iPhone 13 Pro

Väga väga Pro.

Sujuv ja tundlik Super Retina XDR ekraan ja ProMotion. Võimsate uuendustega kaamerasüsteem annab uued dramaatilised võimalused. Erakordne vastupidavus. Ülikiire A15 Bionic kiip. Enneolematu kestvusega aku. Pro mis Pro.

Alates 1179€

Osta

Disain

Vastupidav. Vastupandamatu.

Rabavalt kaunis ja vastupidav disain, kirurgiline roostevaba teras, Ceramic Shield ja oma klassi parim IP68 hinnanguga veekindlus.

Rabavalt kaunis ja vastupidav disain, kirurgiline roostevaba teras, Ceramic Shield ja oma klassi parim IP68 hinnanguga veekindlus.

Roostevaba kirurgiline teras

Vastupidav disain Ceramic Shield kaitsega

Pro-kaamerasüsteem

Suur kaameratäiustus. Suuremad pildistamis­võimalused.

Võimas riistvaratäiendus kohtub üliintelligentse tarkvaraga. See tähendab, et ülilainurkkaameras on nüüd makrofotode võimalus, telefotokaameras on kolmekordne optiline suurendus ja kõikides kaamerates on öörežiim.

Makrofotograafia teeb ka kõige väiksemast detailist meistriteose

Jäädvustab kuni 2,2 korda rohkem valgust, et luua paremad fotod ja videod

Makrofotograafia teeb ka kõige väiksemast detailist meistriteose

Filmilik režiim

Muuda fookust. Lisa dramaatikat.

Jäädvusta väikese teravussügavusega ja lisa objektide vahele automaatselt elegantsed fookuse üleminekud, et jutustada veelgi loomingulisem lugu.

1TB

Üks terabait salvestusruumi — seda on piisavalt kõigi su fotode ja videote jaoks

Ekraan

Tere, ProMotion.

See on ProMotioniga Super Retina XDR-ekraan. Kuni 120 Hz kohanduv värskendussagedus ja tipptasemel graafikajõudlus loovad täiesti uudse kogemuse.

Kiip ja aku

Puhas Pro võimsus.

Puhas Pro võimsus.

Naudi kiirust, mida pakub ainult Pro. Kiip, millel on jõudu ka kõige raskemate ülesannete jaoks. Võimas hüpe aku kestvuses, et täita tervet toimekat päeva.

Uhiuus
viietuumaline GPU,

mis annab ProMotioniga täiustatud ekraanile vajaliku kiiruse

Kuni 28 tundi videoesitust

Ülikiire Neural Engine

toetab filmilikku režiimi, Smart HDR 4 ja palju muud

5G

5G ja iPhone. Teine tase.

5G abil on kõik palju kiirem. See on piisavalt kiire ka mitme mängijaga mängude ja palju muu jaoks. Režiim Smart Data säästab automaatselt akut, kui maksimumkiirust parajasti vaja pole.

Miks valida iPhone?

iPhone on ainulaadne.

Nutikalt võimas

Apple’i disainitud kiip laseb sul kõike teha kiiresti, tõhusalt ja targalt.

Kaitseb sinu privaatsust

Iga detail on loodud hoidma sinu teavet privaatse ja turvalisena.

Vastupidav ja säilitab väärtuse

iPhone on ehitatud kestma ja see säilitab oma väärtust kauem kui teised nutitelefonid.

Jätkusuutlik

iPhone on loodud taaskasutatud materjalidest, et hoida keskkonda.

Võrdlus

Milline iPhone sobib sulle?

Toote nimi
iPhone 13 Pro
iPhone 13 Pro Max
iPhone 13
Pildid
Toote nimi
Pildid
Viimistlus
Osta
Kiirülevaade
Kaamera
Pole rakendatav
Kiip

MagSafe tarvikud

Kinnita magnetiga ümbris, rahakott või kasvõi mõlemad.

Uus süsteem tarvikute hõlpsamaks kinnitamiseks ja kiiremaks juhtmeta laadimiseks. Arvutult kombineerimisvõimalusi. Kõik leiavad oma lemmikud.

Apple AirTag

Asjade leidmine on nii lihtne.

Kinnita AirTag, et jälgida oma tähtsaid asju. AirTagi asukohta saad mugavalt vaadata rakendusest Find My.

Vastutusest loobumine

Ekraan: Kumerate servadega ekraani ümbritsevad kaunid ümarad nurgad. Tavalise ristkülikuna mõõtes on ekraani diagonaal 5,42 tolli (iPhone 13 mini), 6,06 tolli (iPhone 13, iPhone 13 Pro), või 6,68 tolli (iPhone 13 Pro Max). Reaalselt kuvatav ala on väiksem.

Veekindel: iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone 13 ja iPhone 13 mini on pritsme-, vee- ja tolmukindlad. Kontrollitud laboritingimustes toimunud testi tulemusel on neile vastavalt IEC standardile 60529 antud hinnang (kuni 6 meetri sügavusel kuni 30 minutit). Pritsme-, vee- ja tolmukindlus pole püsivad omadused ja need võivad tavalise kulumise käigus väheneda. Ära lae märga iPhone’i. Puhastamis- ja kuivatamisjuhiseid vaata kasutusjuhendist. Garantii ei hõlma vedelikest põhjustatud kahju.

Väheses valguses pildistamine: Kuni 2,2 korda paremad tulemused väheses valguses iPhone 13 Pro ja iPhone 13 Pro Maxi lainurkkaameraga (võrreldes eelmise põlvkonnaga).

Maht: Saadaolevat salvestusruumi on vähem ja see sõltub mitmest tegurist. Standardkonfiguratsioon kasutab olenevalt mudelist ja seadetest ligikaudu 11–14 GB ruumi (sealhulgas iOS ja eelinstallitud rakendused). Eelinstallitud rakendused kasutavad umbes 4 GB ruumi ning on kustutatavad ja taastatavad. Salvestusruum võib olla erinev olenevalt tarkvaraversioonist ja seadmest.

Mobiilandmeside ja juhtmeta ühendus: Vajalik on andmesidepakett. 5 ja G LTE on saadaval valitud turgudel ja kindlate teenusepakkujate kaudu. Kiirused põhinevad teoreetilisel läbilaskevõimel ning võivad olenevalt tingimustest ja teenusepakkujast varieeruda. 5G ja LTE toe kohta saad lisateavet mobiilioperaatorilt ja veebilehelt apple.com/iphone/cellular.

Toide ja aku: Kõik akuga seotud näitajad sõltuvad võrgu konfiguratsioonist ja paljudest muudest teguritest; tegelikud näitajad võivad varieeruda. Akut saab laadida piiratud arv kordi, mistõttu on võimalik, et mingil hetkel tuleb see Apple'i volitatud teenusepakkuja juures välja vahetada. Aku kasutusaeg ja laadimiste arv oleneb telefoni kasutusviisist ning sätetest. Lisateavet vaata veebilehelt apple.com/ee/batteries ja apple.com/ee/iphone/battery.html.

Saadavus: Mõni funktsioon pole kõikides riikides ja piirkondades saadaval.

SharePlay: saabub 2021. aasta lõpus.

Tarvikud: Tarvikud on müügil eraldi.

AirTag: Precision Finding ühildub iPhone 11 või uuema versiooniga (v.a 2. põlvkonna iPhone SE).

© 2021 MARVEL