TASUTA transport pakiautomaatidesse.

iMac Pro

iMac Pro

Töö tahab tegijat.

iMac on proffide lemmik. Oleme selle loonud just sulle. iMac peidab endas seni võimsaimaid graafikakaarte ja protsessoreid, mida täiendavad kõige moodsamad mälu-, talletus- ning sisend- ja väljundfunktsioonid. Kõike seda kroonib imetlusväärse pildikvaliteediga pilkupüüdev 5K Retina-ekraan. iMac Pro vormib sinu suurejoonelised ideed tõeliselt hiilgavateks tulemusteks, olgu valdkonnaks fotograafia, video, 3D-animatsioon, muusika, tarkvaraarendus või teadustöö.
Osta
iMac Pro Cores

iMac – kuni 18 tuuma. See pole kirjaviga.

Juba 4-tuumaline iMac on võrratult võimekas. Aga 8-, 10-, 14- või 18-tuumaline iMac on lausa klass omaette. Kui sellele lisada veel kuni 4,5 GHz Turbo Boost, on iMac Pro kujul tegu võimsa ja paindliku arvutiga, mis ühendab endas mitmetuumalise töötluse ja ühelõimelise jõudluse. Tänu uuele AVX-512 käsustikule ja täiustatud vahemäluarhitektuurile töötleb protsessor suuremaid andmekoguseid veelgi kiiremini. Tööta välgukiirusel: renderda kujutisi, töötle 8K-videoid, retušeeri fotosid, loo reaalajas heliefekte või pane kokku järgmine menurakendus.
iMac Pro processor

8-, 10-, 14- või 18-tuumaline
Xeon processor

Turbo Boost kuni 4,5 GHz

Kuni 42 MB vahemälu

iMac Pro processor

Osakeste simuleerimine? Elementaarne.

Kerkiv suits. Vihmavaling. Tuules lainetav viljapõld. Kuni 18-tuumaline hüperlõimtehnoloogiaga varustatud iMac Pro võimaldab kerge vaevaga koostada ja renderdada igasuguseid osakestesüsteeme, olgu need staatilised või animeeritud, tasapinnalised või ruumilised.

Vega Graphics.
Jõu- ja ilunumbrid.

Radeon Pro Vega graafikakaardi abil tagab iMac Pro parima tööjaamaklassi graafikajõudluse. Esimesel Vega arhitektuuriga Macil on 16 GB suure läbilaskevõimega mälu, mis on kuni kaks korda kiirem kui kõik senised iMaci graafikakaardid ja kuni kolm korda kiirem kui Mac Pro graafikakaart. Virtuaalreaalsuse funktsioonide jaoks ja reaalajas ruumiliseks renderdamiseks saab nüüd kasutada suuremat kaadrisagedust, kuvada tõetruumaid eriefekte ja mängida mänge maksimumsätetel. iMac Pro toetab liht- ja pooltäpsusega infotöötlust, mistõttu teed kaks korda kiiremini ka toiminguid, mis ei vaja 32-bitist täpsust. Kui kiiresti? Kuni 22 teraflopsi.
iMac Pro GPU
Välise VRAM-i asemel kasutatav sisseehitatud HBM2 võimaldab graafikakaardile andmeedastuskiiruse kuni 400 GB/s.
iMac Pro graphics

Radeon Pro Vega 56 või 64

Kuni 11 teraflopsi lihttäpsust

Kuni 22 teraflopsi pooltäpsust

8 GB või 16 GB suure ribalaiusega mälu

400 GB/s mälu ribalaiust

iMac Pro graphics

Virtuaalreaalsus saab reaalsuseks.

Uue Vega graafikaprotsessori abil saad lisaks virtuaalreaalsusesse sisseelamisele teha veel enamat. Sa saad ise virtuaalreaalsusi luua.

Rohkem mälu suurteks projektideks.

Nelja mälukanaliga iMac Pro mahutab kuni 128 GB. Seega saad kuvada, simuleerida ja renderdada tohutuid ruumilisi mudeleid. Ja luua mitmeid testikeskkondi, mida saab kasutada arenduseks eri platvormidel. Lisaks võid samaaegselt avatuna hoida arvukalt rakendusi. See on kõikvõimas. Kõige jaoks, mida soovid saavutada.
iMac Pro audio

Kuni 128 GB

2666 MHz DDR4 ECC

Ülikiire kõvaketas.
Laadi kiiremini. Käivita kiiremini.

Sinu käsutuses on kuni 4 TB välkmälu, mille abil saad töötada mahukate 4K- ja HD-projektidega koodekitest olenemata. 3 GB/s läbilaskevõime juures on ülimahukate failide laadimine ja rakenduste käivitamine kiirem kui kunagi varem.

T2. Täiustatud integratsioon ja turve.

Apple'i uus T2 on teise põlvkonna kiip Macile. Uudse ehitusega ja Maci muid süsteemikontrollereid (näiteks süsteemihalduskontrollerit, pildisignaaliprotsessorit, helikontrollerit ja SSD kontrollerit) ühendav T2 teeb Maci senisest võimekamaks. Näiteks T2 pildisignaaliprotsessori ja FaceTime HD kaamera ühise töötamise tulemusel renderdatakse senisest paremini toone, täiustatakse säri korrigeerimist ning näotuvastusel põhinevat automaatsäritust ja automaatset värvustasakaalu. T2 muudab iMac Pro varasemast veelgi turvalisemaks ja seda tänu uue krüptitud salvestusruumi ja turvalise käivitamise aluseks olevale kaasprotsessorile Secure Enclave. SSD-l olevad andmed krüpitatakse riistvaraga ühilduva standardi AES abil. SSD jõudlust see ei mõjuta ning protsessor Intel Xeon saab keskenduda andmetöötlusele. Turvaline käivitamine tähendab seda, et madalaima tasemega tarkvara omavoliliselt ei muudeta ja käivitamisel laaditakse vaid Apple'i usaldusväärne opsüsteemitarkvara.
iMac Pro storage

Kujutava kunsti meister.

iMac Pro ribalaius võimaldab kerge vaevaga mitme videoga korraga toimetada. Seejuures tagab kuni 4 TB välkmälu selle, et hiigelprojektid saaksid hetkega salvestatud ja laetud.

Tõsine töö. Tõsised väljundid.

Profiseadmele kohaselt leiab selleltki isendilt rohkesti kiireid liideseid, mis annavad välja suure tööjaamajõudluse. Nelja Thunderbolt 3 liidese abil saab ühendada kaks 5K monitori – kokku 44 miljonit pikslit – ja edastada andmeid kiirusel 40 GB/s. Lisaks sellele on veel üks liides, mida ilmselt iMacilt ei ootaks: 10-gigabitine Ethernet. Teisisõnu on failide ühiskasutus töölauaarvutite vahel ja võrgus oleva salvestusruumi kasutamine nüüd kuni kümme korda kiirem.
iMac Pro connectivity

40 Gb/s Thunderbolt 3

Neli Thunderbolt 3 liidest. USB 3.1 ja DisplayPorti videoväljundi tugi USB‑C liidese kaudu.

Kuni 44 miljonit pikslit

5K-ekraan ja võimalus ühendada kaks täiendavat 5K-ekraani.

10 Gb Ethernet

Toetab ka Nbase-T valdkonnastandarditele vastavat 1 GB, 2,5 GB ja 5 GB kiirust.
iMac Pro screens

Näe oma tööd suurtel ekraanidel.

Kahe RAID-süsteemi ja kahe 5K kuvari ühendamisel nelja Thunderbolt 3 liidesega saad luua võimsa tööjaama. Seejärel imetle oma tööd 44-mlljoni-pikslisel lõuendil.

5K Retina-ekraan. Unusta miljardis värvitoonis.

On ilmselge, et kui tegu on iMaciga, on sel ka lummav ekraan. Ja iMac Pro hoiab lippu kõrgel. Tegelikult on selle 27-tolline ekraan meie seni parim ekraan, võimaldades 14,7 miljoni piksli lõikes 500-nitist eredust. Võrratu ekraaniga elegantne kõik-ühes-disain laseb sul keskenduda sisule. Laia värvigamma (P3) ja miljardi värvi toega iMac Pro ekraanil on kõik hämmastavalt elutruu.
iMac Pro display

500 nitti

43% erksam

Miljard värvi

Toetab 10-bitist ajalist ja ruumilist virvtoonimist.
iMac Pro display

Mis värvi on reaalsus.

Miljard värvi ekraanil tähendab seda, et fotod kuvatakse ülisujuvate gradientidega ja peaaegu olematute triipudega täpselt sellistena, nagu need algselt jäädvustati.

Kõik-ühes-disain. Seninägematu loominguline vabadus.

iMac Pro pilkupüüdva 5K Retina-ekraani taga on ootamas võimas, ent uskumatult õhukese 5 mm servaga tööarvuti. Ja kuna kogu süsteemi toidab vaid üks kaabel, on juhtmepuntrad sinu jaoks minevik. Kaunilt tõhus disain võimaldab sul muretult keskenduda tööle, mitte töövahendile.
iMac Pro hardware

Arenenum jahutussüsteem. Cool.

Niivõrd suur jõudlus nii õhukeses korpuses eeldas uut jahutussüsteemi. Kujundasime iMac Pro jahutussüsteemi ümber, võttes kasutusele uuenduslikud topeltpuhurid, võimsa soojusvaheti ja lisaventilatsiooni. Mis on tulemus? Peaaegu 75 protsenti tõhusam ventilatsioon ja 80 protsenti suurem soojusmahtuvus. Nii tuleb iMac Pro toime 500-vatise võimsusega ja ületab selles vallas eelmist iMaci 67 protsendi võrra.
iMac Pro cooling

Uhiuued kõlarid. Sa veel kuuled nendest.

iMac Pro täiustatud stereo¬kõlaritel on suur sageduskaja, rikkalik bass ja valjem heli. Olgu tegu trummikomplektiga, mitmekihilise heliefektiga, sämpliga - kõik kõlab hämmastavalt selgelt. Ja neli kiiremoodustusmikrofoni teevad su hääle kuuldavaks olenemata taustamürast.
iMac Pro audio

Sünged lisatarvikud.

Uued kosmosehallid tarvikud su iMac Pro jaoks: juhtmeta, laetavad ja kaunid. Uus klaviatuur Magic Keyboard sisaldab numbriklahvistikku ning sinna juurde saad valida kas hiire Magic Mouse 2 või puuteplaadi Magic Trackpad 2.
iMac Pro accessories