iPhone XR

iPhone XR logo

VARSTI KOHAL

Imeline.
Igas mõttes.

Uhiuus Liquid Retina Display– kõige edasiarenenum LCD-ekraan tööstuses. Veelgi kiirem näotuvastus. Nutikam, kõige võimsam kiip nutitelefonis. Läbimurdeline kaamera. iPhone Xr. See on imeilus igast vaatenurgast.

iPhone XR

Tutvustame teile Liquid Retina’t. Uus ekraan iPhone Xr peal on kõige edasiarenenum LCD tööstuses. Innovatiivne taustvalgustusdisain võimaldab ekraani venitada nurkadesse. Nii et te näete õigeid värve äärest-ääreni.

iPhone XR
6.1“ ekraan1

iPhone XR display

Kõige suurem LCD ekraan iPhone-l

Tööstusharu juhtiv värvitäpsus

Lai värvigamma

True Tone

Puuduta, et äratada

Terve ekraan muudab kõik
Tunduvalt rohkem ruumi
teha kõike mida sa tahad.

iPhone XR screen
iPhone 8 screen

iPhone XR

iPhone 8 Plus

Erakordsed materjalid. Kõige vastupidavam esiklaas eales nutitelefonil. Täpselt töödeldud, kosmosetööstuse-kvaliteediga alumiiniumribad. Vee- ja tolmukindel. Kuus sõnatuks võtvat viimistlust.

iPhone XR design

Seitsmekihiline värvi tootmiviis.
Ilusad lõppviimistlused tagaklaasidel on saavutatud kasutades edasiarenenud protsessi, mis võimaldab sügavaid ja rikkalikke värvitoone.

Kosmosetööstuse-kvaliteediga alumiiniumribad.
Spetsiaalselt Apple’i disainitud sulam on täpistöödeldud, et luua struktureeritud ribad ja anodeeritud kaitsva värvikihiga, et komplementeerida tagaklaasi värvust.

Juhtmevaba laadimine.
Klaasist tagus võimaldab iPhone Xr laadida lihtsalt ja juhtmevabalt.3

Edasiarenenud Face ID. Turvalisus on lihtne, kui teie nägu on teie parool. Te saate lahtilukustada iPhone’i, logida rakendustesse ja maksta asjade eest silmapilkselt. See on kõige turvalisem näotuvastus eales nutitelefonis. Ja nüüd veelgi kiirem.

iPhone XR hardware

Intelligentne A12 Bionic. See on kõige nutikam, võimsam kiip nutitelefonis, koos meie järgmise-põlvkonna Neural Engine’ga. Imeliseks liitreaalsuse kogemuseks. Suurepärased portreed koos Depth Control süsteemiga. Kiirus ja sujuvus kõiges, mida te teete.

Kuni
50 % kiirem
graafikajõudlus4

Kuni
15 % kiirem
tuumajõudlus4

Kuni
50 % väiksem
voolukasutus tõhusates tuumades4

iPhone XS chip

8-tuumaline
Neural Engine

Täiustatud
Image Signal Processor

Edasiarenenud
Performance Controller

iPhone XR camera

Läbimurdeline kaamerasüsteem. Maailma kõige populaarsem kaamera defineerib uut fotograafia ajastut. Kus innovatiivne sensor töötab koos ISP ja Neural Engine’ga tegemaks pilte nagu mitte kunagi varem.

iPhone XR camera

Portree režiim. iPhone Xr kasutab üheobjektiivilist kaamera ja machine-learning tehnoloogiat, et hoida inimesed esiplaanil teravas fookuses vastupidiselt kunstipäraselt udustatud taustale.

iPhone XR camera

Täiustatud bokeh efekt. Pildid portreerežiimis näevad veelgi professionaalsemalt välja tänu kõrgtasemelisele taustahägususele.

iPhone XR camera

Täiesti uus sügavuskontroll. Nüüd saate peale portreede pildistamist kohandada pildi sügavust.

iPhone XR camera

Tark HDR. Uued sekundaarkaadrid, kiirem sensor ja võimas A12 Bionic kiip toob rohkem heledusi ja tumedusi teie piltidele.

12MP tagakaamera

iPhone XR screen
ƒ/1,8
lainurkobjektiiv
2x kiirem sensor
Smart HDR jaoks
Portree režiim
koos sügavuskontrolliga
4K video
kuni 60 kaadrit sekundis

TrueDepth kaamera

iPhone XR camera

Ükski teine telefon ei ole nagu iPhone. Iga otsus, mis tehakse iPhone’ga, eristab seda teistest. Alates seadme valmistamisviisist kuni turvalisuse ja privaatsuse nullist ehitamiseni, innovatiivsete lahendusteni, kuidas me taaskasutame selle komponente.