AppleTV logo

4K HDR ajastu.
Nüüd ekraanil.

AppleTV
Apple TV 4K võimaldab vaadata hämmastava 4K HDR-kvaliteediga filme ja sarju. Ning otseülekandes spordiüritusi ja uudiseid striimida. Samuti annab see sinu käsutusse parima sisu rakendustest nagu Amazon Prime Video, TED, Bloomberg ja Netflix.
Osta kohe

4K HDR loob uue standardi.

4K annab tavalise HD-ga võrreldes teravama pildi, kuna kasutatakse neli korda enam piksleid. HDR-i ehk suure dünaamilise ulatusega tagatakse eredam, realistlikumate värvidega detailsem pilt. Nüüdsest on kõik alates uusimast menufilmist kuni sinu lemmiksarjadeni enneolematult elutruu.
AppleTV 4K HDR

Meeletu valik 4K HDR meelelahutust.

Uudised ja sport. Otseülekannetena.

Apple TV 4K toob su lemmikud – uudised ja spordi – otse sinuni. Populaarseid spordiüritusi ja uusimaid uudiseid kantakse üle parimate rakenduste nagu NBA ja Bloomberg kaudu, mis teeb sulle soovitud otseülekannete leidmise enneolematult lihtsaks.
AppleTV

Rakendused. Tänapäevane viis teleka vaatamiseks.

Rakendused on vabastanud televisiooni telekavadest ning lasevad sul valida, mida ja millal sa vaadata tahad. Rakenduste kaudu pääsed juurde igasugusele meelelahutusele alates kassahittidest, telesarjadest ning spordiürituste otseülekannetest kuni uudiste ja ilmateadeteni. Vaadata saab ka lastesaateid, muusikaüritusi, NASA kanalite otseülekandeid, podcaste ja palju muudki.
AppleTV

Teie lemmikprogrammid ja üritused on striimitud.

AppleTV shows

Juhi oma telekat Touch-tehnoloogiaga.

Apple TV puldil on täpne Touch puuteplaat, et saaksid pöidla abil kiirelt leida selle, mida otsid. Samuti saad reguleerida teleka või AV-vastuvõtja helitugevust. Tänu Bluetoothile ei pea sa pulti teleka poole suunama. Apple TV reageerib käskudele olenemata sellest, kus sa toas asud.
AppleTv Remote

Super jõudlus.
Suurepärane graafika.

Kiip A10X Fusion pakub võimsa platvormi rikkalikuma sisuga interaktiivsemate mängude ja rakenduste nautimiseks. Kõik on leitav App Store'i Apple TV osast. Veelgi suurema elamuse saamiseks saad juurde lisada mängupulte ja kõrvaklappe.
AppleTV
Sky
Sky: Light Awaits on romantiline sotsiaalne seiklus. Mängu loojaks on Thatgamecompany, mis on tootnud BAFTA poolt auhinnatud Journey'i mängu. Avasta Sky: Light Awaits mängus koos sõpradega see salapärane lõbustuspark.

Sinu fotod, videod ja muusika.
Täna telekas.

Suurel ekraanil saad vaadata nii oma iCloudi fotokogu pilte ja videoid kui ka ühisalbumeid. Ühenda Apple Music oma kodukinoga. Nii saavad ka su pere ja sõbrad AirPlay kaudu fotosid ja videoid jagada.
AppleTV

Fotod ja Videod

Funktsioon Memories loob sinu parimatest fotodest ja videotest automaatselt albumi, mida saad Apple TV-s 4K-kvaliteediga vaadata. Suurel ekraanil saad jagada ka näiteks iPhone'is loodud Live Photo pidevkordusi ja edasi-tagasi esitamist.
AppleTV

Apple Music

Apple Musicu kaudu saad juurdepääsu enam kui 45 miljonile laulule ja muusikavideole (nii 80ndate ja 90ndate hitid kui ka tänapäeva uusimad artistid) – kõik sinu Apple TV-s. Nii saad peo käima tõmmata või lihtsalt koos pere ja sõpradega muusikat kuulata, vaadata ja avastada.
AppleTV

Jaga fotosid, esitlusi, veebisaite ja palju muudki.

AirPlay võimaldab ka külalistel hõlpsalt ja juhtmevabalt oma iPhone'i, iPadi või Maci sisu efektselt suurel ekraanil näidata.
AppleTV

Juhi oma nutikodu läbi Apple TV.

Saad sulgeda garaažiukse. Reguleerida toatemperatuuri ja juhtida kliimaseadet. Kontrollida lukustatust. Apple TV kaudu saad oma iOS-seadme rakenduse Home abil kaugjuhtida HomeKiti toega tarvikuid.