Liitu meie uudiskirjaga ja saad iga nädal eksklusiivseid sooduspakkumisi! Liitu nüüd SIIT

MacBook Air

MacBook Air
MacBook Air logo

Kõik on jälle kergem.

Armastatuim Mac saab uuesti sinu lemmikuks. Uus õhem ja kergem MacBook Air on saadaval hõbedase, kosmosehalli ja kuldsena. Sellel on särav Retina-ekraan, Touch ID, uusima põlvkonna klaviatuur ja Force Touch puuteplaat. Ikooniline kiilukujuline korpus on valmistatud 100% ulatuses ümbertöödeldud alumiiniumist, tehes sellest kõige keskkonnasõbralikuma Maci.1 Ja tänu terve päeva kestvale akule on MacBook Air sinu kaasaskantav kõikvõimas sülearvuti.

Retina-ekraan

Neli miljonit pikslit.

MacBook Pro
Kuna HD-ekraaniga võrreldes on piksleid neli korda rohkem, on tulemused tõeliselt hämmastavad. Pildid on uskumatult detailsed ja reaalsed. Tekst on nii terav, et sulle tundub, nagu loeksid dokumente, meile ja veebisaitide teksti paberile prindituna. Ning kuna eelmise põlvkonna mudeliga võrreldes on värve 48% rohkem, on kogu pilt rikkalik ja särav. Ekraaniklaas ulatub korpuse servani ning selle ääred on varasemast 50% õhemad. Nii saad keskenduda sellele, mis on ekraanil. Ja sulle meeldib, mida sa näed.
13,3-tolline
suure eraldusvõimega
Retina-ekraan
48%
rohkem värve
kui eelmisel
põlvkonnal


Üliterav
ja selge tekst

Touch ID

Sinu sõrmejälg on su salasõna.

MacBook Pro Touch ID
Touch ID täiustatud turvalisus ja mugavus on nüüd MacBook Airi sisse ehitatud. Aseta sõrm lihtsalt Touch ID andurile ja sinu Mac avaneb hetkega. Saad oma sõrmejälge kasutada ka lukustatud dokumentidele, märkmetele ja süsteemisätetele kiiresti juurdepääsemiseks, ilma et peaksid sisestama järjekordse parooli.

Ava Mac kiiresti ilma paroolita

Autendi koheselt parooliga kaitstud dokumente

Apple T2 Security Chip
MacBook Airil on Apple T2 Security Chip turvakiip – Apple'i enda kujundatud ja spetsiaalselt Maci jaoks loodud teise põlvkonna kiip, mis muudab MacBook Airi veelgi turvalisemaks. Kui kasutad Maci avamiseks või dokumendi autentimiseks Touch ID-d, on sinu teave kaitstud. Ja tänu andmete jooksvale krüptimisele on kõik SSD-kettale talletatud andmed automaatselt ja täielikult krüptitud.

Klaviatuur

Täht tähelt ümber kujundatud.

MacBook Pro
Uusima põlvkonna MacBook Airi klaviatuuril on liblikmehhanism, mis annab klahvidele neli korda suurema stabiilsuse kui senine käärmehhanism ning suurendab mugavust ja reageerimisvõimet. Ning eraldi LED-taust¬valgustusega klahvid koos ümbritseva valguse anduriga hõlbustavad tippimist hämaras keskkonnas.

Täpsemad
ja stabiilsemad klahvid
Force Touch puuteplaat
Force Touch puuteplaat võimaldab Maci kasutada eri viisidel, sõltuvalt erinevast puutesurvest. Pole tähtis, millist kohta puuteplaadil klõpsad – täpsus ja reageerimine jäävad samaks. Lisaks on sul palju ruumi Multi-Touch-žestideks, näiteks näpistamiseks ja suumimiseks. Sinu sõrmed tunnevad end kui kodus.

Rohkem ruumi
Multi‑Touch-žestide jaoks

Thunderbolt 3

Üks kõigi eest, kõik ühes.

MacBook Pro
Thunderbolt 3 ühendab ülisuure ribalaiuse ja USB‑C standardi mitmekesisuse, et luua üks eriti tõhus universaalne liides – MacBook Airis on neid lausa kaks. Thunderbolt 3 liideses on integreeritud andmeedastus, laadimine ja videoväljund ning selle läbilaskevõime on 40 Gbit/s – kaks korda kiirem kui Thunderbolt 2 liidesel. Olemasolevaid seadmeid saab hõlpsalt ühendada kaabli või adapteri abil. Lisaks on Thunderbolt 3 ümberpööratav ja pole vahet, kuidas selle ühendad, liides on ikka õigetpidi.

Kõlarid ja kaamera

Heli, mis räägib enda eest.

MacBook Air speakers
Tänu uusimatele töötlus- ja häälestustehnoloogiatele on MacBook Airi heli parem kui kunagi varem. Stereokõlarid annavad eelmise põlvkonna mudeliga võrreldes kaks korda rohkem bassi ja 25% tugevama heli. Lisaks loob laiem stereoheli muusika kuulamisel või filmi vaatamisel kaasahaaravama elamuse. Kõrglahutusega FaceTime'i kaamera abil näevad sõbrad ja pereliikmed sind väga detailselt. Ja kolm mikrofoni moodustavad massiivi, mis annab sinu hääle FaceTime'i kõnede ja dikteerimise kasutamisel täpsemini edasi.

Kaks korda võimsam bass tagab ulatuslikuma ja rikkalikuma heli
25%
tugevam heli kui eelmisel põlvkonnal

Kolme mikrofoni massiiv annab sinu hääle täpsemini edasi

FaceTime HD-kaamera individuaalsete ja rühmakõnede jaoks

Materjalid

Esimene Mac, mis on valmistatud kasutades 100% taastöödeldud alumiiniumist.

MacBook Pro
Esimene Mac, mis on valmistatud kasutades 100% taastöödeldud alumiiniumist. Siin on Apple'i loodud alumiiniumisulam, mis tagab samasuguse tugevuse, vastupidavuse ja täiusliku viimistluse nagu varem – seda kõike ilma uut alumiiniumit kaevandamata. Selleks kasutatakse ringlussevõetud alumiiniumist laaste, mis töödeldakse ümber aatomi tasandil. Tulemuseks on korpus, mis on samavõrd kaunis ja tugev nagu meie varasem looming, ning kõige keskkonnasõbralikum Mac1
47%
väiksem süsinikdioksiidi heitkogus võrreldes eelmise põlvkonna mudeliga3
Seeria 6000 alumiinium tagab tugevuse ja vastupidavuse