Apple tagasiost

Kampaania tingimused


1. KORRALDAJA

Kampaaniat korraldab iDeal Group AS, registreeritud asukoht Tallinn, Tartu mnt 80, registrikood 10390835 (edaspidi: Korraldaja).


2. KAMPAANIA JA KAMPAANIAS OSALEMISE REEGLID

2.1. Kampaania ,,Vaheta vana seade uue iPhone 14 seeria mudeli vastu ” (edaspidi kampaania) toimub ajavahemikul 26.05 – 28.09.2023 (edaspidi kampaaniaperiood).

2.2. Kampaanias osalevad kõik kliendid, kes toovad kampaaniaperioodil iDeali salongidesse mistahes vana telefoni ning vahetavad selle uue iPhone 14 seeria nutitelefoni vastu: iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro või iPhone 14 Pro Max. Kui vana seadme väärtus on vähemalt 48 €, lisab iDeal Group AS omalt poolt vana seadme väärtusele 100 € boonussummana uue telefoni ostmiseks. Seade hinnatakse salongis kohapeal salongitöötaja poolt. Seadme eest saadavat summat koos boonusega saab kasutada kohapeal uue toote ostmiseks.

2.3. Kui tagasiostu hind on sobilik, siis aidatakse kliendil salongis kohapeal valida uus toode ning saada hinnast koheselt soodustust vastavalt vana toote väärtusele. Soodustus laieneb ainult uutele, laos olevatele iPhone 14 seeria nutitelefonidele. Soodustus ei laiene hoolduse teenustele ja koolitustele.

2.4. Kampaania raames saab uue seadme ostuks tagasi tuua kuni 5 vana seadet, kuid boonus lisatakse ühe, kõige kallima seadme väärtusele, mille väärtus on vähemalt 48 €.

2.5. Kampaanias osaleja kinnitab Korraldajale enda kohta esitatud andmete õigsust, tema vastavust Kampaania reeglitele ning nendega nõustumist.

2.6. Vana seadme eest saadavat summat ei hüvitata kliendile rahas ega kinkekaardina. Summat koos boonusega saab kasutada ainult uue toote ostmiseks samal hetkel, kui vana seade salongi tuuakse.

2.7. Kampaania rakendub nii era- kui ärikliendile.

2.8. Kampaania raames pakub iDeal Group AS tasuta andmete ületõstmist vanast seadmest uude seadmesse. Tasuta migratsiooni eelduseks peab kliendi kasutatud seadmele olema paigaldatud kõige värskem tarkvara ning tehtud andmete varundamine. Vastasel juhul on iDeal Group AS-l õigus küsida teenuse eest tasu vastavalt hinnakirjale.

3. MUUD TINGIMUSED

3.1. Osaleja kinnitab, et on teadlik, et Kampaanias osaledes töötleb Korraldaja tema isikandmeid vastavalt iDeal Group AS isikuandmete töötlemise üldpõhimõtetele (loe lähemalt siit). Kampaania raames enda isikandmete edastamisega Korraldajale, annab Osaleja Korraldajale nõusoleku töödelda tema isikuandmeid kampaaniaga seotud informatsiooni edastamiseks.

3.2. Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele.

3.3. Kõik pretensioonid seoses Kampaania korraldamisega tuleb saata kirjalikult märkega „Tagasiostukampaania” hiljemalt 15.07.2023 meie e-mailil.

 • Näidispakkumine kehtib iPhone 14 128 GB ostmiseks juhul, kui klient tagastab ideaalses seisus iPhone 12 128 GB, mille väärtus on 314 €. iDeal Group AS lisab omalt poolt boonusena 100 € ning allahindlus uue iPhone 14 ostmiseks on kokku 414 € (koos KM-ga).
 • Näidispakkumine kehtib iPhone 14 Pro 128 GB ostmiseks juhul, kui klient tagastab ideaalses seisus iPhone 12 Pro 512 GB, mille väärtus on 430 €. iDeal Group AS lisab omalt poolt boonusena 100 € ning allahindlus uue iPhone 14 Pro ostmiseks on kokku 530 € (koos KM-ga).

 • Hinda oma seadet

  Tagasiostu väärtus on indikatiivne. Reaalne tagasiostu väärtus selgub kohapeal.


  Saa vana seadme väärtuses allahindlust

  Kui Sa seda enam ei vaja, siis vaheta see millegi täiesti uue vastu. Too oma kasutatud, kuid töötav tahvelarvuti, telefon või arvuti meie salongi ja anname Sulle uue iPadi, iPhone'i või Macbooki vana seadme väärtuses soodsamalt.

   
  Korraga võid meile tuua kokku kuni 5 seadet

  Võtame vastu ka teiste tootjate tahvelarvuteid, telefone ja arvuteid. Vana seade ei pea olema Apple'i toode. Seadmed kogutakse kokku esindussalongides, kus toimub ka seadmete seisukorra lõplik hindamine. Esialgse päringu saad teha siin lehel.

   

  Oma vana seadme vahetamiseks tee järgmist:


  1. Tule oma seadmega meie salongi. Kõikide tootjate seadmed on oodatud.

  2. Me hindame Sinu vana seadme ära. Ainus nõue on see, et seade peab olema töötav - kui see nupust sisse lülitub, siis on sellel ka väärtus.

  3. Kui tagasiostu hind Sulle sobib, siis aitame Sul välja valida uue ning saada selle hinnast kohe oma vana seadme väärtuses allahindlust.

  NB! Tagasiostuks on vajalik lülitada välja Find My iPhone funktsioon, mille jaoks on tarvis mäletada oma Apple ID kasutajatunnust ja parooli.