Kui sulle meeldib iPhone, siis armud Maci
Toimib suurepäraselt Exceli, PowerPointi või Google Drive’iga
alates1539 € või 37,55 €/kuus
Sellist võimsust pole sul kunagi olnud võimalik kaasas kanda
M2. Rohkem võimsust. Kõikjal sinuga kaasas
M2 avab uue peatüki Apple’i kiipide seas. Selles on arendatud ja täiustatud nii M1-kiibi kiirust kui ka energiatõhusust.
 • Kuni 1,4x kiirem kui M1 mudel
 • Kuni 6x kiirem kui Inteli-põhine mudel
Rohkem infot
M2 uue põlvkonna 8‑tuumaline protsessor on kuni 18% kiirem kui M1. Seetõttu on kõik veelgi kiirem, nii Xcode'is arendamine kui kõrglahutusega fotodele filtrite ja efektide lisamine. Sealjuures ei tehta mingeid järeleandmisi aku säästlikkuses.
Sulge

M1 on loodud spetsiaalselt Apple’i jaoks - see on Mac 8 tuumaga CPU, kuni 8 tuumaga GPU ja 16 tuumaga Neural Engine, I/O ja veelgi rohkem elemente mahutav üks väike kiip.

M2 kiibiga MacBook Air tuleb müüki juba see kuu

M2 väljatöötamisel on kasutatud täiustatud teise põlvkonna 5- nanomeetrist tehnoloogiat. See on varustatud üle 20 miljardi transistoriga, mida on 25% rohkem kui M1 kiibil. Ning masinõppe kiirendamiseks suudab selle 16-tuumaline Neural Engine teha kuni 15,8 triljonit toimingut sekundis. Kuni 24 GB tippjõudlusega ühismälu varustab protsessori ja graafikaprotsessori suurema ühismälusalvega. Mälu läbilaskevõime on 100 GB/s, seda on 50% rohkem kui kiibis M1. Nii on korraga mitme rakendusega töötamine ja muu multitasking sujuvamast sujuvam.
M1 Pro on täiesti uus professionaalsuse tase – see on Mac, 10 tuumaga CPU, 16 tuumaga Neural Engine. See tagab 1,7 korda kõrgema jõudluse kui uusim sama võimsusega 8 tuumaga PC sülearvuti kiip. Koos M1 Pro’ga teostad kergesti ka kõige keerulisemad projektid.
M1 max on kõigi aegade võimsaim professionaalne sülearvuti.
See on 10 tuumaga CPU, kuni 32 tuumaga GPU ja 16 tuumaga Neural Engine kiip. M1 Max tagab maksimaalsel režiimil töötades kõrgema jõudluse ja tarvitab 40 % vähem energiat kui professionaalidele mõeldud kompaktne PC arvuti kõrge jõudlusega eraldiseisva GPU`ga.
Uue 16-tollise MacBook Pro aku võib kesta kuni
21 tundi
Terve päeva kestev aku
Uue M1 kiibiga MacBook Air aku kestab 18 tundi ning uue 16-tollise MacBook Pro aku koguni 21 tundi.
Rohkem infot
Uus MacBook Air aku kestab kuni
18 tundi
Uue 16-tollise MacBook Pro aku kuni
21 tundi
Terve päeva kestev aku

M1 kiibis on konsolideeritud neli jõudluse ja efektiivsuse tuuma, mis töötavad koos ja sooritavad kõige keerulisemad ülesanded, tarvitades vaid kümnendiku energiat. Samal ajal töötlevad jõudluse tuumad suurimaid keerulisi töövooge.

M2 kiibi sünd tähistab Apple’i uue generatsiooni kiipide ajastut, revolutsiooniline Mac’ide perekond välkkiire jõudluse ja madala energiatarbimisega. Süsteemi uuenduslik arhitektuur sisaldab CPU’d, GPU’d, I/O ja muid komponente ühel kiibil (SoC), mistõttu töötab kõik oluliselt kiiremini ning kulutab vähem energiat.

Sulge
Kaasaskantav montaažistuudio.
M2 tippjõudlusega meediamootor võimaldab ProRes-vormis kodeerimist ja dekodeerimist.
M2 tippjõudlusega meediamootor võimaldab ProRes-vormis kodeerimist ja dekodeerimist. Seega saad esitada ja töödelda kuni 11 voogu 4K ProRes-videot ja kuni 2 voogu 8K ProRes-videot, sealhulgas telefoniga iPhone 13 Pro jäädvustatud 4K ProRes-videot ja teisendada projekte ProRes-vormingusse kuni 3× kiiremini kui varem.
Rohkem infot
14- ja 16- tollised MacBook Pro mudelid on varustatud M1 Pro või M1 Max kiipidega, mis tagavad võrreldamatu jõudluse.
 • Saad hallata miljoneid 3D mudeleid rakenduses Cinema 4D
 • redigeerida kuni seitset 8K ProRes videovoogu rakenduses Final Cut Pro
 • või korrigeerida värve HDR 8K 4444 ProRes videos. Ja kõike seda montaažistuudiota.
14-tolline ja 16-tolline MacBook Pro parima sülearvuti ekraaniga, mis eales loodud
Liquid Retina XDR, parima ekraaniga sülearvuti, mis on eales loodud. Sel on äärmuslik dünaamiline eraldusvõime ja 1 000 000:1 kontrastsus. Iga 14- ja 16- tolline MacBook Pro ekraan on tehases kalibreeritud. Need integreeritavad professionaalsed võrdlusrežiimid on HDRvärvide korrigeerimiseks, pildistamiseks, disainimiseks ja trükiettevalmistuseks.
Sulge
Kujuteldamatu suurusega mälu
M1 kiibiga MacBook Air’is võib olla kuni 16 GB, aga M1 Max kiibiga MacBook Pro’s koguni kuni 64 GB eriti kiiret ühismälu, et kõik sujuks laitmatult - kiiresti ja sujuvalt.
Rohkem infot
Kujuteldamatu suurusega mälu
 • MacBook Air M1 kiibiga
 • MacBook Pro M1 kiibiga
 • kuni 16 GB ülikiiret ühismälu.
 • kuni 64 GB ülikiiret ühismälu.
 • kuni 2 TB SSD
 • kuni 8 GB SSD
Suure läbilaskevõime ja väikse latentsusega mälu võimaldab tagada andmete tõhusa jagamise CPU, GPU ja Neural Engine vahel, et kõik toimingud kulgeksid kiiresti ja sujuvalt.
Sulge
Uued Mac arvutid töötavad suurepäraselt sulle juba tuttavate rakendustega
Microsoft Office ja mitte ainult
Mac võimaldab kasutada Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams ja sinu teisi lemmikrakendusi.
Tõsta produktiivsust ja loomingulisust rakendustega, mis sobivad igaks elujuhtumiks. Maciga saad kasutada Word, Excel, PowePoint, Outlook, Teams ning teisi armastatud rakendusi. Ning tänu Apple’i kiibile töötavad nüüd iPhone’i rakendused ka Mac arvutites. Mida iganes sa ka ei soovi teha, Mac teeb selle teoks.
Mac toimib suurepäraselt:
Rohkem infot
Sulge
Parim koht kõikidele sinu fotodele, dokumentidele ja kõigele muule
Kõikides Apple seadmetes on 5 GB iCloud salvestusruumi, kus sinu tähtsamaid faile pidevalt uuendatakse, need on turvaliselt hoitud ja juurdepääsetavad kusiganes sa ka ei viibiks. iPhone’i salvestatud fotod ja dokumendid kantakse automaatselt üle MAC arvutisse.
iCloud on kõikides Apple seadmetes. See tähendab, et kõik tähtsamad asjad – fotod, dokumendid, märkmed ja hulk muid faile on turvaliselt hoitud, automaatselt uuendatavad ja kättesaadavad ükskõik kus sa ka ei viibiks. Iga kasutaja saab tasuta 5 GB iCloud andmesalvestusruumi ja kui vajad rohkem, saad mahtu igal ajal suurendada. Jaga hõlpsalt fotosid, videoid, dokumente või slaide iPhone'i ja Maci vahel.
Rohkem infot
Sulge
Mac iPhone
Koos kasutades suudavad Mac ja iPhone teha uskumatuid asju. Alustasid e-kirja kirjutamist oma iPhone’is, aga lõpetada ning ära saata võid hoopis Mac’i desktopil.
Koos kasutatavad Mac ja iPhone suudavad teha uskumatuid asju. Kopeeri foto oma iPhone’i ja lae see Maci. Loo ostunimekiri Mac arvutis ja kanna seda kaasas iPhone´is. Või alusta Apple Arcade mängimist ühes seadmes ja lõpeta mäng teises seadmes. Sinu Mac töötab koos iPhone'iga nagu ükski teine arvuti.
Rohkem infot
Vasta kõnedele ja saada SMS sõnumeid otse Mac arvutist.
Maci ja iPhone'iga saad vastu võtta ja vastata SMSsõnumitele ning vastata kõnedele otse oma Macist. Ning helistamine Maci abil on sama lihtne kui helistada iPhone nutitelefoniga - lihtsalt vali number kontaktidest, sõnumist, kalendrist või veebilehitsejast.
Universaalne failide kopeerimine
Kopeeri tekst, fotod või videosalvestised ühes Apple seadmes ja kleebi need teise.
Handoff funktsioon
Alustad e-maili kirjutamist oma iPhone telefonis ja soovid lõpetada Mac arvutis? Või alustad aruande koostamist Mac arvutis, kuid soovid jätkata iPhone telefonis sel ajal kui kohtumisele sõidad? Handoff funktsioon võimaldab seda. Kui sinu Apple seadmed on üksteise lähedal, saavad nad ühes seadmes tehtava edastada automaatselt teise.
Skaneeri või pildista otse oma Maci.
Pildista oma iPhone telefoniga lähedalasuvat objekti või skaneeri dokument ja see kuvatakse automaatselt sinu Mac`is.
AirDrop funktsioon
AirDrop funktsioon võimaldab väga lihtsalt jagada faile Maci ja iPhone´i vahel. Vaid mõne lihtsa klõpsuga saad võtta faili oma Maci mis tahes kaustast ja saata AirDropi abil lähedal asuvasse Maci, iPhone'i või iPadi. Kuna AirDrop töötab peer-to-peer võrgus, saad andmeid iPhone'ist Maci edastada juhtmevabalt ning Interneti-ühenduseta.
Sulge
Alustamine uue Maci kasutamisega?
Pole midagi lihtsamat!
Öeldud – tehtud!
Windows Migration Assistant tõstab info sinu arvutist otse Maci, aga vajaduse korral on meie meeskond valmis aitama.
Ei mingeid keerulisi sätteid. Windows Migration Assistant edastab sinu arvutist sätted, kontoteabe, kontaktid, kalendri ja e-kirjad. meilikontod ja kõik muu otse sinu Maci, kuid meie meeskond on valmis vajaduse korral aitama.
Ühenda
Sulge
Ennenägematu turvalisus ja privaatsus
Mac arvutid luuakse sinu andmete turvalisust silmas pidades, seetõttu võid olla täiesti rahulik, et kogu sinu isiklik informatsioon püsib privaatne.
Apple'i kiipide ja macOSi koostöö tähendab, et arenenud turvasüsteemid on kõigesse sisse ehitatud ning aitavad kaitsta pahavara ja viiruste eest. Ja Mac on loodud nii, et sul on alati vabadus valida, mida sa jagad ja kuidas sa seda teed.
Rohkem infot
Secure Enclave
Kaasprotsessor loob kiibi tasemel aluse kriitilistele turvafunktsioonidele nagu Touch ID ja Apple Pay, mis töötavad Apple’i kiibi abil kiiremini kui kunagi varem.
iCloud Keychain
Kasuta iCloud Keychaini, sisselogimiseks veebisaitidele, isiklikele kontodele, WiFivõrkudesse või krediitkaartide paroolide salvestamiseks ja kaitsmiseks. iCloud Keychain uuendab sünkroonselt informatsiooni sinu iPhone´is ja Macis. Sisestades informatsiooni ühte seadmesse ilmub see kõikidesse kinnitatud seadmetesse. iCloud Keychain on kaitstud 256-bitise AESkrüpteerimissüsteemiga. Salvestades ja kandes informatsiooni üle Apple sinu andmeid ei näe.
Spetsiaalne krüpteerimismoodul
Täiustatud krüpteerimisstandard AES (Advanced Encryption Standart) kaitseb krüpteerimiskoode ja tagab erakordse andmekaitse.
Activation Lock
See funktsioon aitab kaitsta sinu Maci isegi siis, kui see on kaotsi läinud, varastatud või on toimunud süsteemi viga ning see suurendab tagasisaamise võimalust. Kui seade läheb kaotsi, saad selle kaugjuhtimise teel lukustada ja oma teabe kaitsmiseks kõik privaatsed andmed kustutada. Samuti lülita sisse Lost mode, et näeksid kus on kadunud seade.
Sulge
Vali endale meelepärane Mac
alates
2149 €
või
52,39 €/kuus
alates
2649 €
või
64,56 €/kuus
alates
1539 €
või
37,55 €/kuus
alates
1239 €
või
30,25 €/kuus
alates
1639 €
või
39,98 €/kuus
alates
1689 €
või
41,20 €/kuus
alates
1499 €
või
36,58 €/kuus
alates
1719 €
või
41,93 €/kuus
alates
2049 €
alates
819 €
või
20,03 €/kuus

14,2”

Liquid Retina XDR-ekraan

16,2”

Liquid Retina XDR-ekraan

13,6”

Liquid Retina ekraan

13,3”

Retina-ekraan

13,3”

Retina-ekraan

13,3”

Retina-ekraan

24”

4.5K Retina-ekraan

24”

4.5K Retina-ekraan

27”

5K Retina-ekraan

Apple M1 Pro kiip või Apple M1 Max kiip

Apple M1 Pro kiip või Apple M1 Max kiip

Apple M2 kiip

Apple M1 kiip

Apple M2 kiip

Apple M1 kiip

Apple M1 kiip

Apple M1 kiip

Kuni

Intel

Core i7 protsessor

Apple M1 kiip

Intel

Xeon W protsessor

Kuni

10 tuuma­­line

Protsessor

10 tuuma­­line

Protsessor

8 tuuma­­line

Protsessor

8 tuuma­­line

Protsessor

8 tuuma­­line

Protsessor

8 tuuma­­line

Protsessor

8 tuuma­­line

Protsessor

8 tuuma­­line

Protsessor

Kuni

10 tuuma­­line

Protsessor

8 tuuma­­line

Protsessor

Kuni

28 tuuma­­line

Protsessor

Kuni

32 tuuma­­line

Graafika­protsessor

Kuni

32 tuuma­­line

Graafika­protsessor

Kuni

10 tuuma­­line

Graafika­protsessor

Kuni

8 tuuma­­line

Graafika­protsessor

10 tuuma­­line

Graafika­protsessor

8 tuuma­­line

Graafika­protsessor

7 tuuma­­line

Graafika­protsessor

8 tuuma­­line

Graafika­protsessor

Kuni

ADM

Radeon Pro 5700 XT graafika­protsessor

8 tuuma­­line

Graafika­protsessor

Kuni

AMD

Radeon Pro W6800X Duo graafika­protsessor

Kuni

64 GB

ühismälu

Kuni

64 GB

ühismälu

Kuni

24 GB

ühismälu

Kuni

16 GB

ühismälu

Kuni

24 GB

ühismälu

Kuni

16 GB

ühismälu

Kuni

16 GB

ühismälu

Kuni

16 GB

ühismälu

Kuni

128 GB

mälu

Kuni

16 GB

ühismälu

Kuni

1,5 TB

mälu

Kuni

8 TB

salvestusruum

Kuni

8 TB

salvestusruum

Kuni

2 TB

salvestusruum

Kuni

2 TB

salvestusruum

Kuni

2 TB

salvestusruum

Kuni

2 TB

salvestusruum

Kuni

1 TB

salvestusruum

Kuni

2 TB

salvestusruum

Kuni

8 TB

salvestusruum

Kuni

2 TB

salvestusruum

Kuni

8 TB

salvestusruum

Kuni

17 tundi

aku kestvus

Kuni

21 tundi

aku kestvus

Kuni

18 tundi

aku kestvus

Kuni

18 tundi

aku kestvus

Kuni

20 tundi

aku kestvus

Kuni

20 tundi

aku kestvus

Touch ID

Touch ID

Touch ID

Touch ID

Touch Bar ja Touch ID

Touch Bar ja Touch ID

Magic Keyboard koos lukustusvõtmega

Saadaval Touch ID‑ga

Magic Keyboard koos Touch ID-ga

Magic Keyboard

Kaamera

1080p FaceTime HD-kaamera
Arvutusliku videotöötlusega pildisignaali­protsessor

1080p FaceTime HD-kaamera
Arvutusliku videotöötlusega pildisignaali­protsessor

1080p FaceTime HD-kaamera
Arvutusliku videotöötlusega pildisignaali­protsessor

720p FaceTime HD-kaamera
Arvutusliku videotöötlusega pildisignaali­protsessor

720p FaceTime HD-kaamera
Arvutusliku videotöötlusega pildisignaali­protsessor

720p FaceTime HD-kaamera
Arvutusliku videotöötlusega pildisignaali­protsessor

1080p FaceTime HD-kaamera
Arvutusliku videotöötlusega pildisignaali­protsessor

1080p FaceTime HD-kaamera
Arvutusliku videotöötlusega pildisignaali­protsessor

1080p FaceTime HD-kaamera

Traadita side

802.11ax Wi‑Fi 6

Bluetooth 5.0 traadita side tehnoloogia

802.11ax Wi‑Fi 6

Bluetooth 5.0 traadita side tehnoloogia

802.11ax Wi‑Fi 6

Bluetooth 5.0 traadita side tehnoloogia

802.11ax Wi‑Fi 6

Bluetooth 5.0 traadita side tehnoloogia

802.11ax Wi‑Fi 6

Bluetooth 5.0 traadita side tehnoloogia

802.11ax Wi‑Fi 6

Bluetooth 5.0 traadita side tehnoloogia

802.11ax Wi‑Fi 6

Bluetooth 5.0 traadita side tehnoloogia

802.11ax Wi‑Fi 6

Bluetooth 5.0 traadita side tehnoloogia

802.11ac Wi‑Fi

Bluetooth 5.0 traadita side tehnoloogia

802.11ax Wi‑Fi 6

Bluetooth 5.0 traadita side tehnoloogia

802.11ac Wi‑Fi

Bluetooth 5.0 traadita side tehnoloogia

Liidesed

Kolm Thunderbolt 3 (USB‑C) liidest

HDMI liides

SDXC-kaardi pesa

Kolm Thunderbolt 3 (USB‑C) liidest

HDMI liides

SDXC-kaardi pesa

Kaks Thunderbolt / USB 4 liidest

Kaks Thunderbolt / USB 4 liidest

Kaks Thunderbolt / USB 4 liidest

Kaks Thunderbolt / USB 4 liidest

Kaks Thunderbolt / USB 4 liidest

Konfigu­reeritav Gigabit Ethernetiga

Kaks Thunderbolt / USB 4 liidest

Kaks USB 3 liidest

Gigabit Ethernet

Kaks Thunderbolt 3 (USB‑C) liidest

Neli USB‑A liidest

Gigabit Ethernet või 10 Gb Ethernet

SDXC-kaardi pesa (UHS‑II)

Kaks Thunderbolt / USB 4 liidest

Kaks USB‑A liidest

HDMI 2.0 liides

Gigabit Ethernet

Kuni 12 Thunderbolt 3 (USB‑C) liidest, sõltuvalt valitud konfiguratsioonist

Kaks USB 3 liidest

Kaks 10 Gb Etherneti liidest

Kaheksa PCI Expressi laienduspesa (vabade pesade saadavus sõltub valitud konfiguratsioonist)

Toide ja aku

Kuni 11 tundi traadita võrku

Kuni 17 tundi filmide esitust Apple TV rakenduses

70-vatt-tunnine sisseehitatud liitium­polümeeraku

67-vatine USB-C toiteadapter (kuulub 8-tuumalise protsessoriga M1 Pro komplekti)
96-vatine USB-C toiteadapter (kuulub 10-tuumalise protsessoriga M1 Pro või M1 Max komplekti, konfigureeritav 8-tuumalise protsessoriga M1 Pro korral)

Kuni 14 tundi traadita võrku

Kuni 21 tundi filmide esitust Apple TV rakenduses

100-vatt-tunnine sisseehitatud liitium­polümeeraku

140-vatine USB-C toiteadapter

Kuni 15 tundi traadita võrku

Kuni 18 tundi filmide esitust Apple TV rakenduses

52,6-vatt-tunnine sisseehitatud liitiumpolümeeraku

30 W USB-C-toiteadapter (kuulub 8-tuumalise graafikaprotsessoriga M2 komplekti)
35 W kahe USB-C-liidesega toiteadapter (kuulub 10-tuumalise graafikaprotsessori ja 512 GB salvestusruumiga M2 komplekti, konfigureeritav 8-tuumalise graafikaprotsessoriga M2-ga)
Saadaolev 67 W USB-C-toiteadapter võimaldab kiirlaadimist

Kuni 15 tundi traadita võrku

Kuni 18 tundi filmide esitust Apple TV rakenduses

49,9-vatt-tunnine sisseehitatud liitium­polümeeraku

30-vatine USB‑C toiteadapter

Kuni 17 tundi traadita võrku

Kuni 20 tundi filmide esitust Apple TV rakenduses

58,2-vatt-tunnine sisseehitatud liitium­polümeeraku

67-vatine USB‑C toiteadapter

Kuni 17 tundi traadita võrku

Kuni 20 tundi filmide esitust Apple TV rakenduses

58,2-vatt-tunnine sisseehitatud liitium­polümeeraku

61-vatine USB‑C toiteadapter

Õigusalased märkused

Microsoft Office on tellitav

Handoff funktsioon toimib iPhone ja iPad seadmetes iOS 8, iPadOS või hilisema operatsioonisüsteemiga.

Ekraani suurus on väljendatud selle diagonaali mõõduga.

1 GB = 1 miljard baiti ja 1 TB = 1 triljon baiti; tegelik maht on pärast vormindamist väiksem.

Aku ekspluatatsioonikestus sõltub kasutamisest ja konfiguratsioonist. Rohkem teavet apple.com/lt/batteries.

Lugege lähemalt iCloud kohta - https://www.apple.com/icloud/

2022. aasta mais Apple'i korraldatud katsetel kasutati Apple M2 kiibi, 8- tuumalise protsessori, 10-tuumalise graafikaprotsessori ja 24 GB muutmäluga (RAM) 13-tollise MacBook Pro väljalaske-eelseid mudeleid ning Apple M1 kiibi, 8-tuumalise protsessori, 8-tuumalise graafikaprotsessori ja 16 GB muutmäluga (RAM) 13-tollise MacBook Pro väljalaskemudeleid, mis mõlemad olid seadistatud 2 TB SSD-ga, samuti 1,7 GHz neljatuumalise Intel Core i7-põhiseid Intel Iris Plus Graphics 645- ga, 16 GB muutmäluga (RAM) ja 2 TB SSD-ga 13-tollise MacBook Pro väljalaskemudeleid. Final Cut Pro 10.6.2 katse jaoks kasutati kompleksset kaheminutilist projekti 4K ProRes 422 meediumifailiga. Jõudlustestid viiakse läbi konkreetsete arvutisüsteemidega ja need kajastavad MacBook Pro ligikaudset jõudlust.

2022. aasta mais Apple’i korraldatud katsetel kasutati Apple M2 kiibi, 8- tuumalise protsessori, 10-tuumalise graafikaprotsessori ja 16 GB muutmäluga (RAM) 13-tollise MacBook Pro väljalaske-eelseid mudeleid ning Apple M1 kiibi, 8-tuumalise protsessori, 8-tuumalise graafikaprotsessori ja 16 GB muutmäluga (RAM) 13-tollise MacBook Pro väljalaskemudeleid. Jõudlust mõõdeti valitud valdkonnastandardite jõudlustestide abil. Jõudlustestid viiakse läbi konkreetsete arvutisüsteemidega ja need kajastavad MacBook Pro ligikaudset jõudlust.

2022. aasta mais Apple’i korraldatud katsetel kasutati Apple M2 kiibi, 8- tuumalise protsessori, 10-tuumalise graafikaprotsessori ja 24 GB muutmäluga (RAM) 13-tollise MacBook Pro väljalaske-eelseid mudeleid. Final Cut Pro 10.6.2 katses kasutati 1-minutilist pilt-pildis projekti 4 Apple ProRes 422 videovooga, mille eraldusvõime oli 8192 × 4320 ja sagedus 30 kaadrit/sekundis, samuti 1-minutilist pilt-pildis projekti 20 Apple ProRes 422 videovooga, mille eraldusvõime oli 3840 × 2160 ja sagedus 29,97 kaadrit/sekundis. Jõudlustestid viiakse läbi konkreetsete arvutisüsteemidega ja need kajastavad MacBook Pro ligikaudset jõudlust.

2022. aasta mais Apple’i korraldatud katsetel kasutati Apple M2 kiibi, 8- tuumalise protsessori, 10-tuumalise graafikaprotsessori ja 24 GB muutmäluga (RAM) 13-tollise MacBook Pro väljalaske-eelseid mudeleid ning Apple M1 kiibi, 8-tuumalise protsessori, 8-tuumalise graafikaprotsessori ja 16 GB muutmäluga (RAM) 13-tollise MacBook Pro väljalaskemudeleid, mis olid mõlemad seadistatud 2 TB SSD-ga. Final Cut Pro 10.6.2 katses kasutati 55-sekundilist 4K Apple ProRes RAW-meediumisisu klippi eraldusvõimega 4096 × 2160 ja sagedusega 59,94 kaadrit/sekundis, mis oli transkodeeritud kodekiga Apple ProRes 422. Jõudlustestid viiakse läbi konkreetsete arvutisüsteemidega ja need kajastavad MacBook Pro ligikaudset jõudlust.