iPad Pro 11"

Tootekood: CNF-9417-3

 • Laos olev kaup kätte 1-3 tööpäevaga.
  Transport pakiautomaati 3.90€.
  Sama päeva kuller E-L Tallinnas ja Tartus. Esita tellimus tööpäeval enne kella 13.00 ja saad laos oleva kauba kätte samal päeval. Kulleri hind 8.90€.
 • Apple tagasiost - vaheta vana seade uueks.
  Too oma kasutatud, kuid töötav, tahvelarvuti, telefon või arvuti meie salongi ja anname sulle uue iPadi, iPhone'i või Macbooki hinnast Sinu vana seadme väärtuses allahindlust. Tagasiostu soodustus laieneb uutele seadmetele, lisatarvikutele, hoolduse teenustele ja koolitustele. Vaata oma seadme väärtust

iPad Pro 11"

Tootekood: CNF-9417-3

  Värvus
  Mälu
  Ühenduvus
 • Hind
  1 079,00 €
 • Saage tuttavaks: uus iPad Pro. Kõik on uus. Kõik on ekraan. Kõikvõimas. Täielikult ümber­kujundatud ja kõige uuemast tehnoloogiast tulvil iPad Pro muudab teie arusaama sellest, mida iPad suudab. Uus täislaiuses ekraaniga disain muudab iPad Pro imeliseks seadmeks, mis täidab kõik talle antud ülesanded olenemata, kuidas te seda käes hoiate. Uute intuitiivsete žestide abil on kõik eriti lihtne. Uus Liquid Retina ekraan ulatub äärest ääreni. Elutruud värvid ja ProMotion tehnoloogia muudavad kõik kauniks ja ekraani kiiresti reageerivaks. Face ID on nüüd ka iPadis. Seade on loodud turvaliselt avatavaks ja see töötab probleemideta nii horisontaal- kui ka vertikaalasendis. Täiustatud Face ID võimaldab teil ühe pilguga iPhone'i turvaliselt avada, rakendustesse sisse logida ja ka maksta. A12X Bionic on meie kõige nutikam ja võimsam kiip. Selle neuromootor käitab viis triljonit toimingut sekundis ja võimaldab täiustatud masinõpet. Vaid paari lihtsa liigutusega saad võimsal iPadil mitut rakendust korraga kasutada. Võid töötada loomeprojekti kallal, saata sõbrale sõnumi, otsida veebist ideid ja teha FaceTime'i kõne. A12X Bionic tagab kaks korda kiirema graafika. Nii sobib iPad Pro ideaalselt liitreaalsuslahenduste kasutamiseks ja kaasahaaravate mängude mängimiseks.