TASUTA transport pakiautomaatidesse.

Koolitused

Tutvustades meie uusimat innovatsiooni. Sind.

iDeal koolitused on suurepärane võimalus süvendada oma teadmisi erinevate Apple’i toodete ja võimaluste osas ning võtta neist maksimum.


Koolitused sobivad kõigile - nii neile, kelle jaoks on Apple’i maailm veel võõras kui ka juba kogenenud kasutajale.

Meie asjatundlikud koolitajad viivad teid läbi erinevate teemade, mis tutvustavad nii macOSi, iOSi kui ka neis mõlemais sisalduvaid funktsioone ja võimalusi.

Salongides toimuvate koolituste kestvus on umbes 1h ning kõigile osalejatele tasuta. Lisaks sellele pakume ka personaalseid koolitusi ja konsultatsioone.

Koolituste teemade ja avakavaga on võimalik tutvuda jooksvalt meie kodulehel või meie iDeal Eesti Facebooki lehel.

Videod

Nipinurk: Apple Watch

Kuidas osta e-poest?

Seoses eriolukorraga ei ole hetkel koolitusi kavas. Jälgige meie tegemisi, et olla kursis, millal koolitused taas plaanis on. Vabandame ebamugavuste pärast!

Lisainformatsiooni saamiseks või koolituste tellimiseks võta ühendust:
training@ideal.ee

Koolitus

Mitte ainult müügikonsultantid

iDeal’i müügisalongides on Apple’i poolt koolitatud ja sertifitseeritud teenindajad, kes on valmis vastama kõigile küsimustele, mis hõlmab Apple’i seadmeid ja teenuseid. Apple’ist saadud teadmisi oleme meeledi nõus ka jagama ning oleme loonud seepärast “iDeal koolitused”.

Teadmised on võim

Apple’i seadmed kui ka teenused on disainitud mõttega, et neid saaks kasutada, mugavalt ning kiirete ja professionaalsete tulemustega. iDeal koolitused pakuvad selleks otseteed.

Kõikjalt kõigile

Koolitused toimuvad kõikides Tallinna ja Tartu iDeal Apple Premium Reseller kauplustes Oodatud on nii algajad kui ka edasijõudnud. Salongides toimuvate koolituse kestvuseks on orienteeruvalt 1 tund.

Tee ise oma koolitus

Pakume ka teenusena individuaalseid koolitusi, kus on võimalik ise oma kava kokku panna. Olgu see sissejuhatus iOS või MacOS platvormile, mõnele rakendusele nagu “Pages” või teenusele, näiteks “iCloud”. Koolituskavaga on võimalik tutvuda meie kodulehel kui ka meie iDeal Eesti Facebook’i lehel

Apple sertifitseeritud treeningud on investeering endasse olles ülemaailmselt hinnatud lisaväärtus ja -oskus oma tuleviku karjääris.