• Laos olev kaup kätte 1-3 tööpäevaga.
  Transport pakiautomaati 3.90€.
  Sama päeva kuller E-L Tallinnas ja Tartus. Esita tellimus tööpäeval enne kella 13.00 ja saad laos oleva kauba kätte samal päeval. Kulleri hind 8.90€.
 • Apple tagasiost - vaheta vana seade uueks.
  Too oma kasutatud, kuid töötav, tahvelarvuti, telefon või arvuti meie salongi ja anname sulle uue iPadi, iPhone'i või Macbooki hinnast Sinu vana seadme väärtuses allahindlust. Tagasiostu soodustus laieneb uutele seadmetele, lisatarvikutele, hoolduse teenustele ja koolitustele. Vaata oma seadme väärtust

Bose Portable Home Speaker, Silver

Tootekood: 829393-2300

 • Tootehind
  419,90 €
 • Bose Portable Home Speaker on juhtmevaba kodukõlar ja kaasaskantav Bluetooth-kõlar – kõik ühes. Kodus saate seda juhtida Wi-Fi abil kasutades Bose äppi ja kodust lahkudes saate selle kaasa võtta. Wi-Fi abil saate seda oma häälega juhtida ja muusikat otse pilvest voogesitada. Väljaspool Wi-Fi leviala saate seda juhtida nagu kõiki teisi kõlareid, Bluetooth kaudu, oma mobiiltelefoni või tahvelarvuti abil. Ja olenemata sellest, mida te kuulate või kus te seda kuulate, kuulate seda 360 kraadi hämmastava Bose võimsa heli ja kvaliteediga. See on kodukõlar, ilma milleta te ei taha kodust lahkuda.