• Laos olev kaup kätte 1-3 tööpäevaga.
  Transport pakiautomaati 3.90€.
  Sama päeva kuller E-L Tallinnas ja Tartus. Esita tellimus tööpäeval enne kella 13.00 ja saad laos oleva kauba kätte samal päeval. Kulleri hind 8.90€.
 • Apple tagasiost - vaheta vana seade uueks.
  Too oma kasutatud, kuid töötav, tahvelarvuti, telefon või arvuti meie salongi ja anname sulle uue iPadi, iPhone'i või Macbooki hinnast Sinu vana seadme väärtuses allahindlust. Tagasiostu soodustus laieneb uutele seadmetele, lisatarvikutele, hoolduse teenustele ja koolitustele. Vaata oma seadme väärtust

Apple Pencil (2nd Generation)

Tootekood: MU8F2ZM/A

 • Hind
  130,00 €
  149,00 €
 • Uus Apple Pencil pliiats on pikslitäpsune ja konkurentidega võrreldes madalaima latentsusajaga, tänu millele on see suurepärane nii joonistamiseks, visandamiseks, värvimiseks, märkmete tegemiseks, e-posti märgistamiseks kui ka kõigeks muuks. Ning seda on sama lihtne ja loomulik kasutada kui tavalist pliiatsit. Uuel Apple Pencil pliiatsil on ka intuitiivne puutepind, mis võimaldab topeltvajutust. Nüüd saate tööriistu vahetada ilma seda maha panemata. Kuna pliiats on loodud spetsiaalselt 11-tollise iPad Pro ja 12,9-tollise iPad Pro (3. & 4. põlvkonna) jaoks, on sellel lame magnetiliselt kinnituv serv, mis võimaldab automaatset laadimist ja ühildumist.