Apple Lightning to VGA Adapter

Tootekood: MD825ZM/A

 • Laos olev kaup kätte 1-3 tööpäevaga.
  Transport pakiautomaati 3.90€.
  Sama päeva kuller E-L Tallinnas ja Tartus. Esita tellimus tööpäeval enne kella 13.00 ja saad laos oleva kauba kätte samal päeval. Kulleri hind 8.90€.
 • Apple tagasiost - vaheta vana seade uueks.
  Too oma kasutatud, kuid töötav, tahvelarvuti, telefon või arvuti meie salongi ja anname sulle uue iPadi, iPhone'i või Macbooki hinnast Sinu vana seadme väärtuses allahindlust. Tagasiostu soodustus laieneb uutele seadmetele, lisatarvikutele, hoolduse teenustele ja koolitustele. Vaata oma seadme väärtust

Apple Lightning to VGA Adapter

Tootekood: MD825ZM/A

 • Tootehind
  59,00 €
 • Kasuta Lighting to VGA adapterit Lightning-liidesega iPhone-i, iPad-i või iPod-iga. Adapter toetab seadme ekraani, sh äppide, presentatsioonide, veebilehtede ja muu peegeldamist VGA-liidesega televiisorisse, projektorisse või mõnele muule sobivale ekraanile kuni 1080p HD-kvaliteediga. See võimaldab ka videomaterjali, sh filmide, TV-saadete, salvestatud videote peegeldamist suurele ekraanile kuni 1080p HD-kvaliteediga. Lihtsalt ühenda Lightning to VGA adapter oma seadme Lightning-liidesesse ja seejärel VGA-kaabliga (müügil eraldi) oma televiisorisse või projektorisse.