Aktiivse elu
iPhone, Apple Watch
ja AirPods

iPhone’i ja Apple Watch’iga saadad korda maagilisi asju.
Kasuta neid koos AirPods klappidega ja suudad veelgi enamat. Alusta ja võta vastu kõnesid iPhone’i tõstmata. Jookse maha spordi- ja aktiivsuserõngad. Määra magamaminekurutiin ja jälgi oma und. Kuula lemmikmuusikat, taskuhäälinguid ja audioraamatuid kui oled lennus - kõik pakatavas kõrgkvaliteedis.


iPhone 12 mini

64GB 699€
Osta

iPhone 12

64GB 819€
Osta

iPhone 12 Pro

128GB 1059€
Osta

iPhone 12 Pro Max

128GB 1179€
Osta

Apple Watch

SE
Hind alates 299€
Osta

Apple Watch

Series 6
Hind alates 399€
Osta

AirPods

Hind alates 159€
Osta

AirPods Pro

259€
Osta

60-korda rohkem värve. Vau.

10-bitine HDR salvestamine muudab video veelgi elutruumaks. Ning saad kergesti toimetada, vaadata ning jagada oma Dolby Vision videoid.

Esimene kaamera, mis salvestab Dolby Vision vormingus.

AirPlay abil saad 4K Dolby Vision videoid voogesitada Apple TV ja nutitelerisse.1

Öörežiimita
Öörežiimiga

Öörežiim uues valguses.

Öörežiim jäädvustab veelgi paremini loomulikku valgust lainurk ja ülilainurk kaameraga. Uus lainurk kaamera jäädvustab 27% rohkem valgust.

iPhone 12 Pro Max tõstab taset.


87% paremad fotod
hämaras.
5x optilise suumi
vahemik.

Kes otsib, see leiab
AirTag’iga.

AirTag’iga on superlihtne oma vidinatel silma peal hoida. Kinnita üks oma võtmetele ja viska teine seljakotti - nii lihtsalt ongi su asjad Find My rakenduse radaril. Seal leiad ka oma Apple seadmed üles ning saad sõprade ja lähedastega ühendust hoida.

MagSafe.
Kõik klapib.

MagSafe on uus süsteem tarvikute lihtsaks kinnitamiseks ja kiiremaks juhtmevabaks laadimiseks. Sel on lõputult kombineerimisvõimalusi ning kõik leiavad valikust oma lemmikud.

Õpi oma tervist tundma.

Vere hapnikusisaldus. Mõõda vere hapnikusisaldust revolutsioonilise uue sensori ja Blood Oxygen rakenduse abil.1

Südamerütm. Kõrge või madala südamerütmi korral saad märguandeid.

Une rakendus. Täida une-eesmärke iga öö, et oma päeva tervislikult mööda saata.

Hoia kätt
pulsil.

Vasta kõnedele, saada sõnumeid ja kuula oma lemmikmuusikat - kõik saadaval sisseehitatud võrgust.2 iPhone’i pole isegi tarvis.

Sulge ring.

Kolm ringi: liigu, treeni, seisa. Üks eesmärk: täida need igapäevaselt. See on nii kerge ja lõbus viis tervislikult elada, et soovid ringid alati lõpetada.

Kasuta oma võimalusi.

Ükskõik milline ka poleks su lemmikspordiala, Apple Watch pakub just sulle sobiva treeningrežiimi. Vali jooks, ujumine, jooga, rattasõit või muu spordiala ja hakka mõõtma iga oma liigutust.

60 miljonit laulu sinu taskus. Isegi kui sul tasku puudub.

Esita terve Apple Music kogu.
Mängi hõlpsalt lemmiklaule, albumeid ja playliste oma iPhone’i või Apple Watch’iga. Võid isegi SIril lasta esitada soovitud lugu.


Aktiivne mürasummutus kaasahaarava heli jaoks. Läbikuuldavuse režiimiga kuuled mis su ümber toimub. Higi- ja veekindel.1 Kohandatav suurus igapäevaseks mugavaks kasutamiseks.

Lihtsuse võlu.

Ühenduvad maagiliselt iPhone’iga. Jaga laulu kahe AirPodsi komplekti vahel.2

Heli, mis välistab müra.

Mikrofonid tuvastavad müra nii ümbritsevast keskkonnast kui ka kõrva seest. AirPod Pro klapid vastavad samaväärse mürasummutusega blokeerides välise heli enne, kui seda kuuled.

Kuula mida soovid.

Vajuta ja hoia all andurit, et aktiveerida läbikuuldavuse režiim, mis laseb läbi välised helid ja võimaldab kuulda ning tunda loomulikke helisid.

Osta iPhone ning saad 3 kuu Apple TV+ tellimuse
originaalsaadete ja -filmidega.1

Apple TV+ on voogesitlusteenus, kust leiad Apple Originals teosed - auhinnatud sarjad, kaasakiskuvad draamad, murranglised dokumentaalfilmid, meelelahutust lastele, komöödiad ja veel - uusi teoseid lisatakse iga kuu.

iPhone

1. Airplay esitlus nõuab Apple TV või AirPlay ühendusega telerit.

Apple Watch

1. Blood Oxygen rakenduse mõõdikud ei ole mõeldud meditsiiniliseks kasutuseks, kaasa arvatud enesediagnoosiks või arstiga konsulteerimiseks. Need andmed on mõeldud üldiseks treeningu ja heaolu mõõtmise otstarbeks.

2. Mobiilsideteenuse jaoks on tarvis wifi toetusega paketti. Lisateabe saamiseks pöördu oma teenuspakkuja juurde. Rahvusvaheline rändlus ei ole toetatud. Uuri apple.com/watch/cellular operaatorite olemasolu ja sobivust. Täiendavad juhised leiad support.apple.com/en-us/HT207578

AirPods

1. AirPods klapid on higi- ja veekindlad, mitte mõeldud veespordiks. AirPods Pro’d testiti kontrollitud laboritingimustes ja selle reiting on IPX4 vastavalt IEC standardile 60529. Higi- ja veekindlus ei ole püsivad tingimused ja vastupidavus võib normaalse kulumise tõttu väheneda. Ärge provide niiskeid AirPod Pro’sid laadida; tutvuge https://support.apple.com/kb/HT210711 puhastamise ja kuivatamise juhistega. Laadimiskarp ei ole higi-ja veekindel.

2. Toimib iPhone 8 või hilisema ning IPod touch (7nda generatsiooni) viimase iOS versiooniga; ning 12.9- tollise iPad Pro (teise generatsiooni või hilisema), 11-tollise iPad Pro, 10.5-tollise iPad Pto, iPad (5nda generatsiooni või hilisema), iPad Air (3nda. generatsiooni) ning iPad mini (5nda generatsiooni) hilisema versiooni iPadOS’iga.

Apple TV+

1. 4.99€ kuus pärast tasuta prooviperioodi lõppemist. Üks tellimus Family Sharing grupi kohta. Pakkumine kehtib 3 kuud pärast sobiva seadme aktiveerimist. Paketti uuendatakse automaatselt kuni tühistamiseni. Kehtivad piirangud ja muud tingimused.