NB! Suure nõudluse ja piiratud koguse tõttu võib iPhone 11, 11 Pro, 11 Max, Airpods Pro ja Apple Watch 5 tarneaeg olla kauem, kui 2 nädalat.

MacBook Pro

MacBook Pro logo

Jõudlus.
Uutes kõrgustes.

MacBook Pro 2018

Uued Inteli 8 - tuumalised, 6 - tuumalised ja 4 - tuumalised protsessorid.


Kuni 32 GB mälu, et jooksutada korraga mitut professionaalset programmi.


Hiilgav Retina-ekraan True Tone tehnoloogiaga.


Touch Bar teeb töö produktiivsemaks.1

MacBook Pro models
13-tolline mudel
1,4 kg 14,9 mm
15-tolline mudel
1,8 kg 15,5 mm

Jõudlus

Võimsus ja võimekus käivad käsikäes.

MacBook Pro viib sülearvutite jõudluse ja mobiilsuse uuele tasemele. Ükskõik kuhu su ideed sind lennutavad, võimsad protsessorid ja mälu, täiustatud graafika, välkkiire salvestusruum ja muud omadused viivad sind sinna kiiremini kui eales varem.
Kuni
32 GB
mälu
Kuni
5.0 GHz
Turbo Boost
Kuni
3.2 GB/s
SSD lugemiskiirus
Kuni
10 tundi
aku kestvus2
MacBook Pro

Protsessor

Võimsus on asja tuum.

Tänu uusimatele Intel Core protsessoritele pürgib MacBook Pro uutesse kõrgustesse. 15-tolline mudel sisaldab nüüd 9. generatsiooni 8-tuumalist Intel Core i9 protsessorit, mille Turbo Boost kiirendab kuni 5.0GHz-ni. Selle abil toimub 3D graafikarakenduste renderdus (nt Autodest Maya) 40% kiiremini võrreldes eelneva generatsiooni 6-tuumalise protsessoriga ja kuni kaks korda kiiremini võrreldes 4-tuumalise protsessoriga. Uus 8. generatsiooni 4-tuumaline protsessor 13-tollises Touch Bariga MacBook Pros on valmis vastu võtma veel keerulisemaid väljakutseid. Kui sul on parajasti käsil professionaali tasemel tööd, mis vajavad korralikku jõudu nagu näiteks koodimine, 3D mudelite renderdamine, eriefektide töötlemine, mitme erineva träki kihtide kokkuviimine või video dekodeerimine - sa saad hakkama kõigega. Kiiremini.
Lisateavet leiad veebilehelt apple.com/ee/macbook-pro.

13-tolline mudel

Kuni
2.8 GHz
4-tuumaline
Intel Core i7
protsessor
Kuni
4.7 GHz
Turbo Boost

15-tolline mudel

Kuni
2.4 GHz
8 - tuumaline
Intel Core i9
protsessor
Kuni
5.0 GHz
Turbo Boost

Mälu

Rohkem tegevust.
Vähem ootamist.

Mahukate failidega töötamisel või mitme professionaalse rakenduse või virtuaalseadme kasutamisel saab 15-tollisele MacBook Prole nüüd jõudluse tõstmiseks lisada kuni 32 GB ulatuses võimsat 2400 MHz DDR4-mälu.

15-tolline mudel

Kuni
32 GB
DDR-4-mälu

15-tolline mudel

Kuni
2.8 x
kiirem kui 16 GB

Graafika

Silmiavav graafika.

Igal 15-tollisel MacBook Prol on muljetavaldavalt võimas ja silmapaistvalt tõhus Radeon Pro graafikakaart. Ja nüüd lisasime igale graafikakaardile 4 GB GDDR5-mälu, mis tagab sujuva reaalajas võimekuse kõigi professionaalsete tööde jaoks, nagu näiteks 3D-teksti renderdamine rakenduses Final Cut Pro X. Touch Bariga 13-tollisel MacBook Prol on graafikapõhiseid ülesandeid kiirendav integreeritud graafika 128 MB lisatud DRAM-iga, mida on eelmisest põlvkonnast kaks korda rohkem. See tähendab, et nüüd jääb rohkem aega kõige olulisemaks – suurepäraseks loominguks.
MacBook Pro top view

Apple T2 kiip

Turvalisuse
uus põlvkond.

Siin on Apple T2 kiip – Apple'i enda kujundatud ja spetsiaalselt Maci jaoks loodud teise põlvkonna kiip, mis muudab MacBook Pro veelgi turvalisemaks. 13- ja 15-tollistele Touch Bariga mudelitele lisatud Apple T2 kiip sisaldab kaasprotsessorit Secure Enclave, mis on aluseks uuele krüptitud salvestusruumile ja turvalisele käivitamisele. See ühendab eraldiseisvad kontrollerid, nagu näiteks süsteemihalduskontrolleri, pildisignaaliprotsessori, helikontrolleri ja SSD kontrolleri.
MacBook Pro Chip

SSD salvestusruum

Kõik saab
kiiremini tehtud.

MacBook on varustatud ülikiire pooljuhtkettaga, mille jadalugemiskiirus ulatub kuni 3,2 GB/s. 15-tolline mudel on saadaval kuni 4 TB SSD-kettaga ja 13-tolline Touch Bariga MacBook Pro on saadaval kuni 2 TB SSD-kettaga, kus on piisavalt ruumi ka kõige suuremate failide, nagu näiteks suurte fotokogude ja videoprojektide jaoks3. Kõik see muudab käivitamise, mitme rakenduse kasutamise ja väga suurte failide importimise välkkiireks. Ja Apple T2 kiip krüpteerib kõik automaatselt.

13-tolline mudel

Kuni
2 TB
salvestusruumi SSD-kettal
Kuni
3.2 GB/s
jadalugemiskiirus4
Kuni
2.2 GB/s
jadakirjutamiskiirus4

15-tolline mudel

Kuni
4 TB
salvestusruumi SSD-kettal
Kuni
3.2 GB/s
jadalugemiskiirus4
Kuni
2.2 GB/s
jadakirjutamiskiirus4

Thunderbolt 3

Kõigi aegade kõige
võimsam ja
mitmekülgsem liides.

Thunderbolt 3 ühendab endas ülisuure ribalaiuse ja USB C standardi ülima mitmekesisuse, tulemuseks on üks eriti tõhus universaalne liides. Nii andmeedastus, laadimine kui videoväljund toimivad ühe liidese kaudu, mille läbilaskevõime on 40 Gbit/s – kaks korda parem kui Thunderbolt 2 liidesel. Mõlemas suuruses MacBook Pro on saadaval kuni nelja liidesega, mis võimaldab sul neid toimetusi teha mõlemalt küljelt. Olemasolevaid seadmeid saab hõlpsalt ühendada kaabli või adapteri abil. Lisaks on Thunderbolt 3 ümberpööratav ja pole vahet, kuidas sa selle ühendad, liides on ikka õigesti.
MacBook Pro Data
MacBook Pro charge
Andmeedastuskiirus/s
kuni 40 Gb/s
Lae ja anna toidet
mistahes liidesest
Thunderbolt
MacBook Pro 5K
eGPU ühilduvus
Toetab kuni kahte
5K ekraani
MacBook Pro Thunderbolt 3

Touch Bar

Rohkem viise, kuidas
asju teha. Alati käepärast.

Touch Bar vahetab funktsiooniklahvid, mis on juba kaua aega klaviatuuri ülaosas ruumi võtnud, millegi palju mitmekülgsema ja võimekama vastu. Riba muutub automaatselt vastavalt sellele, mida parajasti teed, pakkudes sulle tuttavaid ja vajalikke tööriistu. Saad kasutada süsteemi juhtelemente (näiteks helitugevus ja heledus), kohandada või sirvida sisu, kasutada tippimisfunktsioone (näiteks emojid) ja teha palju muud.

Puuduta. Vajuta. Nipsa. Libista.

Tuttavad puudutused muudavad Touch Bari kasutamise lihtsaks. Puuduta, et laiendada juhtriba. Nipsa, et helitugevust ja eredust muuta. Libista, et filmi tagasi kerida.
MacBook Pro Touch Bar

Puuduta Safaris eri vahekaartide avamiseks.

MacBook Pro Touch Bar

Nipsa ereduse ja helitugevuse muutmiseks.

MacBook Pro Touch Bar

Hoia sõrme all, et redigeerimise ajal foto originaalversiooni vaadata.

MacBook Pro Touch Bar

Libista Keynote'is slaidil fondivärvi valimiseks.

Seal, kus see olema peab.

Paljudes MacBook Pro rakendustes on Touch Bari juhtelemendid, tänu millele saab veelgi lihtsamini meilisõnumeid saata, dokumente vormindada ja palju muud teha. Touch Bar muutub vastavalt rakendusele ja toob kiirvalikud esiplaanile. Ja ka muude arendajate rakendused saavad Touch Bari funktsioone ära kasutada.
MacBook Pro top view

Muganda see oma käe järgi.

Saad otseteid lisada nii juhtribale kui ka muudesse rakendustesse, nagu näiteks Mail, Pages, Safari ja Final Cut Pro X, et veelgi kiiremini ja viljakamalt töötada.
MacBook Pro top view
MacBook Pro Touch Bar

Touch ID

Täiustatud turvalisus.
Sinu sõrmeulatuses.

Ava oma Mac lukust vaid hetkega. Pääsed kiiresti juurde süsteemisätetele ja lukustatud märkmetele. Ja saad liikuda kasutajate vahel ainult sõrmepuudutusega.
MacBook Pro 2018
Maci lukust avamine
MacBook Pro password
Parooli autentimine

Ekraan ja heli

Puhkus sinu silmadele.
Muusika sinu kõrvadele.

MacBook Pro Retina-ekraan on kõigi aegade parim Maci sülearvuti ekraan. Tänu LED-taustvalgustusele ja suurele kontrastsusele on must eriti sügav ja valge eriti hele. Lai P3-värvigamma toob sinuni erksamad rohelised ja punased võrreldes sRGB-ga. Ja 13- ning 15-tollised Touch Bariga mudelid kasutavad True Tone tehnoloogiat. Valge tasakaal kohandub automaatselt sind ümbritseva valgusega, et ekraanil nähtav sobituks loomulikult keskkonnaga, kus viibid. MacBook Prol on kaunilt tasakaalustatud kvaliteetne heli, mille lai dünaamiline vahemik ning endisest sügavam bass loovad kaasahaarava kuulamiselamuse. Ja kõlarid on ühendatud otse süsteemi toiteallikaga, pakkudes suuremat tippvõimendust. Nii et saad kiiresti helisid miksida, videosid redigeerida ja liikvel olles filmi nautida.
MacBook Pro screen brightness
MacBook Pro colors
500-nitine eredus
25% rohkem värve kui sRGB-s
MacBook Pro True Tone
MacBook Pro Sound
True Tone tehnoloogia
Kõrge kvaliteediga heli
500-nitine eredus
25% rohkem värve kui sRGB-s
True Tone tehnoloogia
Kõrge kvaliteediga heli
MacBook Pro Screen

Klaviatuur ja puuteplaat

Sinu töökoht muutub vaiksemaks.

MacBook Pro klaviatuuril on liblikmehhanism, mis annab klahvidele neli korda suurema stabiilsuse kui senine käärmehhanism ning suurendab mugavust. 13- ja 15-tollistel Touch Bar puuteribaga MacBook Pro mudelitel on nüüd klaviatuur, mis võimaldab vaiksemalt tippida. Ruumikas Force Touch puuteplaat pakub sõrmedele puudutuste ja klõpsude jaoks rohkem ruumi.
MacBook Pro

Tutvu MacBook Pro tootevalikuga

MacBook 12''
MacBook Air 13''
12-tolline MacBook
13-tolline MacBook Air
MacBook Pro 13''
MacBook Pro 15''
13-tolline MacBook Pro
MacBook Pro Touch Bari ja Touch ID-ga
12-tolline MacBook
13-tolline MacBook Air
13-tolline MacBook Pro
MacBook Pro Touch Bari ja Touch ID-ga