TASUTA transport pakiautomaatidesse.

iPhone XR

iPhone XR logo

Särav.
Igas mõttes.

Uhiuus Liquid Retina ekraan – valdkonna kõige arenenum LCD-ekraan. Veelgi kiirem Face ID. Kõige nutikam ja võimsam kiip, mida nuti¬telefonides on eales kasutatud. Murranguline kaamerasüsteem. iPhone XR. Kaunis iga nurga alt.

iPhone XR

Liquid Retina on kohal. iPhone XR-i uus ekraan on valdkonna kõige arenenum LCD-ekraan. Uuendusliku taust-valgustusega seadme ekraan ulatub kuni nurkadeni. Nii on elutruud värvid nähtavad ühest kaunist servast teiseni.

iPhone XR
6,1-tolline ekraan1

iPhone XR display

Suurim LCD-ekraan, mida iPhone'idel on kunagi kasutatud

Oma tooteklassi suurim värvitäpsus

Lai värvigamma

True Tone

Puudutusega äratamine

Täisekraan.
Nähtavalt
eriline.

iPhone XR screen
iPhone 8 screen

iPhone XR

iPhone 8 Plus

Erakordsed materjalid. Kõige vastupidavam nutitelefonide esiklaas. Lennukitööstuse standarditele vastavast alumiiniumist täppistöödeldud raam. Kaitstud vee ja tolmu eest.2 Kuus uut imekaunist viimistlust.

iPhone XR design

Seitsmekihiline värvimisprotsess.
Keerukas töötlusprotsess tagab tagaklaasi kauni viimistluse ning sügavad ja rikkalikud värvid.

Lennukitööstuse standarditele vastavast alumiiniumist raam.
Apple'i välja töötatud sulam on täppistöödeldud struktuurseks raamiks ja anodeeritud, et kaunilt sobida tagaklaasi värviga.

Juhtmeta laadimine.
Klaasist tagaküljega iPhone XR-i on lihtne juhtmeta laadida.33

Täiustatud Face ID. Turvalisuse tagamine on lihtne, kui parooliks on su enese nägu. Oma pilguga saad avada iPhone'i, logida sisse rakendustesse ja kontodesse ning teha palju muudki. See on kõige turvalisem nuti-telefonides kasutatav näotuvastus¬tehnoloogia. Ja nüüd on see veelgi kiirem.

iPhone XR hardware

Intelligentne A12 Bionic. Kõige nutikam ja võimsam kiip, mida on nuti¬telefonides eales kasutatud, koos meie uue põlvkonna Neural Engine mootoriga. See tähendab ka rabavaid uusi liitreaalsuse elamusi. Uskumatult kauneid portreesid, kasutades teravussügavuse kontrollerit. Ja kiirust ja sujuvust kõiges, mida teed.

Kuni
50% kiirem
graafikajõudlus44

Kuni
15% kiiremad
jõudlustuumad44

Kuni
50% väiksem
energiatarve tõhusustuumades44

iPhone XS chip

8-tuumaline
Neural Engine mootor

Täiustatud
pildisignaali¬protsessor

Täiustatud
jõudlus¬kontroller

iPhone XR camera

Murranguline kaamerasüsteem. Kõige populaarsem kaamera maailmas juhatab sisse fotograafia uue ajajärgu. Uuenduslik sensor üheskoos täiustatud pildisignaali¬protsessori ja Neural Engine mootoriga aitab luua enneolematult rabavaid fotosid.

iPhone XR camera

Portreerežiim. iPhone XR kasutab oma ühe objektiiviga kaamerat koos masinõppega, et luua pilte, kus inimesed on teravalt esiplaanil ja taust kunstipäraselt udune.

iPhone XR camera

Täiustatud bokeh-efekt. Tänu tausta hägustamisele näevad portreerežiimis tehtud fotod välja professionaalsemad kui kunagi varem.

iPhone XR camera

Täiesti uus teravussügavuse muutmise funktsioon. Portreede teravussügavust saab nüüd reguleerida pärast pildistamist.

iPhone XR camera

Nutikas HDR. Uued lisakaadrid, kiirem sensor ja võimas A12 Bionic kiip teevad fotod detailsemaks nii eredamatel kui varjulisematel aladel.

12-mega¬piksli¬ne tagakaamera

iPhone XR screen
ƒ/1.8
lainurkobjektiiv
Kaks korda kiirem sensor
nutikate HDR-fotode jaoks
Portreerežiim
koos teravussügavuse kontrolleriga
4K-video
salvestamine kuni 60 kaadrit sekundis

TrueDepth-kaamera

iPhone XR camera

iPhone on ainulaadne. Iga otsus, mida iPhone'i loomisel tehakse, tõstab selle teiste seast esile. Selle erilisuses mängib rolli iga liigutus – nii kogu tootmisprotsess kui ka see, kuidas privaatsus- ja turbefunktsioonid on disaini kaasatud loomeprotsessi algusest peale või see, milliseid uuenduslikke viise me kasutame komponentide käitlemiseks.