Pro hüppab homsesse.

iPhone 12 Pro. A14 Bionic – kiireim kiip nutitelefonis. Pro-kaamerasüsteem erakordsete fotode jäädvustamiseks ka hämaras. Kaunis hüpe edasi.

Ceramic Shield 4-kordse kukkumiskaitsega.1

Öörežiimi portree jaoks LiDAR ning järgmise taseme liitreaalsus.

4K HDR salvestused Dolby Vision tehnoloogiaga, kuni 60 raami sekundis.

Super Retina XDR ekraan

Kuidas muuta meie heledaim ekraan veelgi paremaks? Teha see suuremaks. Uus lamedate servadega disain ja kohandatud OLED võimaldasid timmida ekraani võrratu värvi, heleduse ja kontrasti täiuslikkuseni.

Pro kaamerasüsteem.

Ööreziim on nüüd saadaval nii Wide kui ka Ultra Wide kaameras ning võimaldab paremini kui eales varem jäädvustada fotosid hämaras. LiDAR teeb Night mode portreed reaalsuseks. Wide kaamera toob sisse 27% rohkem valgust, et detailid ja fookus oleksid tervamad nii päeval kui ka öösel.

TrueDepth kaamera.

Öörežiim on esikaameras, tuues esile loomulikud värvid ja hämarad detailid sinu lemmikus subjektis. Deep Fusion, Smart HDR3 ja Dolby Vision salvestus on kõik nüüd ka TrueDepth kaameras. Et näeksid igas valguses vapustav välja.

Esimene kaamera, mis salvestab Dolby Vision tehnoloogiaga. Uus proffivideo kogemus.
Ainult iPhone’is.

iPhone 12 Pro hüppab 8 bitiselt salvestuselt 10 biti HDR salvestusele jäädvustades 700 miljonit värvi märksa elutruuma video jaoks. iPhone 12 Pro nihutab piiri veelgi Dolby Vision salvestusega - formaat, mida kasutavad filmistuudiod. Toimetades Dolby Vision videot näed AirPlay abil suurel ekraanil igat väiksematki erinevust.

Apple Watch

Kõik puldi
kontrolli all.

Kasuta Apple Watch’i kaugjuhtimispuldina, et vahetada muusikat telefonis, klõpsutada pilte iPhone kaameraga või tarvitada Apple TV juhtimiseks.

AirPods

Too ruumiline heli kõikjale kuhu lähed.

AirPods Pro klappidega naudid teatrisarnast elamust kõikjal. Ruumiline heli koostöös dünaamilise peajälgimisega seadistab helikanalid ruumis täpselt õigesti, isegi kui liigutad pead või oma seadmeid.2

MagSafe tarvikud

Kinnita magnetkarp, rahakott või mõlemad. Kiireim traadita laadija. Magnetid joonduvad täiuslikult iga kord, et kiiresti juhtmevabalt laadida.

Isegi pisiasjad on suur asi

Parim leviala kogu maailmas.
iPhone 12 sisaldab kuni 20 5G riba ning kuni 32 LTE riba - rohkem kui ükski nutitelefon - tagades kõige ulatuslikuma katvuse maailmas.3

Alustuseks kahekordne mahutavus.
iPhone 12 Pro mahutavus algab 128 GB’st - topelt maht fotode ja videote salvestamiseks.

Rohkem kaadreid, vähem viivitusi
Klõpsutad kaadreid eriti kiiresti? iPhone adapteerub koheselt kiirendades töötlust, et saaksid kogu aktsiooni jäädvustada.

Dolby Atmos ruumiline heli
Tunneta, et oled 3D helitegevuse sees Dolby Atmos ruumilise heli tehnoloogiaga.

Taaskasutatud haruldlased muldmetallid
iPhone 12 kasutab 100% vaid taaskasutatud haruldlasti muldmetalle kõikides magnetides, kaasa arvatud MagSafe aksessuaaries.

Veekindel kuni 6 meetri sügavusel kuni 30 minutit.4

Iga iPhone 12 ostuga saab Apple TV+ kolmeks kuuks tasuta kaasa.*

Apple TV+ on voogedastusteenus, mis pakub Apple Originalsi sisu – auhinnatud sarju, hingeminevaid draamasid, silmiavavaid dokumentaale, lastemeelelahutust, komöödiaid ja muud. Igal kuul lisatakse uut Apple Originalsi sisu.

iPhone 12 Pro

 
Hind alates

1119 €

Osta

Apple Watch

SE
Hind alates

299 €

Osta

Apple Watch

Series 6
Hind alates

399 €

Osta

AirPods Pro

 
Hind

229 €

Osta

1. Väide põhineb iPhone 12 Ceramic Shield esikülje võrdlusest eelmise generatsiooni iPhone’iga.

2. Töötab AirPods Pro’ga. Nõuab iPad Pro 12.9-tollist (3. põlvkonna) ja uuemat, iPad Pro 11-tollist, iPad Air (3. põlvkonna) ja uuemat, iPad (6. põlvkonna) ja uuemat, või iPad mini (5. põlvkonna).

3. Vajalik andmeside leping. 5G ja LTE on saadaval valitud turgudel ja valitud operaatorite kaudu. Kiirus varieerub vastavalt lehekülje tingimustele ja operaatorile. 5G ja LTE toe kohta lisateabe saamiseks pöörduge oma operaatori poole ja tutvu apple.com/iphone/cellular.

4. iPhone 12, iPhone 12 Pro ir iPhone 12 Pro Max on pritsme-, vee- ja tolmukindlad ning neid on testitud kontrollitud laboritingimustes; mudelitele iPhone 12, iPhone 12 Pro ir iPhone 12 Pro Max on vastavalt IEC standardile 60529 antud hinnang IP68 (kuna 6 meetri sügavusel kuni 30 minutit). Pritsme-, vee- ja tolmukindlus pole püsivad omadused ja need võivad tavalise kulumise käigus väheneda. Ära lae märga iPhone’i. Puhastamis- ja kuivatamisjuhiseid vaata kasutusjuhendist. Garantii ei hõlma vedelikest põhjustatud kahju.

* Pärast tasuta prooviperioodi lõppu on hind 4,99 € kuus. Üks tellimus funktsiooni Family Sharing liikmete kohta. Pakkumine kehtib kolm kuud pärast tingimustele vastava seadme aktiveerimist. Lepingut uuendatakse automaatselt seni, kuni see tühistatakse. Kehtivad piirangud ja muud tingimused. Lisateavet leiad veebilehelt apple.com/promo.