Funktsiooniderikas.
Kerge rahakotile.

alates 299,00 €

Laienev Retina ekraan mahutab ühte silmapilku rohkem kui kunagi varem. Täiustatud andurid jälgivad kõiki Sinu liikumisviise. Võimsad funktsioonid sinu turvalisuse ja tervise hoidmiseks. Apple Watch SE kellas on rohkemat kui eales arvaksid, ning seda palju vähema eest.

Osta

Igaühe
nimekirjas.


Tuntud ikooniline disain ja suur ekraan nagu Apple Watch Series 6 kellal.

Võimas S5 kahetuumaline SIP kiireks jõudluseks.

Kukkumise tuvastamine ja hädaolukorra SOS kõne sinu turvalisuse huvides.

Jõua uute
kõrguste, pikkuste,
sügavusteni.

Jookse ümber oma eesmärkide.
Aktiivsuse rõngad näitavad kõiki viise kuidas päeva jooksul kolme lihtsa mõõdiku abil liikuda - Liigu, Treeni, Seisa. Sind motiveerivad sõbralikud võistlused, isikupärastatud juhendamine ning auhinnad.

Tule aga, vesi on okei.
Apple Watch SE on veekindel kuni 50m.1 Nii et sukeldu sisse ning mõõda vahemaad ja intervalle, või isegi kaardista oma marsruut avavees.

Tervis. Seadistatud.


Kell, mis paneb sind tiksuma.
Apple Watch SE inspireerib tervislikku eluviisi. Hoiab sind vajalikuga kursis ning julgustab paremaid harjumusi. Apple Watch SE jälgib pulssi ning annab teada kui on aeg sellele tähelepanu pöörata. Vajadusel saad hädaolukorra puhul abi kutsuda.

Heaolu.
Seadista meeldetuletused 20-sekundi kätepesuks. Kui müratase muutub liiga kõrgeks, saad õrna koputuse. Jälgi menstruaaltsüklit oma randmelt. Leia hetk, et enda keskmesse tagasi tulla Breathe rakenduse abil. Sinu heaolu on kindlustatud.

Kukkumise tuvastamine ja hädaolukorra SOS.
Sisseehitatud kiirendusmõõdiku ja güroskoobiga suudab Apple Watch SE tuvastada kui oled tugevalt kukkunud ning sind ühendada vajadusel hädaabiga.2

Unusta rahakott.
Soorita oste kauplustes, mis aktsepteerivad kontaktivaba makseid. Lennule minnes näita pardakaarti. See on sularahavaba, vaevatu ja ohutu makseviis.

1. Apple Watch Series 6, Apple Watch SE ja Apple Watch Series 3 veekindluse reiting on ISO standardi 22810: 2010 kohaselt 50 meetrit. See tähendab, et neid võib kasutada madalveelisteks tegevusteks, nagu näiteks basseinis või ookeanis ujumine. Neid ei tohiks siiski kasutada sukeldumiseks, veesuusatamiseks ega muuks tegevuseks mis hõlmab suure kiirusega vett või madalast sügavale sukeldumist.

2. Hädaabi SOS-i kasutamiseks Apple Watch-is peab olema iPhone läheduses. Kui iPhone pole lähedal tuleb Apple Watch ühendada tuntud WiFi võrguga ning seadistama WiFi kõned.