Apple M1 kiip

M1 on kohal. Meie esimene spetsiaalselt Mac toodetele disainitud kiip pakub uskumatut jõudlust, kohandatud tehnoloogiat ja revolutsioonilist energiatõhusust. See on loodud töötama maailma kõige arenenuma macOS Big Sur töölaua operatsioonisüsteemiga. Hiiglaslik hüpe jõudluses vati kohta muudab iga M1 kiibiga Mac-i arvuti klassiks omaette. See pole kõigest täiendus. See on läbimurre.

5-nanomeetrine protsess

Esimene tipptasemel tehnoloogial põhinev personaalarvuti kiip.

16 miljardit transistorit

Enim mis oleme kunagi ühte kiipi pannud.

Kuni

3,9x

kiirem videotöötlus1

Kuni

7,1x

kiirem pilditöötlus2

Kõik Pro süsteemid.

Apple M1 kiip annab 13-tollisele MacBook Pro-le ennenägematu jõu ja kiiruse. Kuni 2.8x kõrgem keskprotsessori jõudlus. Kuni 5x kiirem graafika. Kõige arenenum Neural Engine kuni 11-kordse kiirema masinõppega. Kuni 20 tundi aku kestvust - Maci ajaloos kõige pikem aeg. Meie kõige populaarsem pro sülearvuti on viidud täiesti uuele tasemele.

Osta

CPU

8-tuumaline CPU
Sõit võimsal kiibil.

M1 kiip muudab MacBook Pro skandaalselt kiireks ja võimsaks. Selle 8-tuumaline keskprotsessor sööstab läbi keerukate töövoogude ja kõrgete töökoormuste ning töötleb kuni 2.8 korda kiiremini kui eelmine põlvkond1 - seda kõike ennekuulmatu energiatõhususega.

GPU

Loob ilu.
Metsikult.

M1 8-tuumaline protsessor on kõige arenenum graafikaprotsessor mis oleme eales valmistanud. Punkt. See toob maailma kõige kiirema integreeritud graafika personaalarvutisse2, andes graafika hobujõule naeruväärse 5-kordse tõuke.

8

-tuumaline

CPU

Kuni

5x

kiirem graafika
jõudlus3

Masinõpe

16-tuumaline Neural Engine. Nutikus kohtub kiirusega. Masinõpe toob ülesandeid purustava kiiruse ja automatiseerituse videoanalüüsile, hääletuvastusele, pilditöötlusele ja veelgi enamat. 16-tuumaline Neural Engine ning virnatäis tehnoloogiaid kihutab MacBook Pro masinõppe jõudluse stratosfäärini välja.

16

-tuumaline

Neural Engine

Kuni

11x

kiirem masinaõppe
jõudlus4

Soojuslahendus

Aktiivne jahutus säilitab ülikiire jõudluse.

Heledus

500

-nitine
heledus

P3 lai värvigamma

25%

rohkem värve kui sRGB

True Tone tehnoloogia

Vaade, mis kohandub teie keskkonnaga

Kolm stuudiokvaliteediga mikrofoni

Stuudiokvaliteet ilma stuudiota. Täiustatud signaal-müra suhe konkureerib profimikrofonidega.

macOS
Big Sur

macOS Big Sur tõstab maailma kõige arenenuma töölaua operatsioonisüsteemi uuele ilu ja võimsuse tasemele. Koge Mac-i täiuslikkuseni viimistletud kujundust. Naudi kõigi aegade põhjalikumat Safari uuendust. Avasta Maps ja Messages uusi funktsioone. Ning leiad veelgi rohkem läbipaistvust privaatsussätetes.

Täiesti uus Safari. Armastus esimesest lehest.

Olenemata kas vaatad voogesitust, kasutad otsingumootorit või kõigest sirvid, Safari on parim viis veebi lehitsemiseks kõikidelt Apple seadmetelt. Kõigi aegade suurim värskendus toob kaasa uhiuued kohandamise võimalused, parandab valdkonna juhtivat jõudlust ja tutvustab võimsaid privaatsuse kaitsmiseks mõeldud funktsioone.

Salasõnade jälgimine

Safari teavitab kui mõni salvestatud salasõnadest on andmelekkes ohustatud ning aitab neid uuendada.

Suurim kolleksioon rakendusi

Käivita M1 jaoks mõeldud võimsad rakendused. Kõik olemasolevad rakendused töötavad tänu Rosetta 2-le. Esmakordselt saad oma iPhone ja iPad-i lemmikrakendusi kasutada otse macOs Big Suris. Sul on juurdepääs kõigi aegade suurimale Mac-i rakenduste kogule.

Avasta Mac tarvikud

Osta

“Apple TV+” iga Apple seadme ostuga
kolmeks kuuks tasuta kaasa.*

Apple TV+ on voogedastusteenus, mis pakub Apple Originalsi sisu – auhinnatud sarju, hingeminevaid draamasid, silmiavavaid dokumentaale, lastemeelelahutust, komöödiaid ja muud. Igal kuul lisatakse uut Apple Originalsi sisu.

MacBook Air

Hind alates

1139 €

Osta

MacBook Pro

Hind alates

1459 €

Osta

Mac Mini

Hind alates

819 €

Osta

M1

1. Apple korraldatud testimisel oktroobris 2020 kasutades eelproduktsiooni MacBook Air süsteeme Apple M1 kiibi ja 8-tuumalise GPU-ga ning samuti produktsiooni 1.2GHz 4-tuumalisi Intel Core i7-põhiseid MacBook Air süsteeme, kõik konfigureeritud 16GB RAM ja 2TB SSD-ga. Testitud eelväljaande Final Cut Pro 10.5-ga kasutades 55-sekundi videoklippi koos 4K Apple ProRes RAW meediaga - 4096x2160 resolutsiooni ja 59.94 kaadrit sekundis, ümber kodeeritud Apple ProRes 422-le. Jõudlustestid viiakse läbi spetsiifiliste arvutisüsteemide abil ja need kajastavad MacBook Air ligikaudset jõudlust.

2. Apple korraldatud testimisel oktroobris 2020 kasutades eelproduktsiooni Mac mini süsteeme Apple M1 kiibiga ja produktsiooni 3.6GHz 4-tuumalisi Intel Core i3-põhiseid Mac mini süsteeme, kõik konfigureeritud 16GB RAM-i ja 2TB SSD-ga. Eelväljalaske Adobe Lightroom 4.1 testiti kasutades 28MG pilti. Jõudlustestid viiakse läbi spetsiifiliste arvutisüsteemide abil ja need kajastavad Mac mini ligikaudset jõudlust.

MacBook Pro

1. Apple korraldatud testimisel oktroobris 2020 kasutades eelproduktsiooni 13-tolliseid Apple M1 kiibiga MacBook Pro süsteeme ning samuti 1.7GHz 4-tuumalise Intel Core i7-põhiseid 13-tolliseid MacBook Pro süsteeme, mis on konfigureeritud 16GB RAMi ja 2 TB SSD-ga. Avatud lähtekoodiga projekt, mis on väljatöötatud eelväljalaske Xcode 12.2 koos Apple Clang 12.0.0, Ninja 1.10.0.git ja CMake 1.16.5 abil. Jõudlustestid viiakse läbi spetsiifiliste arvutisüsteemide abil ja need kajastavad MacBook Pro ligikaudset jõudlust.

2. Apple korraldatud testimisel oktroobris 2020 kasutades eelproduktsiooni 13-tolliseid MacBook Air süsteeme Apple M1 kiibi ja 16GB RAM-iga kasutades valitud tööstusharu standardseid võrdlusaluseid. Testimine korraldati sel ajahetkel kaubanduses saadaval olevate kõrge jõudlusega integreeritud GPU-ga süle-ja lauaarvutitega. Integreeritud GPU on määratletud kui GPU, mis paikneb monoliitsel ränivormil koos protsessori ja mälupuldiga ühtse alamsüsteemi taga. Jõudlustestid viiakse läbi spetsiifiliste arvutisüsteemide abil ja need kajastavad MacBook Pro ligikaudset jõudlust.

3. Apple korraldatud testimisel oktroobris 2020 kasutades 13-tolliseid eelproduktsiooni MacBook Pro süsteeme Apple M1 kiibiga ning samuti 1.7GHz 4-tuumaliit Intel Core i7-põhiseid 13-tolliseid MacBook Pro süsteeme koos Intel Iris Plus Graphics 645-ga, mis on kõik konfigureeritud 16GB RAM-i ja 2TB SSD-ga. Testitud eelväljalaske Final Cut Pro 10.5 kasutades 10-sekundi videoprojekti Apple ProRes 422-ga, 3840x2160 resolutsiooniga ja 30 kaadrit sekundis. Jõudlustestid viiakse läbi spetsiifiliste arvutisüsteemide abil ja need kajastavad MacBook Pro ligikaudset jõudlust.

4. Apple korraldatud testimisel oktroobris 2020 kasutades 13-tollist eelproduktsiooni MacBook Pro süsteeme Apple M1 kiibiga ning samuti produktsiooni 1.7GHz 4-tuumalist Intel Core i7-põhisel 13-tollise MacBook Pro süsteeme, kõik on konfigureeritud 16GB RAM ja 2TB SSD-ga. Testitud eelväljalaske Xcode 12.2 ja Create ML 2.0-ga, koos rakenduses loodud Action Classification mudeliga. Jõudlustestid viiakse läbi spetsiifiliste arvutisüsteemide abil ja need kajastavad MacBook Pro ligikaudset jõudlust.

* Pärast tasuta prooviperioodi lõppu on hind 4,99 € kuus. Üks tellimus funktsiooni Family Sharing liikmete kohta. Pakkumine kehtib kolm kuud pärast tingimustele vastava seadme aktiveerimist. Lepingut uuendatakse automaatselt seni, kuni see tühistatakse. Kehtivad piirangud ja muud tingimused. Lisateavet leiad veebilehelt apple.com/promo.