TASUTA transport pakiautomaatidesse.

iPhone 12

Kiiremast kiirem

Tänu läbi aegade kiireimaile nutitelefonide kiibile A14 Bionic viib iPhone 12 kõik uuele tasemele. Sel on uus topeltkaamerasüsteem. Ja kaunis Super Retina XDR-ekraan, millel särab ka kõige väiksem detail.

Ceramic Shield 4-kordse kukkumiskaitsega.1

Valdkonna juhtiva IP68 veekindlusega.2

A14 Bionic, kõige kiirem kiip nutitelefonis

Super Retina XDR ekraan

Märkimisväärselt rohkem kontrasti. Ulmeline värvitäpsus. Tohutu pikslitiheduse hüpe.3 Vau. Lihtsalt vau. OLED pakub eredamat heledust, sügavamat tumedust ning kõrgresolutsiooni kõigele mida silmitsed. See on parim iPhone’i ekraan mis on eales valmistatud - ning see ulatub täielikult ääreni.

Dual kaamerasüsteem.

Nii Wide kui ka Ultra Wide kaamerad on nüüd öörežiimiga. Night mode jäädvustab hämaras vapustavad kaadrid paremini kui kunagi varem. Uus Wide kaamera toob kaadrisse 27% rohkem valgust. Olenemata kas pildistad päeval või kuuvalges on värvide ja detailide tase varasemaga võrreldamatu.

Öörežiimi selfied.

Öö on õige aeg selfie jaoks. Night mode ning hulk teisi võrratuid funktsioone on nüüd esikaameras. Näiteks Deep Fusion, Smart HDR 3, Dolby Vision salvestamine ja palju muud. Sa õnnelik pardinägu.

Apple Watch

Kõik puldi
kontrolli all.

Kasuta Apple Watch’i kaugjuhtimispuldina, et vahetada muusikat telefonis, klõpsutada pilte iPhone kaameraga või tarvitada Apple TV juhtimiseks.

AirPods

Too ruumiline heli kõikjale kuhu lähed.

AirPods Pro klappidega naudid teatrisarnast elamust kõikjal. Ruumiline heli koostöös dünaamilise peajälgimisega seadistab helikanalid ruumis täpselt õigesti, isegi kui liigutad pead või oma seadmeid.4

MagSafe tarvikud

Kinnita magnetkarp, rahakott või mõlemad. Kiireim traadita laadija. Magnetid joonduvad täiuslikult iga kord, et kiiresti juhtmevabalt laadida.

Isegi pisiasjad on suur asi

Parim leviala kogu maailmas.
iPhone 12 sisaldab kuni 20 5G riba ning kuni 32 LTE riba - rohkem kui ükski nutitelefon - tagades kõige ulatuslikuma katvuse maailmas.5

Rikastatud reaalsus
A14 Bionicu jõud äratab ellu uusimad liitreaalsuse kogemused. Avasta iidseid reliikviaid, lahka konn või katseta diivani sobivust AR Quick Look funktsiooniga.

Rohkem kaadreid, vähem viivitusi
Klõpsutad kaadreid eriti kiiresti ? iPhone adapteerub koheselt kiirendades töötlust, et saaksid kogu aktsiooni jäädvustada.

Dolby Atmos ruumiline heli
Tunneta, et oled 3D helitegevuse sees Dolby Atmos ruumilise heli tehnoloogiaga.

Taaskasutatud haruldlased muldmetallid
iPhone 12 kasutab 100% vaid taaskasutatud haruldlasti muldmetalle kõikides magnetides, kaasa arvatud MagSafe aksessuaaries.

Helifailide jagamine
Saate kuulata sõbraga sama esitusloendit, ühendades kaks paari AirPod või Beats kõrvaklappe ühe iPhone'iga.6

Iga iPhone 12 ostuga saab Apple TV+ aastaks tasuta kaasa.*

Apple TV+ on voogedastusteenus, mis pakub Apple Originalsi sisu – auhinnatud sarju, hingeminevaid draamasid, silmiavavaid dokumentaale, lastemeelelahutust, komöödiaid ja muud. Igal kuul lisatakse uut Apple Originalsi sisu.

iPhone 12

 
Hind alates

919 €

Osta

Apple Watch

SE
Hind alates

299 €

Osta

Apple Watch

Series 6
Hind alates

429 €

Osta

AirPods Pro

 
Hind alates

249 €

Osta

1. Väide põhineb iPhone 12 Ceramic Shield esikülje võrdlusest eelmise generatsiooni iPhone’iga.

2. iPhone 12 mini ja iPhone 12 on pritsme-, vee-, ja tolmukindlad ning neid testiti kontrollitud laboritingimustes, reiting IP68 vastavalt IEC standardile 60529 (maksimaalne veesügavus 6 meetrit ning kuni 30 minutit). Pritsme-, vee-, ja tolmukindlus ei ole püsivad tingimused. Vastupidavus võib normaalse kulumise tõttu väheneda. Ärge proovige märga iPhone’i laadida; puhastamise ja kuivatamise juhendid leiate kasutusjuhendist.

3. iPhone 12 võrreldes iPhone 11’ga.

4. Töötab AirPods Pro’ga. Nõuab iPad Pro 12.9-tollist (3. põlvkonna) ja uuemat, iPad Pro 11-tollist, iPad Air (3. põlvkonna) ja uuemat, iPad (6. põlvkonna) ja uuemat, või iPad mini (5. põlvkonna).

5. Vajalik andmeside leping. 5G ja LTE on saadaval valitud turgudel ja valitud operaatorite kaudu. Kiirus varieerub vastavalt lehekülje tingimustele ja operaatorile. 5G ja LTE toe kohta lisateabe saamiseks pöörduge oma operaatori poole ja tutvu apple.com/iphone/cellular.

6. Ühilduv AirPods (1. ja uuemad põlvkonnad), Powerbeats Pro, Beats Solo3 Wireless, BeatsX, Beats Studio3 Wireless ja Powerbeats3 Wirelessiga, vaja on ka iOS-i uusimat versiooni.

* Pärast tasuta prooviperioodi lõppu on hind 4,99 € kuus. Üks tellimus funktsiooni Family Sharing liikmete kohta. Pakkumine kehtib kolm kuud pärast tingimustele vastava seadme aktiveerimist. Lepingut uuendatakse automaatselt seni, kuni see tühistatakse. Kehtivad piirangud ja muud tingimused. Lisateavet leiad veebilehelt apple.com/promo.