Võimas. Värviline. Võrratu.

iPad Air teeb lihtsal, maagilisel viisil enamat kui arvuti. Tänu täiendatud funktsioonidele ja võimalustele on see nüüd mitmekülgsem kui kunagi varem.

Osta

Disain ja ekraan

Puhas ilu.
Servast servani.

Kõikehõlmav ekraanidisain 10,9-tollise Liquid Retina kuvariga.1 Touch ID kiireks, hõlpsaks ja turvaliseks sisselogimiseks.

Jõudlus

Võimas jõudlus kõigele.

A14 Bionic kiibil on võimsust kõigeks - alates igapäeva ülesannetest kuni 4K video töötlemiseni ning USB-C abil failide ümbertõstmiseni.2

40% kiirem
protsessor
30% kiirem
graafika

Apple Pencil

Aseta Apple Pencil PDF’ile, veebilehele, või millele iganes soovid.

Maali portree, tee märkmeid, märgista dokumente ja palju muud.3

Magic Keyboard

Tundlik trükkimine. Taustavalgustusega klaviatuur. Sisseehitatud puuteplaat.

Parim trükkimisekogemus iPadil, USB-C liidesega laadimine ning esi- ja tagakaitse.3

iPadOS

Võimas OS
loodud iPadile

OS on disainitud iPadi suure lõuendi ja võimsa jõudluse tagamiseks. Funktsioonidega, mis muudavad isegi käekirja vägevamaks kui trükitud tekst.

Tee märkmeid nutikalt
Kasuta mitut rakendust korraga

Ühenduvus

Tööle. Kooli.
Seltskonda.

Super kiire Wi-Fi ja LTE.4 Tee kodukontorit, osale kaugõppes või ole sõprade ja perega ühenduses FaceTime HD kaamera kaudu.5

AirPods

Ümbritse end helidega kuhu iganes lähed.

AirPods Pro abil naudid teatrisarnast kogemust kõikjal. Ruumiline heli koostöös dünaamilise peajälgimisega seadistab helikanalid ruumis täpselt õigesti, isegi kui liigutad pead ja oma seadmeid.6

AirPods

Automaatne vahetus.

Liigu hõlpsalt erinevate seadmete vahet ilma et peaksid manuaalselt AirPod klappe ümber lülitama.7 Kui lõpetad kõne iPhone’iga ja võtad iPadi et filmi vaadata, lülitab AirPods end automaatselt ühelt seadmelt teisele.

“Apple TV+” iga Apple seadme ostuga kolmeks kuuks tasuta kaasa.*

Apple TV+ on voogedastusteenus, mis pakub Apple Originalsi sisu – auhinnatud sarju, hingeminevaid draamasid, silmiavavaid dokumentaale, lastemeelelahutust, komöödiaid ja muud. Igal kuul lisatakse uut Apple Originalsi sisu.

iPad Air

 
Hind alates

669 €

Osta

Apple Watch

SE
Hind alates

299 €

Osta

Apple Watch

Series 6
Hind alates

399 €

Osta

AirPods Pro

 
Hind

249 €

Osta

1. Ekraanil on ümmargused nurgad. Ristkülikut diagonaalselt mõõtes on iPad Air’i (4nda põlvkonna) ekraan 10,86 tolli. Tegelik vaadatav ala on väiksem.

2. Jõudluse väited pärinevad eelmise generatsiooni mudelite võrdlusest.

3. Aksessuaare müüakse eraldi.

4. Andmepakett on vajalik. LTE on saadaval valitud turgudel ja valitud operaatorite kaudu. Kiirused põhinevad teoreetilisel kiirusel ja varieeruvad olenevalt asukohatingimustetest ja operaatorist. Lisateabe saamiskes LTE toe kohta pöördu oma operaatori poole ja vaata apple.com/ipad/LTE.

5. FaceTime kõned nõuavad helistaja ja vastuvõtja poolt FaceTime-toega seadet ning Wi-Fi ühendust. Mobiilsidevõrgu kaudu saadavus sõltub operaatorist; võivad lisanduda andmesidetasud. Mõned funktsioonid ei pruugi kõikides riikides ja piirkondades saadaval olla. Täieliku loendi lead lehelt: apple.com/ios/feature-availability. Rakendused on saadaval App Store’is. Saadavus võib muutuda.

6. Töötab AirPods Pro’ga. Nõuab 12,9-toollist 3nda põlvkonna ja uuemat iPadPro’d, 11-tollist iPad Pro’d, 3nda põlvkonna ja uuemat iPod Air’i, 6nda põlvkonna ja uuemat Padi või 5nda generatsiooni iPad mini.

7. Töötab seadmetega AirPods Pro, AirPods (2. põlvkond), Powerbeats, Powerbeats Pro ja Beats Solo Pro. Nõuab iCloud kontot ja iPhone’i või iPod’i koos uusima versiooni iOS’iga; iPad’i koos iPadOS uusima versiooniga; või Mac MacOS’i uusima versiooniga.

8. Töötab seadmetega AirPods Pro, AirPods (2. põlvkond), EarPods, Powerbeats, Powerbeats Pro, Beats Solo Pro.

* Pärast tasuta prooviperioodi lõppu on hind 4,99 € kuus. Üks tellimus funktsiooni Family Sharing liikmete kohta. Pakkumine kehtib kolm kuud pärast tingimustele vastava seadme aktiveerimist. Lepingut uuendatakse automaatselt seni, kuni see tühistatakse. Kehtivad piirangud ja muud tingimused. Lisateavet leiad veebilehelt apple.com/promo.