Apple tagasiost

1. KORRALDAJA

Kampaaniat korraldab iDeal Group AS, registreeritud asukoht Tallinn, Tartu mnt 80, registrikood 10390835. (edaspidi korraldaja).

2. KAMPAANIA JA KAMPAANIAS OSALEMISE REEGLID

2.1. Kampaania ,,On aeg iPhone’i proovida” (edaspidi kampaania) toimub ajavahemikul 05.05–22.05.2022 (edaspidi kampaaniaperiood).

2.2. Kampaanias saavad osaleda kõik erakliendid, kes toovad kampaaniaperioodil iDeali salongidesse nutitelefoni, mille väärtus on vähemalt 15 €. Seade hinnatakse salongis kohapeal salongitöötaja poolt. Kui seadme väärtus on hindamise hetkel vähemalt 15 €, lisatakse sellele kampaania raames kampaaniaperioodil boonusena sama summa. Maksimaalne boonus, mida ühe seadme eest tootele lisatakse, on 100 €, minimaalne boonus 15 €.

2.2.1 Näide: Kui tagastatava nutitelefoni väärtus on 50 €, lisab korraldaja boonusena 50 €, mis tähendab, et uue seadme soetamiseks saab kasutada 100 € suurust soodustust.

2.2.2. Näide: Kui tagastatava nutitelefoni väärtus on 250 €, lisab korraldaja boonusena maksimaalse võimaliku boonussumma, milleks on 100 €. Uue seadme soetamiseks kasutatav summa on seega 350 €.

2.3. Seadme eest saadavat summat koos boonusega saab kasutada kohapeal uue iPhone'i ostmiseks.

2.4. Kui tagasiostu hind on sobilik, siis aidatakse kliendil salongis kohapeal valida uus iPhone ning saada sellel hetkel kehtivast hinnast koheselt soodustust vastavalt vana telefoni väärtusele. Soodustus laieneb ainult laos olevatele iPhone’idele.

2.5. Kampaania raames saab uue iPhone ostuks tagasi tuua ühe vana seadme, millele lisatakse boonus vastavalt 2.2 punktis väljatoodud reeglitele. Ühe tehingu raames võib tuua tagasi kuni 5 seadet, aga boonuse lisame ühele (kõige kallimale).

2.6. Kampaanias osaleja kinnitab korraldajale enda kohta esitatud andmete õigsust, tema vastavust kampaania reeglitele ning nendega nõustumist.

2.7 Vana seadme eest saadavat summat ei hüvitata kliendile rahas ega kinkekaardina. Summat koos boonusega saab kasutada ainult uue iPhone'i nutitelefoni ostmiseks samal hetkel, kui vana telefon salongi tuuakse.

3. MUUD TINGIMUSED

3.1. Osaleja kinnitab, et on teadlik, et kampaanias osaledes töötleb korraldaja tema isikandmeid vastavalt iDeal Group AS-i isikuandmete töötlemise üldpõhimõtetele (loe lähemalt). Kampaania raames enda isikuandmete edastamisega korraldajale annab osaleja korraldajale nõusoleku töödelda tema isikuandmeid kampaaniaga seotud informatsiooni edastamiseks.

3.2. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele.

3.3. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamisega tuleb saata kirjalikult märkega ,,On aeg iPhone’i proovida” hiljemalt 31.05.2022 e-mailil klienditugi@ideal.ee.

Hinda oma seadet.

Tagasiostu väärtus on indikatiivne. Reaalne tagasiostu väärtus selgub kohapeal.


Too oma vana Apple seade meile ja vaheta see uue seadme vastu.

Ära viska oma vana tahvelarvutit, telefoni või arvutit ära.

Kui Sa seda enam ei kasuta, siis vaheta see millegi täiesti uue vastu. Too oma kasutatud, kuid töötav tahvelarvuti, telefon või arvuti meie salongi ja anname sulle uue iPadi, iPhone'i või Macbooki hinnast Sinu vana seadme väärtuses allahindlust. Tagasiostu soodustus laieneb uutele seadmetele, lisatarvikutele, hoolduse teenustele ja koolitustele.

Vana seade ei pea olema Apple'i toode. Võtame vastu ka teiste tootjate tahvelarvuteid, telefone ja arvuteid. Kokku võid meile korraga tuua kuni 5 seadet.

Oma vana seadme vahetamiseks tee järgmist:


1. Tule oma vana seadmega meie salongi. Kõikide tootjate seadmed on oodatud.

2. Me hindame Sinu vana seadme ära. Ainus nõue on see, et seade peab olema töötav - kui see nupust sisse lülitub, siis on sellel ka väärtus.

3. Kui tagasiostu hind Sulle sobib, siis aitame Sul välja valida uue ning saada selle hinnast kohe oma vana seadme väärtuses allahindlust.