Apple tagasiost

Apple Watch Series 7

Vaheta vana iPad uue vastu.

Too vana iPad meile ja lisame selle väärtusele 30€ *

Loe tingimusi Hinda vana väärtust all pool


* Vana seadme väärtus peab olema vähemalt 50€.

 

iPad Pro

Lahenda sujuvalt tööülesandeid, loo nagu proff ja mängi konsooliklassi mänge.

Osta Tutvu tootega

 

Sale

Valitud iPad Pro mudelid erihinnaga

iPad Pro 11" 2020 alates 1249€
iPad Pro 12.9" 2020 alates 1129€

Osta

 

Hinda oma seadet.

Tagasiostu väärtus on indikatiivne. Reaalne tagasiostu väärtus selgub kohapeal.


Tutvu iPad valikuga

iPad MINI 6
iPad MINI 6
569,00 €
iPad 10.2" 2021
iPad 10.2" 2021
399,00 €
iPad Pro 12.9" 2021
iPad Pro 12.9" 2021
1 219,00 €
iPad Pro 11" 2021
iPad Pro 11" 2021
899,00 €
iPad Air 10.9"
iPad Air 10.9"
679,00 €
Apple Pencil (2nd Generation)
Apple Pencil (2nd Generation)
135,00 €

Kampaania tingimused:

1. KORRALDAJA

Kampaaniat korraldab iDeal Group AS, registreeritud asukoht Tallinn, Tartu mnt 80, registrikood 10390835. (edaspidi: Korraldaja).

2. KAMPAANIA JA KAMPAANIAS OSALEMISE REEGLID

2.1. Kampaania ,,Vaheta vana iPad uue vastu!* (edaspidi ,,kampaania”) toimub ajavahemikul 18.10 - 14.11.2021 (edaspidi kampaaniaperiood).

2.2. Kampaanias osalevad kõik kliendid, kes toovad kampaaniaperioodil iDeal salongidesse oma vana iPadi. Kui vana seadme väärtus on vähemalt 50€, lisab iDeal Group AS omalt poolt boonusena seadme väärtusele 30€ uue iPadi ostmiseks. Seade hinnatakse salongis kohapeal salongitöötaja poolt. Seadme eest saadavat summat koos boonusega saab kasutada kohapeal uue iPadi või iPadi lisavarustuse ostmiseks.

2.3. Kui tagasiostu hind on sobilik, siis aidatakse kliendil salongis kohapeal valida uus iPadi või iPadi lisavarustuse ning saada hinnast koheselt soodustust vastavalt vana iPadi väärtusele. Soodustus laieneb ainult uutele seadmetele.

2.4. Kampaania raames saab uue iPadi ostuks tagasi tuua kuni 5 vana iPadi, kuid boonus lisatakse ühe, kõige kallima seadme väärtusele.

2.5. Kampaanias osaleja kinnitab Korraldajale enda kohta esitatud andmete õigsust, tema vastavust Kampaania reeglitele ning nendega nõustumist.

2.6 Vana iPadi eest saadavat summat ei hüvitata kliendile rahas ega kinkekaardina. Summat koos boonusega saab kasutada ainult uue iPadi ostmiseks samal hetkel, kui vana iPad salongi tuuakse.

3. MUUD TINGIMUSED

3.1. Osaleja kinnitab, et on teadlik et Kampaanias osaledes töötleb Korraldaja tema isikandmeid vastavalt iDeal Group AS isikuandmete töötlemise üldpõhimõtetele (loe lähemalt https://www.ideal.ee/ee_ee/privaatsuspoliitika/). Kampaanias raames enda isikuandmete edastamisega Korraldajale, annab Osaleja Korraldajale nõusoleku töödelda tema isikuandmeid kampaania läbiviimiseks, võitja väljaselgitamiseks, võitja välja kuulutamiseks (s.h. avalikustamiseks), Kampaania auhinna kohale toimetamiseks ning Kampaaniaga seotud informatsiooni edastamiseks.

3.2. Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele.

3.3. Kõik pretensioonid seoses Kampaania korraldamisega tuleb saata kirjalikult märkega „iDeal hooldus kampaania” hiljemalt 10.07.2021 käesolevates tingimustes toodud kontaktidele. iDeal Group AS lahendab pretensioonid hiljemalt 30 kalendripäeva jooksul alates pretensiooni laekumisest.


Ära viska oma vana tahvelarvutit, telefoni või arvutit ära.

Kui Sa seda enam ei kasuta, siis vaheta see millegi täiesti uue vastu. Too oma kasutatud, kuid töötav, tahvelarvuti, telefon või arvuti meie salongi ja anname sulle uue iPadi, iPhone'i või Macbooki hinnast Sinu vana seadme väärtuses allahindlust. Tagasiostu soodustus laieneb uutele seadmetele, lisatarvikutele, hoolduse teenustele ja koolitustele.

Vana seade ei pea olema Apple toode. Vahetame x-tahvleid iPadide vastu, x-telefone iPhonede vastu ja x-arvuteid Macbookide vastu. Kokku võid meile korraga tuua kuni 5 seadet.

Oma vana seadme vahetamiseks tee järgmist:


1. Tule oma vana seadmega meie salongi. Kõikide tootjate seadmed on oodatud.

2. Me hindame Sinu vana seadme ära. Ainus nõue on see, et seade peab olema töötav - kui see nupust sisse lülitub, siis on sellel ka väärtus.

3. Kui tagasiostu hind Sulle sobib, siis aitame Sul välja valida uue ning saada selle hinnast kohe oma vana seadme väärtuses allahindlust.Hinda oma seadet.

Tagasiostu väärtus on indikatiivne. Reaalne tagasiostu väärtus selgub kohapeal.