Aasta lõpuni tasuta transport pakiautomaatidesse.

MacBook Pro

MacBook Pro logo

Säravatele
parim.

MacBook Pro 16 2019

16-tolline Retina displei¹

Suurepäraseks vaatamisekogemuseks.


Kuni 8-tuumaline protsessor

Intensiivse töökoormuse jõudluseks.


Kuni 8TB SSD kettaruum²

Suurim maht sülarvutis.


Kuni 64GB muutmälu

Mahukateks failideks ja multitaskimiseks.


AMD Radeon Pro 5000M seeria graafika

Kiireks renderduseks ja laitmatuks esituseks.


Kuue kõlariga helisüsteem ja stuudio tasemel mikrofonid

Dramaatiliseks esituseks ja superpuhtaks salvestuseks.

Disainitud neile, kes esitavad piiridele väljakutseid ja muudavad maailma. Uus MacBook Proon seni kõige võimsam sülearvuti, mida Apple eales on tootnud. Suurepärane 16-tolline Retina displei, ülikiired protsessorid, järgmise põlvkonna graafikad, Macbook Pro-de võimsaim aku, uhiuus Magic Keyboard ja massiivne kettaruum on just see pro-tasemel sülearvuti pro kasutajale.

Retina displei
Suur ja ilus töölaud.
Suureks ja ilusaks töötegemiseks.

UuelMacbook Pro-lon vapustav 16-tolline Retina displei suurim Retina displei Mac sülearvutis. See suudab toota 500 nitti heledust, et rõhutada heledaid värve, samal ajal tootes sügavtumedaid musti värve tänu vedela kristalli molekulide täpsele ülesehitusele. P3 lai värvigamma pakub briljantselget pilti ja videot, mis näeb välja nagu päris elu. Ei ole vahet, kus asute, sest näete oma tööd alati parimas valguses.


P3

Lai värvigamma


500 nitti

Heledust

Protsessor ja mälu
Töö mõttekiirusel.

16-tolline Macbook Pro on sülearvutite täiesti omaette klass. Tänu edasijõudnud termodisainile suudab Intel Core i9 protsessor kuni 8 tuuma ja 16 lõimega kauem töötada suure jõudlusega.Võrreldes 4-tuumalise protsessoriga Macbook Pro-ga on sellel 2,1x suurem jõudlus. Vahet pole, kas panete kokku kihtidena erinevaid träkke ja efekte, renderdate 3D mudeleid või testide koode, saate seda kõike teha ülima kiirusega.

MacBook Pro 16 cooling

Edasijõudnum soojusjuhtivus aitab kaasa kiiremalt protsessoritööle.Uue Macbook Pro soojusjuhtivus on täielikult ümber tehtud – laiemad tiivikud uuendatud propelleriga aitavad säilitada optimaalsed õhuliikumist ning hajutavad soojust ühtlaselt, et jahutus toimiks efektiivsemalt. Tänu sellele on Macbook Pro suurim jõudlus 12W suurem.


Kuni 64GB DDR4 muutmälu aitab efektiivsemalt multitaskida. 16-tollises Macbook Pro-s on kiire 2666MHz DDR4 mälu, mida on võimalik konfigureerida kuni 64GB-ni. See tagab sujuva töö isegi, kui laete sadu audiosämpleid, töötlete miljardi piksliga pilte või haldate mitut virtuaalset masinat korraga.


Kuni

64 GB

DDR4 mälu


Kuni

4,3x

Kiirem kui 16 GB4

Graafika
Reaalsuse kallutamiseks on vaja kõigest ribalaiust.

AMDRadeon Pro 5000M seeriagraafikaprotsessor toodab parimat graafikajõudu, mis Macbook Pros eales olnud on. Uus baasmudel on üle kahe korra kiirem kui eelmise generatsiooni baasmudel – kogete veelgi sujuvamat esitust ja kiiremat UHD video renderdust. Ning valikulise lisa 8GB GDDR6 VRAM saate kuni 80% kiirema jõudluse võrreldes AMD Radeon Pro Vega 20.


Kuni

2,1 x

Kiirem kui AMD Radeon Pro 560X5


Kuni

8 GB

GDDR6 VRAM4


189 GB/s

Ribalaiuse mälu


Kuni

24

Koostisosa

Klaviatuur
Ideaalses
töökeskkonnas on maagiat.

16-tolline Macbook Pro viib töö efektiivsuse uuele tasemele. MagicKeyboard’ilon nüüd uuendatudkääride mehhanism 1mm-se liikumisega, et kirjutamine oleks mugav ja vaikne. Touch Bar’il saate koheselt ligi kõige võimekamatele otseteedele otse keselt ja Touch ID abil saate kiirelt autentida. Escape nupu abil saate kiirelt vaateid ja režiime vahetada. Tagurpidi keeratud T-tähekujulised noolenupud tagavad lihtsa navigatsiooni – vahet pole, kas surfate läbi koodideridu, navigeerite tabelites või mängite.

Touch Bar. Käsud, mida vaja kõige rohkem, on alati seal, kus te neid kõige rohkem vajate – säästate aega ja klahvikombinatsioone.

Touch ID.Kiire ja lihtne autentimine turvaliseks sisselogimiseks ning ostude sooritamiseks.

Force Touch puuteplaat.Kiirendage oma tööd Force kliki ning Multi-Touch käskudega.

Audio
Suurem bass.
Parem mikker.

Macbook Pro hääl levib kaugele.Kuue kõlariga helisüsteemtoodab stereo heli, mis sisustab terve toa ning mida te pole varem ühestki sülearvutist kuulnud.. Kaks resontantssummutusega bassikõlarit vähendavad dramaatiliselt vibratsiooni, tänu millele on võimalik bassi madalat vahemikku pikendada poole oktaavi võrra.Stuudio tasemel kolmikmikrofoni süsteem esitabväljakutse isegi professionaalsetele kolmandate osapoolte mikrofonidele, luues superpuhtaid podcast’e ja muusikasalvestisi jooksu pealt.

Kuue kõlariga helisüsteem koos kahe resonantssummutusega bassikõlariga. Stuudio tasemel kolmikmikrofoni süsteem koos kõrge signaal-müra koefitsiendiga.

Kettaruum
Võtke terve stuudio endaga kaasa.

16-tollisel Macbook Pro-l on kuni 8TB SSD kettaruumi – kõige rohkem, mis sülearvutites on saadaval. Võite endaga kaasas kanda tervet fotode või videote kogumikke igal pool, kuhu lähete. Ning välkkiirustel saate silmapilkselt avada massiivseid faile ning pro rakendusi.


Kuni

8 TB

SSD kettaruumi


Kuni

3,2 GB/s

Järjepidevat lugemist7

Aku
Tugeva tööeetikaga aku.

16-tollisel Macbook Pro-l on kõrgeima mahutavusega aku, mida Apple eales on sülearvutisse pannud.100 Wh liitium-polümeer aku annab jõudu nii suuremale ekraanile kui toetab ka maksimaalset konstantset võimsust. Samuti on tänu sellele pikenenud ka akuiga – kuni 11 tundi juhtmevaba veebilehitsemist ning Apple TV rakendusest filmide esitust. Nii on teil isegi rohkem aega töötada laadimiste vahepeal.


100Wh

Aku


Kuni

11 tundi

Akuiga

Apple T2 Turvakiip
Turvalisuse järgmine põlvkond.

Igas Macbook Pro-s onApple T2 turvakiip —– teise põlvkonna kiip, mis on väljatöötatud hoidmaks teie andmeid Mac-il veelgi turvalisemalt. See sisaldabSecure Enclave'i kaasprotsessorit, mis loob aluse turvalisele alglaadimisele ja krüptitud salvestusvõimalustele. See ühendab ka paljud diskreetsed kontrollerid, sealhulgas süsteemihalduse kontroller, heli kontroller ja SSD kontroller.

Thunderbolt 3
Kõige võimsam
ja mitmekülgsem port läbi aegade.

Thunderbolt 3 ühendab ülikõrge ribalaiuse ja USB-C tööstuse standardieriti mitmekülgse mitmekesisuse, et luua üks taaselustatud universaalne port. See ühendab andmeedastuse, laadimise ja videoväljundi ühes ainsas ühenduses, andes kuni 40 Gb/s läbilaskevõime - see on nagu kahekordne Thunderbolt 2 ribalaius. 16-tolline Macbook Pro on varustatud nelja pordiga, nii et saate teha kõike seda mõlemalt poolt. Olemasolevaid seadmeid saate lihtsasti ühendada kaabli või adaptri abil. Ning Thunderbolt 3 on pööratav, seega vahet pole, mis pidi te sellesse sisestate – see on alati õiget pidi.


Kuni

40 Gb/s

andmeedastust


Toetab kuni kaks

6K

displeid

MacBook Pro 16-tolline

MacBook Pro 16 2019