Apple MagSafe 15W Qi Wireless Charger Cable 1.0m (USB-C)

Tootekood: MHXH3ZM/A

 • Laos olev kaup kätte 1-3 tööpäevaga.
  Transport pakiautomaati 3.90€.
  Sama päeva kuller E-L Tallinnas ja Tartus. Esita tellimus tööpäeval enne kella 13.00 ja saad laos oleva kauba kätte samal päeval. Kulleri hind 8.90€.
 • Apple tagasiost - vaheta vana seade uueks.
  Too oma kasutatud, kuid töötav, tahvelarvuti, telefon või arvuti meie salongi ja anname sulle uue iPadi, iPhone'i või Macbooki hinnast Sinu vana seadme väärtuses allahindlust. Tagasiostu soodustus laieneb uutele seadmetele, lisatarvikutele, hoolduse teenustele ja koolitustele. Vaata oma seadme väärtust

Apple MagSafe 15W Qi Wireless Charger Cable 1.0m (USB-C)

Tootekood: MHXH3ZM/A

 • Tootehind
  49,00 €
 • MagSafe laadija muudab juhtmevaba laadimise kiireks. Täpselt joondatud magnetid kinnituvad Sinu iPhone 14, iPhone 14 Pro, iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 12 ja iPhone 12 Pro külge ning võimaldavad kiiremat juhtmevaba laadimist kuni 15 W võimsusega. MagSafe laadija on ühilduv ka Qi laadimisega, seega saab seda kasutada juhtmevabaks laadimiseks ka iPhone 8 või hilisema mudeli ning AirPods mudelitega, millel on juhtmevaba laadimise võimekus. Magnetjoondus töötab ainult iPhone 14, iPhone 14 Pro, iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 12 ja iPhone 12 Pro mudelitega. Soovitatavalt kasutada 20W USB-C toiteadapterit (müüakse eraldi).