Aasta lõpuni tasuta transport pakiautomaatidesse.

Kontaktandmed

Müügisalongid

Ülemiste müügi-ja hooldussalong
Apple Premium Reseller

Ülemiste keskus
Suur-Sõjamäe 4
11415 Tallinn

Tel: +372 686 9045
ulemiste@ideal.ee

Avatud: E-L 10-21 / P 10-19

Solaris müügisalong
Apple Premium Reseller

Solarise keskus
Estonia pst. 9
11314 Tallinn

Tel: +372 686 9041
solaris@ideal.ee

Avatud: E-L 10-21 / P 10-19

Kristiine müügisalong
Apple Premium Reseller

Kristiine keskus
Endla 45
10615 Tallinn

Tel: +372 686 9043
kristiine@ideal.ee

Avatud: E-P 10-21

Tartu müügi-ja hooldussalong
Apple Premium Reseller

Lõunakeskus
Ringtee 75
50501 Tartu

Tel: +372 686 9044
tartu@ideal.ee

Avatud: E-P 10-21

Hooldussalongid

Tallinna hooldus
Apple Authorized Service Provider

Ülemiste keskus
Suur-Sõjamäe 4
11415 Tallinn

Tel: +372 686 9020
hooldus@ideal.ee

Avatud: E-R 10-18

Tartu hooldus
Apple Premium Service Provider

Lõunakeskus
Ringtee 75
50501 Tartu

Tel: +372 686 9044
tartuhooldus@ideal.ee

Avatud: E-R 10-18

iDeal tiim

Antti Adur

Antti Adur
Tegevjuht

Tel:
antti.adur@ideal.ee

Olev Ladva

Olev Ladva
Ostujuht


olev.ladva@ideal.ee

Anna Klimovitš
Turundusjuht

Tel: 6869005
anna.klimovitsch@ideal.ee

Jaana Arike
Büroojuht- personalispetsialist

Tel: 6869001
jaana.arike@ideal.ee

Pilt isikust

Rene Peekmann
E-kaubanduse juht

rene.peekmann@ideal.ee

Pilt isikust

Marilin Ilp
Teenindusjuht

marilin.ilp@ideal.ee

Kärt Laas
Ülemiste iDeal juhataja

kart.laas@ideal.ee

Pilt isikust

Jüri Põld
Solaris iDeal juhataja

juri.pold@ideal.ee

Kaarel Leping
Kristiine iDeal juhataja

kaarel.leping@ideal.ee

Tarvi Uibopuu
Lõunakeskus iDeal juhataja

tarvi.uibopuu@ideal.ee

Rainer Ross

Rainer Ross
Tehniline konsultant

rainer.ross@ideal.ee

Alain Sooaru

Alain Sooaru
Hooldusjuht

alain.sooaru@ideal.ee

Pilt isikust

Martin Muttik
Apple ärikliendi müügijuht

Tel: 5119639
martin.muttik@ideal.ee

Andry Kahr
Ärikliendihaldur

Tel: 56803661
andry.kahr@ideal.ee