Uhiuuenduslik.

Tutvu hinna ja Smart Deal kuutasuga tootelehel

Dynamic Island ja Iphone 15.
Dynamic Island toob esile märguandeid ja kajastab tegevusi reaalajas, et miski ei jääks märkamata. Vaata, kes sulle helistab, kontrolli lennuinfot ja palju muud.
Innovaatiline disain.
iPhone 15 korpus on valmistatud vastupidavast läbinisti värvilisest klaasist ja alumiiniumist. See on pritsme-, vee- ja tolmukindel.1 Ceramic Shield on tugevam kui ükski nutitelefoni klaas. Ja 6,1-tolline või 6,7-tolline Super Retina XDR-ekraan2 on võrreldes iPhone 14 ekraaniga päikese käes kuni kaks korda erksam.
48MP põhikaamera
koos 2x Telefotoga.
48MP põhikaamera jäädvustab pilte ja videoid ülimalt kõrge eraldusvõimega. Seega on nüüd võimalik jäädvustada hämmastava detailirohkusega silmapaistvaid fotosid lihtsamini kui eales varem. 2-kordse optilise kvaliteediga Telefoto-suurendus võimaldab kadreerida ideaalseid lähivõtteid.
Kõrgema taseme portreed.
Jäädvusta veelgi detailsemaid ja paremate värvidega portreesid. Lihtsalt vajuta, et viia fookus ühelt objektilt teisele ja seda kasvõi pärast pildistamist.
USB-C ühilduvus.
USB-C liides võimaldab sul laadida enda Maci või iPadi sama kaabliga, mida kasutad oma iPhone 15 laadimiseks. Lisaks saad iPhone 15 kasutada ka Apple Watchi või AirPods klappide laadimiseks.
Võimas A16 Bionic kiip.
Ülikiire kiip annab lisajõudu täiustatud funktsioonidele, näiteks arvutuslikule fotograafiale, sujuvatele Dynamic Islandi üleminekutele ja telefonikõnede ajal hääle isoleerimisele. A16 Bionic on erakordselt tõhus ja tagab hämmastava kogu päeva kestva aku.3
Elutähtsad ohutusfunktsioonid.
Autoavarii tuvastusega iPhone suudab tuvastada tõsise liiklusõnnetuse ja helistada hädaabiteenustele, kui sina seda teha ei saa.4
Olulisteks asjadeks loodud.
iPhone’il on funktsioonid privaatsuse kaitsmiseks, mis tagavad sulle kontrolli andmete haldamise üle. Keskkonnamõju minimeerimiseks on valmistamisel kasutatud rohkem ringlussevõetud materjale. Paigaldatud on sisseehitatud funktsioonid, mis muudavad iPhone’i veelgi ligipääsetavamaks.

*Juriidiline teave

 

1 iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro ja iPhone 15 Pro Max on pritsme-, vee- ja tolmukindlad. Kontrollitud laboritingimustes toimunud testi tulemusel on neile vastavalt IEC standardile 60529 antud hinnang IP68 (kuni 6 meetri sügavusel kuni 30 minutit). Pritsme-, vee- ja tolmukindlus pole püsivad omadused. Need võivad tavalise kulumise käigus väheneda. Ära lae märga iPhone’i. Puhastamis- ja kuivatamisjuhiseid vaata kasutusjuhendist. Garantii ei hõlma vedelikest põhjustatud kahjustusi.

2 Mudeli ekraanil on ümarad nurgad. Standardse ristkülikuna mõõtes on ekraani diagonaal 6,12 tolli (iPhone 15 Pro, iPhone 15) või 6,69 tolli (iPhone 15 Pro Max, iPhone 15 Plus). Tegelik kuvatav ala on väiksem.

3 Aku kasutusaeg sõltub kasutusviisist ja konfiguratsioonist. Lisateavet leiad veebilehelt apple.com/batteries.

4 iPhone 15 ja iPhone 15 Pro suudavad tuvastada raske autoavarii ja kutsuda abi. Vajalik on mobiilandmesideühendus või WiFi-kõnede teenus.

Tehnilised andmed

Täielikud andmed leiad veebilehelt apple.com/iphone/compare.