Apple Watch Series 7

Täisekraan. Oma ajast ees.

Suurem ekraan. Vastupidavam. Kiirem laadimine. Ja võimsad funktsioonid nagu verehapniku ja EKG-rakendus. Tervem sina paistab.

Alates 429 €

Osta

Ekraan

Suur ekraan. Tohutu erinevus.

Suurem ekraaniala ja optimeeritud kasutajaliides muudavad kõik silmnähtavalt mugavamaks ja lihtsamaks. Kellal on kaks uut eksklusiivset sihverplaati. Ja uue disainiga korpus.

Suurem ekraaniala ja optimeeritud kasutajaliides muudavad kõik silmnähtavalt mugavamaks ja lihtsamaks. Kellal on kaks uut eksklusiivset sihverplaati.
Ja uue disainiga korpus.

Pea 20% suurem ekraaniala ja 40% õhemad servad kui Apple Watch Series 6 mudelitel.

Vastupidavus

Igast küljest tugevam.

Kõige mõranemiskindlam esikristall. Tolmukindluse hinnang IP6X. Sobib ujumiseks nii meres kui ka basseinis tänu veekindluse hinnangule WR50.

Tugevam esikristall

LTPO OLED-ekraan

Jõulisem disain

Tervis

Terve tulevik särab täisekraanil.

Mõõda oma vere hapnikusisaldust. Tee EKG. Jälgi oma und. Kutsu vajadusel hädaolukorra SOS-iga abi. Ja võta rakendusega Mindfulness aeg maha.

Trenn

Mõjuvalt motiveeriv.

Jälgi aktiivsusringide abil oma liikumisharjumusi. Võistle ja jaga oma edusamme sõpradega.

Mõõda treeningut ja täida eesmärgid. Ükskõik, kas sõidad rattaga, jooksed, tõstad raskusi või liigud muul moel.

Püsi ühenduses

Kõik vajalik
alati kaasas.

Tänu mobiiliühendusele saad helistada ja saata sõnumeid ka ilma telefonita. Maps juhatab sind õigesse kohta. Rakendusega Wallet saad avada lukustatud uksi, näidata lennuki pardakaarti või teha makseid. Lisaks leidub App Store'is veel tuhandeid teisi rakendusi.

Miks Apple Watch?

See on ülim seade tervislikuks eluks.

Tervis

Saa teatisi aeglase ja kiire pulsi kohta. Jälgi oma und. Kutsu hädaolukorras kiiresti abi.

Treening

Jälgi oma igapäevast aktiivsust. Mõõda täpselt oma lemmiktreeninguid.

Ühenduvus

Võta vastu kõnesid ja sõnumeid. Kuula muusikat. Kasuta Apple Payd ja Sirit. Lihtsalt oma randmelt.

Isikupärastamine

Uue välimuse saamiseks lihtsalt vaheta rihm teise vastu. Sihverplaate saad otsida, kohandada oma käe järgi ja isegi jagada.

Võrdlus

Milline Apple Watch on sinu jaoks sobivaim?

Toote nimi
Apple Watch Series 7
Apple Watch SE
Apple Watch Series 3
Pildid
Osta
Viimistlus
Alumiinium
Alumiinium
Alumiinium
Roostevaba teras
Roostevaba teras

Pole kohaldatav

Pole kohaldatav

Kiirülevaade
Ekraan
Verehapniku sisaldus
EKG
Pulss
Rahvusvahelised hädaabikõned
Kukkumistuvastus
Alati sisselülitatud kõrgusmõõtur
Saadaval mobiilsidega mudel
Pereseadistus

Rihmad

Vaheta oma kellarihma. Vaheta oma stiili.

Rihmade valikus on eri stiilid, materjalid ja värvid. Saad anda endale õigel hetkel õige välimuse.

Vastutusest loobumine

Verehapniku mõõtmise rakendus: Vere hapnikusisalduse mõõtmise rakenduse tulemused ei ole ette nähtud meditsiiniliseks kasutamiseks ega iseseisvaks diagnoosimiseks või arstiga konsulteerimiseks. Need on mõeldud ainult üldiseks vormi ja heaolu hindamiseks.

EKG-rakendus: EKG-rakendus on saadaval seadmes Apple Watch Series 4 ja uuemas (välja arvatud Apple Watch SE), kus on uusim iOS ja watchOS. Ühilduvuse kohta vaata teavet aadressilt apple.com/ee/watch. EKG pole ette nähtud alla 22-aastastele kasutajatele. EKG-rakendusega Apple Watch  on võimeline koostama EKG, mis sarnaneb ühe anduriga elektrokardiogrammiga.

Mõranemiskindlus: Mõranemiskindlust võrreldakse eelmise põlvkonnaga.

Tolmukindel: Series 7-l on tolmukindluse hinnang IP6X.

Veekindel: ISO standardi 22810:2010 järgi antud hinnangu kohaselt on Apple Watch Series 3, Apple Watch SE ja Apple Watch Series 7 veekindlad kuni 50 m sügavusel. See tähendab, et neid võib kasutada madalas vees, nagu näiteks basseinis või ookeanis ujudes. Neid ei tohiks kanda sukeldumisel ja veesuusatamisel või muude tegevuste korral, kus veesurve on tugev või kell satub sügavasse vette.

Hädaabi SOS: Apple Watch Series 7 (GPS + Cellular) ja Apple Watch SE (GPS + Cellular) kasutavad hädaabi SOS-i jaoks mobiilandmesideühendust. Hädaabi SOS-i kasutamiseks ilma mobiilsideühenduseta Apple Watchis peab sinu iPhone olema läheduses. Kui su iPhone’i pole läheduses, peab Apple Watch looma ühenduse teadaoleva WiFi-võrguga ja sa pead seadistama WiFi-ühenduse kaudu helistamise.

Mobiilandmeside ja juhtmeta ühendus: Mobiilandmesideteenuste kasutamiseks on nõutav mobiilsideteenuste pakett. Lisateabe saamiseks pöördu oma teenusepakkuja poole. Ühendus sõltub võrgu kättesaadavusest. Rahvusvahelist rändlust ei toetata. Osalevate mobiilside teenusepakkujate ja tingimustele vastavuse kohta saad infot apple.com/ee/watch/cellular. Lisateavet seadistamise kohta leiad aadressilt support.apple.com/et-ee/HT207578.

App Store: Rakendused on saadaval App Store’is.

Apple Music: Apple Music vajab tellimust.

Ebaregulaarse rütmi teatis: Ebaregulaarse rütmi teatis vajab watchOS-i ja iOS-i uusimat versiooni. See pole mõeldud kasutamiseks alla 22-aastastele või inimestele, kellel on diagnoositud südame rütmihäired.

Rahvusvahelised hädaabikõned: Rahvusvaheliste hädaabikõnede funktsiooni kasutamiseks on vajalik Apple Watch Series 7 (GPS + Cellular) või Apple Watch SE (GPS + Cellular) mudel. Toetatud riikide ja regioonide loendi leiad aadressilt apple.com/ee/watchos/feature-availability.

Kiirem laadimine: 2021. aasta augustis Apple'i korraldatud testimisel kasutati Apple Watchi magnetiga USB-C-kiirlaadimiskaabli (mudel A2515) ja Apple'i 20 W USB-C-toiteadapteriga (mudel A2305) Apple Watch Series 7 (GPS) ja Apple Watch Series 7 (GPS + Cellular) katsemudeleid ning Apple Watchi magnetlaadimiskaabli (mudelid A2255 ja A2256) ja Apple'i 5 W USB-toiteadapteriga (mudel A1385) Apple Watch Series 6 (GPS) ja Apple Watch Series 6 (GPS + Cellular) katsemudelid; kõik Apple Watch’id oli seotud iPhone'iga, kõiki seadmeid testiti väljalaske-eelse tarkvaraga. Laadimisaeg sõltub piirkonnast, seadetest ja keskkonnateguritest. Tegelikud tulemused võivad erineda.

(PRODUCT)RED: Teatud osa iga (PRODUCT)RED toote müügitulust läheb ülemaailmsele fondile Global Fund.

Rihmad: Rihmade saadavus võib erineda.

Ühilduvus: Apple Watch Series 7 jaoks on vaja seadet iPhone 6s või uuemat, millel on iOS 15 või uuem. Apple Watch SE ja Apple Watch Series 3 jaoks on vajalik iPhone 6s või uuem seade, millel on opsüsteem iOS 14 või uuem.

Funktsioonide saadavus: Funktsioonid võivad muutuda. Mõni funktsioon, rakendus ja teenus ei pruugi kõigis piirkondades ning keeltes saadaval olla. Vaata täielikku loendit saidilt apple.com/ee/watchos/feature-availability.