Apple AirPods with Charging Case White (2Gen)

Tootekood: MV7N2ZM/A

Toote nimetus: Apple AirPods with Charging Case White (2Gen)

 • Laos olev kaup kätte 1-3 tööpäevaga.
  Transport pakiautomaati 3.90€.
  Sama päeva kuller E-L Tallinnas ja Tartus. Esita tellimus tööpäeval enne kella 13.00 ja saad laos oleva kauba kätte samal päeval. Kulleri hind 8.90€.
 • Apple tagasiost - vaheta vana seade uueks.
  Too oma kasutatud, kuid töötav, tahvelarvuti, telefon või arvuti meie salongi ja anname sulle uue iPadi, iPhone'i või Macbooki hinnast Sinu vana seadme väärtuses allahindlust. Tagasiostu soodustus laieneb uutele seadmetele, lisatarvikutele, hoolduse teenustele ja koolitustele. Vaata oma seadme väärtust

Apple AirPods with Charging Case White (2Gen)

Tootekood: MV7N2ZM/A

 • Tootehind
  165,00 €
 • Maagilisemad kui kunagi varem. Uued AirPods klapid toovad teieni enneolematult maagilise traadita kõrvaklappide kogemuse. Võtke need laadimiskarbist välja ja hakake lihtsalt iPhone’i, Apple Watchi, iPadi või Maciga kasutama Klappide seadistamiseks piisab ühest sõrmeliigutusest. Tulemus on täiesti maagiline. Edaspidi on need alati sees ja ühendatud. Klapid saavad aru, kui need on kõrvas. Ja lähevad pausile, kui need ära võtta. Helitugevuse reguleerimiseks, laulu muutmiseks, helistamiseks või isegi juhiste saamiseks öelge lihtsalt „Hei Siri“ ja andke käsklus. Teil on vabadus kanda ühte või mõlemat AirPods klappi ning saate muusikat või taskuhäälinguid topeltkoputusega mängida või edasi sirvida. AirPods klappidega saate ühe laadimisega kuulata kuni 5 ja rääkida kuni 3 tundi. Tänu spetsiaalsele mitut laadimiskorda – kokku enam kui 24 lisatundi – mahutavale juhtmevabale laadimiskarbile peavad klapid teiega sammu, kus iganes te ka poleks. Vajate kiirelt laadimist? Vaid 15 minutit karbis lisab 3 tundi kuulamisaega ja 2 tundi rääkimisaega. Optilise sensori ja liikumise kiirendusmõõturi abil saab uhiuus Apple’i W1 kiip aru, millal klapid kõrvas on. Sõltumata sellest, kas kasutate ühte või kahte AirPods klappi, suunab H1 kiip automaatselt heli ja lülitab mikrofoni sisse. Ja kui helistate või räägite Siriga, tunneb hääle kiirendusmõõtur ära teie kõne ning filtreerib kiiremoodustusmikrofonide abil välise müra, et edastada ainult oluline.

  Karbis:
  AirPods
  Laadimiskarp
  Lightning to USB-A kaabel