Air. See on võimas

Meie kõige õhem ja kergem sülearvuti, mis on täielikult transformeeritud Apple M1 kiibi poolt. CPU on kiirem 3,5 korda. GPU on kiirem kuni 5 korda. Meie kõige arenenum Neural Engine kuni 9 korda kiiremaks masinõppeks. MacBook Air-i kõigi aegade pikim aku kasutusaeg. Ning vaikne, ventilaatorita disain.
Kunagi pole olnud selline jõud valmis tegutsema.

Osta

Apple M1 kiip

M1 on kohal. Meie esimene spetsiaalselt Mac toodetele disainitud kiip pakub uskumatut jõudlust, kohandatud tehnoloogiat ja revolutsioonilist energiatõhusust. See on loodud töötama maailma kõige arenenuma macOS Big Sur töölaua operatsioonisüsteemiga. Hiiglaslik hüpe jõudluses vati kohta muudab iga M1 kiibiga Mac-i arvuti klassiks omaette. See pole kõigest täiendus. See on läbimurre.

5-nanomeetrine protsess

Esimene tipptasemel tehnoloogial põhinev personaalarvuti kiip.

16 miljardit transistorit

Enim, mis oleme kunagi ühte kiipi pannud.

Kuni

3,9x

kiirem videotöötlus1

Kuni

7,1x

kiirem pilditöötlus2

CPU

8-tuumaline CPU
Ahmib ülesandeid.
Nopib akut.

M1 on kõigi aegade kiireim protsessor. Uus töötlemiskiirus võimaldab MacBook Air-il võtta uusi erakorraliselt intensiivseid ülesandeid, nagu näiteks professionaalse tasemega töötlus või tegevusrohke mängimine. Kuid 8-tuumaline M1 CPU pole vaid kuni 3,5 korda kiirem kui eelmine generatsioon1 - see tasakaalustab kõrge jõudlusega tuumad tõhususe tuumadega, mis purustavad igapäeva töö rekordid kasutades selleks vaid kümnendikku võimsusest.

GPU

8-tuumaline GPU
Töötab imeväel.

Uskumatu graafikajõudlus

MacBook Air võtab ette mahukamad graafika intensiivsusega projektid kui kunagi varem. Esmakordselt saavad sisuloojad mitut kõrgkvaliteetset 4K video voogu toimetada ja sujuvalt taasaesitada kaadrit kaotamata.6

Kuni

5x

kiirem graafika2

Kogu päeva kestev aku

Kuni 18-tunnine aku kestvus. See on tervelt 6 tundi rohkem kui varem.3

Soojusefektiivsus

Ventilaa-
torivaba.
Müravaba.

Ainult Air.

Masinõpe

Kuni 9x kiirem.4 Isegi 16-tuumalise Neural Engine jaoks on see suur tükk mida seedida. MacBook Air-i rakendused saavad masinõppe abil automaatselt fotosid töödelda nagu profid, võimaldades täpsema auto-tuvastamise nutikatele töövahenditele nagu võlukepike ja helifiltrid - ning palju rohkemat. See pole kõigest ajutöö - see on virnatäis võimsaid masinõppe tehnoloogiaid.

M1 mudel

Kuni

15 tundi

juhtmevaba sirvimist5

Kuni

18 tundi

filmi taasesitlust5

macOS
Big Sur

macOS Big Sur tõstab maailma kõige arenenuma töölaua operatsioonisüsteemi uuele ilu ja võimsuse tasemele. Koge Mac-i täiuslikkuseni viimistletud kujundust. Naudi kõigi aegade põhjalikumat Safari uuendust. Avasta Maps ja Messages uusi funktsioone. Ning leiad veelgi rohkem läbipaistvust privaatsussätetes.

Täiesti uus Safari. Armastus esimesest lehest.

Olenemata kas vaatad voogesitust, kasutad otsingumootorit või kõigest sirvid, Safari on parim viis veebi lehitsemiseks kõikidelt Apple seadmetelt. Kõigi aegade suurim värskendus toob kaasa uhiuued kohandamise võimalused, parandab valdkonna juhtivat jõudlust ja tutvustab võimsaid privaatsuse kaitsmiseks mõeldud funktsioone.

Salasõnade jälgimine

Safari teavitab kui mõni salvestatud salasõnadest on andmelekkes ohustatud ning aitab neid uuendada.

Suurim kolleksioon rakendusi

Käivita M1 jaoks mõeldud võimsad rakendused. Kõik olemasolevad rakendused töötavad tänu Rosetta 2-le. Esmakordselt saad oma iPhone ja iPad-i lemmikrakendusi kasutada otse macOs Big Suris. Sul on juurdepääs kõigi aegade suurimale Mac-i rakenduste kogule.

Avasta Mac tarvikud

Osta

“Apple TV+” iga Apple seadme ostuga
kolmeks kuuks tasuta kaasa.*

Apple TV+ on voogedastusteenus, mis pakub Apple Originalsi sisu – auhinnatud sarju, hingeminevaid draamasid, silmiavavaid dokumentaale, lastemeelelahutust, komöödiaid ja muud. Igal kuul lisatakse uut Apple Originalsi sisu.

MacBook Air

Hind alates

1239 €

Osta

MacBook Pro

Hind alates

1639 €

Osta

Mac Mini

Hind alates

819 €

Osta

M1

1. Apple korraldatud testimisel oktroobris 2020 kasutades eelproduktsiooni MacBook Air süsteeme Apple M1 kiibi ja 8-tuumalise GPU-ga ning samuti produktsiooni 1.2GHz 4-tuumalisi Intel Core i7-põhiseid MacBook Air süsteeme, kõik konfigureeritud 16GB RAM ja 2TB SSD-ga. Testitud eelväljaande Final Cut Pro 10.5-ga kasutades 55-sekundi videoklippi koos 4K Apple ProRes RAW meediaga - 4096x2160 resolutsiooni ja 59.94 kaadrit sekundis, ümber kodeeritud Apple ProRes 422-le. Jõudlustestid viiakse läbi spetsiifiliste arvutisüsteemide abil ja need kajastavad MacBook Air ligikaudset jõudlust.

2. Apple korraldatud testimisel oktroobris 2020 kasutades eelproduktsiooni Mac mini süsteeme Apple M1 kiibiga ja produktsiooni 3.6GHz 4-tuumalisi Intel Core i3-põhiseid Mac mini süsteeme, kõik konfigureeritud 16GB RAM-i ja 2TB SSD-ga. Eelväljalaske Adobe Lightroom 4.1 testiti kasutades 28MG pilti. Jõudlustestid viiakse läbi spetsiifiliste arvutisüsteemide abil ja need kajastavad Mac mini ligikaudset jõudlust.

MacBook Air

1. Apple korraldatud testimisel oktroobris 2020 kasutades eelproduktsiooni MacBook Air süsteeme Apple M1 kiibi ja 8-tuumalise GPU-ga ning samuti produktsiooni 1.2GHz 4-tuumalisi Intel Core i7-põhiseid MacBook Air süsteeme, kõik konfigureeritud 16GB RAM-i ja 2TB SSD-ga. Testitud eelväljalaske Final Cut Pro 10.5 kasutades 55-sekundilist videoklippi 4K Apple ProRes RAW meediaga, 4096x2160 resolutsiooniga ja 59.94 raami sekundis, ümber kodeeritud Apple ProRes 422-ga. Jõudlustestid viiakse läbi spetsiifiliste arvutisüsteemide abil ja need kajastavad MacBook Air-i ligikaudset jõudlust.

2. Apple korraldatud testimisel oktroobris 2020 kasutades eelproduktsiooni MacBook Air süsteeme Apple M1 kiibi ja 8-tuumalise keskprotsessoriga ning samuti produktsiooni 1.2GHz 4-tuumalisi Intel Core i7-põhiseid MacBook Air süsteeme koos Intel Iris Plus Graphics-iga, kõik konfigureeritud 16GB RAM-i ja 2TB SSD-ga. Testitud eelväljalaske Final Cut Pro 10.5-ga kasutades 10-sekundi projekti koos Apple ProRes 244 videoga, mille resolutsioon on 3840x2160 ja jookseb 30 kaadrit sekundis. Jõudlustestid viiakse läbi spetsiifiliste arvutisüsteemide abil ja need kajastavad MacBook Air-i ligikaudset jõudlust.

3. Apple korraldatud testimisel oktroobris 2020 kasutades eelproduktsiooni MacBook Air süsteeme Apple M1 kiibi ja 8-tuumalise GPU-ga, konfigureeritud 8GB RAM ja 512GB SSD-ga. Apple TV rakenduse filmi taasesitluse test mõõdab aku kasutusaega esitades HD 1080p sisu, mille ajal on ekraani eredus seadistatud 8 kliki peale alustades nullist. Aku kestvus sõltub kasutamisest ja konfiguratsioonist. Lisateavet leiate apple.com/batteries.

4. Apple korraldatud testimisel oktroobris 2020 kasutades eelproduktsiooni MacBook Air süsteeme Apple M1 kiibi ja 8-tuumalise GPU-ga ning samuti produktsiooni 1.2GHz 4-tuumalise Intel Core i7-põhiseid MacBook Air süsteeme, konfigureeritud 16GB RAM-i ja 2TB SSD-ga. Testitud eelväljalaste Xcode 12.2 ja Create ML 2.0-ga koos rakenduses loodud Action Classification mudeliga. Jõudlustestid viiakse läbi spetsiifiliste arvutisüsteemide abil ja need kajastavad MacBook Air-i ligikaudset jõudlust.

5. Apple korraldatud testimisel oktroobris 2020 kasutades eelproduktsiooni MacBook Air süsteeme Apple M1 kiibi ja 8-tuumalise GPU-ga, konfigureeritud 8GB RAM-i ja 512GB SSD-ga. Traadivaba veebilehe test mõõdab aku kasutusaega kui sirvida traadivabalt 25-te populaarset veebilehte sel ajal kui ekraani eredus on seatud 8 kliki peale alustades nullist. Aku kestvus sõltub kasutamisest ja konfiguratsioonist. Lisateavet leiate apple.com/batteries.

6. Apple korraldatud testimisel oktroobris 2020 kasutades eelproduktsiooni MacBook Air süsteeme Apple M1 kiibi ja 8-tuumalise GPU-ga, 16GB RAM-i ja 2TH SSD-ga. Testitud eelväljalaske Final Cut Pro 10.5-ga kasutades 13-sekundilist projekti 4K Apple ProRes 4444 meediaga, resolutsioon 3840x2160 ja jookseb 24 kaadrit sekundis - kerides üheaegselt 5 minuti jooksul tagasi kahte videovoogu. Jõudlustestid viiakse läbi spetsiifiliste arvutisüsteemide abil ja need kajastavad MacBook Air-i ligikaudset jõudlust.

* Pärast tasuta prooviperioodi lõppu on hind 4,99 € kuus. Üks tellimus funktsiooni Family Sharing liikmete kohta. Pakkumine kehtib kolm kuud pärast tingimustele vastava seadme aktiveerimist. Lepingut uuendatakse automaatselt seni, kuni see tühistatakse. Kehtivad piirangud ja muud tingimused. Lisateavet leiad veebilehelt apple.com/promo.