Sinu igapäevane kaaslane.
Apple Watch koondab kõik eluks vajaliku sinu randmele. Seda kandes on sul spordipartner, mis hindab sinu liikumisaktiivsust, annab sulle olulist teavet tervise kohta ning hoiab sidet sinule oluliste inimestega.
Apple Watch SE
alates 29900
või 1141/kuus*
Ole levialas. Isegi ilma oma iPhone`ita.
Apple Watchi ja mobiilsideühendust kasutades on teil kõik, mida vajate linnas või looduses. Kõned, sõnumid ja teavitused jõuavad sinuni isegi siis, kui sul pole iPhone'i kaasas. Alates muusikast veebisuhtluse ja audioraamatuteni - Apple Watchiga on alati midagi kuulata. Kui maakaart on randmel, tead alati, mis suunas liikuda. Lisa Siri, kui sul tekib liikvel olles küsimusi, nii oled väljas valmis mis tahes tegevuseks.
Rahakott randmel.
Hoia oma krediit- või deebetkaardid Wallet rakenduses. Vaid kaks külgnupu vajutust - ja paljudes kohtades võid tasuda Apple Pay vahendusel turvaliselt ja kiiresti.
Jälgi oma tervist.
Jälgi südamerütmi ja saa teateid kui rütm järsku muutub.
 • Temperatuuriandur1
 • Mõõda oma vere hapnikutaset võimsa anduri ja rakendusega.2
 • Saa teateid kõrge või madala pulsisageduse ja südame rütmihäirete kohta2
 • Unefaaside jälgimine võimaldab näha kui suure osa ajast olite igas unefaasis: peamises, sügavas ja REM-une faasis.
Vere hapnikusisaldus. Tervise võti.
Apple Watch on varustatud täiustatud anduri ja vere hapnikusisalduse mõõtmise rakendusega, mis on üldtervise oluline näitaja. Blood Oxygen rakenduse mõõtmised ei ole mõeldud kasutamiseks meditsiinilisel või meedikutega konsulteerimise eesmärgil, vaid näitavad ainult üldist tervise seisundit ja heaolu.
Temperatuuritundlikkus.
Teadke oma tsüklit paremini kui kunagi varem. Apple Watch on nüüd varustatud uuendusliku anduriga, mis jälgib teie temperatuuri magamise ajal. Tsükli jälgimine kasutab neid andmeid ovulatsioonitsükli ajastuse pakkumiseks, mis võib olla kasulik pereplaneerimisel. Nagu alati, on teie andmed privaatsed ja turvalised.
Loodud liikuma
koos sinuga.
Aktiivsusrõngad näitavad su igapäevast liikuvust. Nii on võimalik saavutada üha uusi eesmärke. Motivatsiooni aitavad hoida virtuaalsed karikad ja eri ülesanded.
Treeningute lai valik.
Jõutreeningust pilatese ja joogani – Apple Watch jälgib kõiki su treeninguid ja esitab sulle kõige olulisema statistika.
Proovige uuendatud treeningurakendust.
Selle rakendusega saad sa treeningu ajal jälgida täpset teavet oma keha kohta, näiteks pulsisagedust ja selle muutusi määratud ajavahemiku jooksul. Workout rakendus aitab säilitada tervisliku eluviisi ja seda edendada.
Sukelduge koos kellaga.
Apple Watch on veekindel isegi 50 meetri sügavuses. Kandke seda ujudes, lainelaual sõites või muidu vees hullates.
Iga kord isesugune.

Muuda oma kella funktsionaalsust ja stiili Apple Watch rihmadega.

Rihma võid ise hõlpsasti vahetada spordi-, nahast või metallist rihma vastu. Apple Watch Ultra rihmad on abiks sukeldumisel, kõndimisel või mägedes ronides. Veel üks kella aksessuaar on selle sihverplaat, mille saate valida paljude erinevate virtuaalsete kombinatsioonide hulgast.

Leia endale sobivaim
 • Apple Watch SERIES 8
  alates 49900 eurost
  või 1903 eurot/kuus
 • Apple Watch SE
  alates 29900 eurost
  või 1141 eurot/kuus
 • Apple Watch Ultra
  alates 99900 eurost
  või 3810 eurot/kuus

Mobiilsideteenused vajavad traadita ühenduse plaani. Lisateabe saamiseks võtke ühendust oma teenusepakkujaga. Ühendus võib olenevalt võrgu saadavusest erineda. Traadita side operaatoreid ja sobivust vaata apple.com/lt/watch/cellular.

Apple Pay on saadaval vaid teatud riikides ja regioonides. Nimekirja võid vaadata siit support.apple.com/en-au/HT207957.

Apple Watch Series 8 toimib koos iPhone 8 või uuema mudeliga, milles on iOS 16 või uuem tarkvara versioon.

Cycle Tracking rakendus ei ole mõeldud kasutamiseks rasestumisvastase vahendina. Cycle Tracking rakenduse andmeid ei saa kasutada haiguste diagnoosimiseks.

Apple Watch Series 8 veekindluse reiting on ISO standardi 22810:2010 järgi 50 m. See tähendab, et seda saab kasutada madalas vees, näiteks basseinis või meres ujudes. Apple Watch Series 8 ei soovitata aga sukeldumisel, veesuusatamisel ega muudel tegevustel vees, kui liigutakse kiiresti või sukeldutakse sügavamale. Apple Watch Ultra on veekindel kuni 100 m sügavuseni vastavalt ISO standardile 22810. Kella saab kasutada sukeldumisel kuni 40 m sügavuseni (kasutades App Store'i ühilduvat kolmanda osapoole rakendust) ja kiiretel veespordialadel. Apple Watch Ultraga ei soovitata sukelduda sügavamale kui 40 m. Veekindlus ei ole piiramatu ja võib aja jooksul väheneda. Lisateabe saamiseks vt support.apple.com/en-us/HT205000.

1Temperatuuriandur ei ole meditsiiniseade ega ole ette nähtud kasutamiseks diagnoosimisel, ravil või mistahes muul meditsiinilisel otstarbel.

2Vere hapnikusisalduse rakenduse Blood Oxygen mõõtmistulemused ei ole ette nähtud meditsiiniliseks kasutamiseks, sealhulgas enese diagnoosimiseks ega arstiga konsulteerimiseks; neid peaks kasutama ainult üldise füüsilise vormi ja heaolu hindamiseks. Südame rütmihäirete teatiste saamiseks on vajalik watchOS-i ja iOS-i uusim versioon. Rakendus pole ette nähtud alla 22-aastastele kasutajatele või neile, kellel on diagnoositud kodade virvendusarütmia.