasutusviisist ja konfiguratsioonist. Lisateavet leiad veebilehelt apple.com/batteries.

3 USB-3 kaabel kiirusega 10 Gb/s on vajalik kuni 20x kiiremaks andmeülekandeks iPhone 15 Pro mudelitel.

4 Wi‑Fi 6E on saadaval toetatud riikides ja regioonides.

5 iPhone 15 ja iPhone 15 Pro suudavad tuvastada tõsise autoõnnetuse ja seejärel helistada hädaabiteenistustele. Vajalik on mobiilandmesideühendus või WiFi-kõnede teenus.

Tehnilised andmed

Täielikud andmed leiad veebilehelt apple.com/iphone/compare.