QardioCore juhtmevaba EKG monitor

Tootekood: C100-IAW

 • Laos olev kaup kätte 1-3 tööpäevaga.
  Transport pakiautomaati 3.90€.
  Sama päeva kuller E-L Tallinnas ja Tartus. Esita tellimus tööpäeval enne kella 13.00 ja saad laos oleva kauba kätte samal päeval. Kulleri hind 8.90€.
 • Apple tagasiost - vaheta vana seade uueks.
  Too oma kasutatud, kuid töötav, tahvelarvuti, telefon või arvuti meie salongi ja anname sulle uue iPadi, iPhone'i või Macbooki hinnast Sinu vana seadme väärtuses allahindlust. Tagasiostu soodustus laieneb uutele seadmetele, lisatarvikutele, hoolduse teenustele ja koolitustele. Vaata oma seadme väärtust

QardioCore juhtmevaba EKG monitor

Tootekood: C100-IAW

 • Hind
  499,00 €
 • Qardio abil on südame tervise jälgimine lihtne igapäevaelu osa. Meie seadmed on võimekad ja nutikad, kauni disaini ja mugava kasutuskogemusega – saad neid kasutada kõikjal, kus tarvis.

  QardioCore on kliiniliselt testitud kaasaskantav elektrokardiogramm. See salvestab südametööd (ECG/EKG) ja füüsilist aktiivsust. Terviseteadlikud kasutajad või patsiendid, kel juba on või kahtlustatakse südameprobleeme, saavad QardioCore-i abil igapäevaselt kodus või mujal oma südametööd, füüsilist aktiivsust ja sümptomeid jälgida ning mõõtmistulemusi oma arstiga jagada. Meditsiinitöötajad saavad QardioCore-i abil kiirelt hinnata pulssi ja südamerütmi, hoida silma peal arütmiatel ning ka distantsilt QardioCore-i kasutavaid patsiente jälgida ja nõustada.