Hiilgav sisu.

Apple M1 kiip viib meie niigi kõige mitmekülgsema ja kõikehõlmava töölaua uude dimensiooni. Kuni 3x kiirema protsessori jõudlusega. Kuni 6x kiirem graafika. Kõige arenenum Neural Engine kuni 15-kordse kiirema masinõppega. Sea end valmis mängima, töötama ja looma Mac miniga, mis saavutab ennenägematu jõu ja kiiruse.

Osta

Apple M1 kiip

M1 on kohal. Meie esimene spetsiaalselt Mac toodetele disainitud kiip pakub uskumatut jõudlust, kohandatud tehnoloogiat ja revolutsioonilist energiatõhusust. See on loodud töötama maailma kõige arenenuma macOS Big Sur töölaua operatsioonisüsteemiga. Hiiglaslik hüpe jõudluses vati kohta muudab iga M1 kiibiga Mac-i arvuti klassiks omaette. See pole kõigest täiendus. See on läbimurre.

5-nanomeetrine protsess

Esimene tipptasemel tehnoloogial põhinev personaalarvuti kiip.

16 miljardit transistorit

Enim mis oleme kunagi ühte kiipi pannud.

Kuni

3,9x

kiirem videotöötlus1

Kuni

7,1x

kiirem pilditöötlus2

CPU

8-tuumaline CPU
Maksimaalne jõud, minimaalne jalajälg.

M1 pakib hämmastava kiiruse ja jõu Mac minisse. 8-tuumaline protsessor tagab kuni 3x kiirema töötlemisvõime võrreldes eelmiste generatsioonidega1 - säilitades ikoonilise 7.7-tollise ruudukujulise disaini.

Kompaktne disain

Tehnoloogiate integreerimine M1 kiibile võimaldab Mac minil ümber puhuda mitu korda suuremaid arvuteid - haarates intensiivseid ülesandeid kuid samal ajal tarbides 60% vähem energiat kui eelmised generatsioonid.2

Kõrgustesse viiv jõudlus.

Ethernet

Thunderbolt / USB 4

HDMI 2.0

USB-A

3.5 mm
kõrvaklappide pesa

macOS
Big Sur

macOS Big Sur tõstab maailma kõige arenenuma töölaua operatsioonisüsteemi uuele ilu ja võimsuse tasemele. Koge Mac-i täiuslikkuseni viimistletud kujundust. Naudi kõigi aegade põhjalikumat Safari uuendust. Avasta Maps ja Messages uusi funktsioone. Ning leiad veelgi rohkem läbipaistvust privaatsussätetes.

Täiesti uus Safari. Armastus esimesest lehest.

Olenemata kas vaatad voogesitust, kasutad otsingumootorit või kõigest sirvid, Safari on parim viis veebi lehitsemiseks kõikidelt Apple seadmetelt. Kõigi aegade suurim värskendus toob kaasa uhiuued kohandamise võimalused, parandab valdkonna juhtivat jõudlust ja tutvustab võimsaid privaatsuse kaitsmiseks mõeldud funktsioone.

Salasõnade jälgimine

Safari teavitab kui mõni salvestatud salasõnadest on andmelekkes ohustatud ning aitab neid uuendada.

Suurim kolleksioon rakendusi

Käivita M1 jaoks mõeldud võimsad rakendused. Kõik olemasolevad rakendused töötavad tänu Rosetta 2-le. Esmakordselt saad oma iPhone ja iPad-i lemmikrakendusi kasutada otse macOs Big Suris. Sul on juurdepääs kõigi aegade suurimale Mac-i rakenduste kogule.

Avasta Mac tarvikud

Osta

“Apple TV+” iga Apple seadme ostuga
kolmeks kuuks tasuta kaasa.*

Apple TV+ on voogedastusteenus, mis pakub Apple Originalsi sisu – auhinnatud sarju, hingeminevaid draamasid, silmiavavaid dokumentaale, lastemeelelahutust, komöödiaid ja muud. Igal kuul lisatakse uut Apple Originalsi sisu.

MacBook Air

Hind alates

1239 €

Osta

MacBook Pro

Hind alates

1639 €

Osta

Mac Mini

Hind alates

819 €

Osta

M1

1. Apple korraldatud testimisel oktroobris 2020 kasutades eelproduktsiooni MacBook Air süsteeme Apple M1 kiibi ja 8-tuumalise GPU-ga ning samuti produktsiooni 1.2GHz 4-tuumalisi Intel Core i7-põhiseid MacBook Air süsteeme, kõik konfigureeritud 16GB RAM ja 2TB SSD-ga. Testitud eelväljaande Final Cut Pro 10.5-ga kasutades 55-sekundi videoklippi koos 4K Apple ProRes RAW meediaga - 4096x2160 resolutsiooni ja 59.94 kaadrit sekundis, ümber kodeeritud Apple ProRes 422-le. Jõudlustestid viiakse läbi spetsiifiliste arvutisüsteemide abil ja need kajastavad MacBook Air ligikaudset jõudlust.

2. Apple korraldatud testimisel oktroobris 2020 kasutades eelproduktsiooni Mac mini süsteeme Apple M1 kiibiga ja produktsiooni 3.6GHz 4-tuumalisi Intel Core i3-põhiseid Mac mini süsteeme, kõik konfigureeritud 16GB RAM-i ja 2TB SSD-ga. Eelväljalaske Adobe Lightroom 4.1 testiti kasutades 28MG pilti. Jõudlustestid viiakse läbi spetsiifiliste arvutisüsteemide abil ja need kajastavad Mac mini ligikaudset jõudlust.

Mac mini

1. Apple korraldatud testimisel oktroobris 2020 kasutades eelproduktsiooni Mac mini süsteemi Apple M1 kiibi ja 3.6GHz 4-tuumalise Intel Core i3 baasil Mac mini süsteeme, mis on seadistatud 16GB RAM-i ja 2TB SSD-ga. Eelväljalaske Final Cut Pro 10.5 testitud kasutades 55 sek. video koos 4K Apple ProRes RAW meediaga, 4096x2160 resolutsiooni ja 59.94 kaadrit sekundis, ümber kodeeritud Apple ProRes 422-le. Jõudlustestid viiakse läbi spetsiifiliste arvutisüsteemide abil ja need kajastavad Mac mini ligikaudset jõudlust.

2. Apple korraldatud testimisel oktroobris 2020 kasutades eelproduktsiooni Mac mini Apple M1 kiibi ja 8GB mälu, 256GB SSD ja LD UltraFine 5K Display-ga ning eeltoodangu 4-tuumalise Intel Core i3 protsessori, 5GB mälu, 256GB SSD ja LG UltraFine 5K Display-ga. Energiatarbimist mõõdeti mahukate veebilehtede juhtmeta sirvimise ajal.

* Pärast tasuta prooviperioodi lõppu on hind 4,99 € kuus. Üks tellimus funktsiooni Family Sharing liikmete kohta. Pakkumine kehtib kolm kuud pärast tingimustele vastava seadme aktiveerimist. Lepingut uuendatakse automaatselt seni, kuni see tühistatakse. Kehtivad piirangud ja muud tingimused. Lisateavet leiad veebilehelt apple.com/promo.