• Laos olev kaup kätte 1-3 tööpäevaga.
  Transport pakiautomaati 3.90€.
  Sama päeva kuller E-L Tallinnas ja Tartus. Esita tellimus tööpäeval enne kella 13.00 ja saad laos oleva kauba kätte samal päeval. Kulleri hind 8.90€.
 • Apple tagasiost - vaheta vana seade uueks.
  Too oma kasutatud, kuid töötav, tahvelarvuti, telefon või arvuti meie salongi ja anname sulle uue iPadi, iPhone'i või Macbooki hinnast Sinu vana seadme väärtuses allahindlust. Tagasiostu soodustus laieneb uutele seadmetele, lisatarvikutele, hoolduse teenustele ja koolitustele. Vaata oma seadme väärtust

iPhone 11

Tootekood: CNF-9817-3

  Värvus
  Mälu
 • Tootehind
  529,00 €
 • Täiesti uus kahe kaameraga süsteem koos ülikõrge laiusega. Öörežiim ja vapustav videokvaliteet. Vee - ja tolmukindel. Terve päeva kestev aku. Kuus vapustavat värvi. Koge iPhone 11.ndat Pildista täiesti uue kahe kaameraga süsteemi abil 4K-videosid, kauneid portreesid ning maastikku. Jäädvusta hämaras oma parimad fotod öörežiimi abil. Näed reaalseid värve oma fotodes, videodes ja mängudes 6,1-tollise Retina ekraanil. Koge A13 Bionicuga enneolematut esitust mängude, liitreaalsuse (AR) ja fotograafiaga. Koge kogu päeva jooksul rohkem ja lae iPhone'i vähem koos terve päeva kestva akuga. Muretsed vähem, kui veekindlus on kuni 2 meetrit 30 minutiks. · 6,1-tolline vedel Retina HD LCD-ekraan · Vee- ja tolmukindel (2 meetrit kuni 30 minutit, IP68) · Kahekordse kaameraga süsteem koos 12MP ülikiirete ja laiade kaameratega; Öine režiim, Portree režiim ja 4K video kiirusega 60 kaadrit sekundis · 12MP TrueDepth-esikaamera, millel on portreerežiim, 4K video ja Slo-Mo · Face ID turvaliseks autentimiseks · A13 Bionic kiip koos kolmanda põlvkonna närimootoriga · Kiire laadimisega · Juhtmevaba laadimine · IOS 13 koos tumeda režiimiga, uued tööriistad fotode ja video redigeerimiseks ning uhiuued privaatsusfunktsioonid  *Pakend ei sisalda laadimisadapterit ega kõrvaklappe.
 • Olulisemad funktsioonid

  6,1-tolline Liquid Retina HD LCD-ekraan


  Vee- ja tolmukindluse hinnang IP68 


  Kahekordse kaameraga süsteem koos 12MP ülikiire ja lainurkkaameratega


  Öine režiim, portreerežiim ja 4K video kiirusega 60 kaadrit sekundis 


  12MP portreerežiimiga TrueDepth-esikaamera


  4K video ja Slo-Mo 


  Face ID turvaliseks autentimiseks 


  A13 Bionic kiip kolmanda põlvkonna Neural Engine’iga 


  Kiirlaadimine


  Juhtmevaba laadimine