Nike kampaania

Nike+ SE


Võida Nike jooksutoodete komplekt!


Kõigi vahel, kes ostavad juunikuus Apple Watch Nike+ Series 6 või SE nutikella ning registreerivad oma ostu, loosime välja Nike jooksutoodete komplekti väärtuses 300€.


Osta Registreeri ost

 Kampaania tingimused:


1. KORRALDAJA

Kampaaniat korraldab iDeal Group AS, registreeritud asukoht Tallinn, Tartu mnt 80, registrikood 10390835. (edaspidi: Korraldaja).


2. KAMPAANIA JA KAMPAANIAS OSALEMISE REEGLID

2.1. Kampaania “ Osta Apple Watch Nike + nutikell ja võida Nike jooksutoodete komplekt" (edaspidi: Kampaania) toimub ajavahemikul 03.06-30.06.2021 (edaspidi: Periood).

2.2. Kampaania kujul on tegemist Eesti Vabariigis toimuva tarbijamänguga ja osaleda võivad kõik Eesti Vabariigi elanikud. Kampaanias ei saa osaleda iDeal Group AS töötajad.

2.3. Kampaania loosimises osalevad kõik, kes ostavad kampaaniaperioodil iDeal salongidest või veebipoest endale Apple Watch Nike + Series 6 või Apple Watch Nike + SE nutikella, registreerivad ostutšeki ja liituvad iDeal uudiskirjaga. Ostutšeki saab registreerida ja uudiskirjaga liituda siin

2.4 Kõigi kampaanias osalejate vahel loositakse välja Nike jooksutoodete komplekt väärtuses kuni 300€ toodete täishinnast. Võitja saab valida endale vabalt valitud Nike jooksujalatsid, -püksid ja -pluusi Nike Esinduskauplusest. Toodete kogusumma ei tohi ületada 300€, mis arvestatakse toodete täishinnast.

2.5. Kampaanias osaleja kinnitab Korraldajale enda kohta esitatud andmete õigsust, tema vastavust Kampaania reeglitele ning nendega nõustumist.


3. AUHIND JA AUHINNA JAGAMISE TINGIMUSED

3.1. Kampaaniaperioodi lõpus loosime välja ühe õnneliku, kes võidab endale vabalt valitud Nike jooksutoodete komplekti kuni 300€ väärtuses toodete täishinnast. Komplekt sisaldab vabalt valitud Nike jooksujalatseid, -pükse, ja -pluusi, mille kogusumma ei tohi ületada 300€, mis arvestatakse toodete täishinnast. Auhinnatooteid saab võitja valima minna Nike Esinduskauplusesse Ülemiste Keskuses.

3.2. Auhinna võitja loositakse hiljemalt 02.07.2021

3.3. Võitjaga võetakse personaalselt ühendust kahe tööpäeva jooksul alates punktis 3.2 toodud loosimise toimumise kuupäevast e-maili või telefoni teel.

3.5. Kui Kampaanias osaleja eirab Kampaania tingimusi või esitab Korraldajale enda ja hooldusesse toodud toote kohta valesid või ebatäpseid andmeid, samuti muude ebaõnnestumiste korral (Korraldajal ei õnnestu auhinna võitjaga kontakti saada), mis ei ole tingitud Korraldaja süüst, ei vastuta Korraldaja Kampaanias osaleja auhinna kätteandmisest kõrvalejäämise eest ja võib loosida uue võitja.

3.6. Võitu ei asendata ega hüvitata võitjale muul viisil (seal hulgas rahaliselt).


4. MUUD TINGIMUSED

4.1. Osaleja kinnitab, et on teadlik et Kampaanias osaledes töötleb Korraldaja tema isikandmeid vastavalt iDeal Group AS isikuandmete töötlemise üldpõhimõtetele (loe lähemalt https://www.ideal.ee/ee_ee/privaatsuspoliitika/). Kampaanias raames enda isikuandmete edastamisega Korraldajale, annab Osaleja Korraldajale nõusoleku töödelda tema isikuandmeid kampaania läbiviimiseks, võitja väljaselgitamiseks, võitja välja kuulutamiseks (s.h. avalikustamiseks), Kampaania auhinna kohale toimetamiseks ning Kampaaniaga seotud informatsiooni edastamiseks.

4.2. Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele.

4.5. Kõik pretensioonid seoses Kampaania korraldamisega tuleb saata kirjalikult märkega „iDeal hooldus kampaania” hiljemalt 10.07.2021 käesolevates tingimustes toodud kontaktidele. iDeal Group AS lahendab pretensioonid hiljemalt 30 kalendripäeva jooksul alates pretensiooni laekumisest.