Sissemakse kuutasulisele täiskaitseteenusele (Mac Studio/48 kuud)

Tootekood: CNF-MAC-STUDIO-3

 • Laos olev kaup kätte 1-3 tööpäevaga.
  Transport pakiautomaati 3.90€.
  Sama päeva kuller E-L Tallinnas ja Tartus. Esita tellimus tööpäeval enne kella 13.00 ja saad laos oleva kauba kätte samal päeval. Kulleri hind 8.90€.
 • Apple tagasiost - vaheta vana seade uueks.
  Too oma kasutatud, kuid töötav, tahvelarvuti, telefon või arvuti meie salongi ja anname sulle uue iPadi, iPhone'i või Macbooki hinnast Sinu vana seadme väärtuses allahindlust. Tagasiostu soodustus laieneb uutele seadmetele, lisatarvikutele, hoolduse teenustele ja koolitustele. Vaata oma seadme väärtust

Sissemakse kuutasulisele täiskaitseteenusele (Mac Studio/48 kuud)

Tootekood: CNF-MAC-STUDIO-3

 • Tootehind
  0,00 €
 • iDealCare täiskaitseteenus ja tugi spetsialistidelt, kes tunnevad teie Apple'i seadet kõige paremini. iDealCare on kindlustusteenus, mille saab valida uue seadme ostmisel lisavõimalusena. Tingimused iDealCare'i saab osta koos uue sülearvuti, lauaarvuti, iPadi, iPhone'i või Apple Watchi ostmisega iDealist. iDealCare'i saab sõlmida 24 või 48 kuuks. iDealCare kehtib seadme ülemaailmsele kohaletoimetamisele. iDealCare katab kõik ootamatud ja ettenägematud kahjustused, sealhulgas vedelikukahjustused ja füüsilised vigastused. Kindlustusleping sõlmitakse seadme ostmisega ja kindlustusmakse tasumisega. iDealCare'i omavastutus on 50 eurot. Kindlustusmakse sõltub tootest ja selle tariifist. iDealCare algab 50 eurost ja 2 aastast. Kindlustusteenust pakub Salva Kindlustuse AS. Tutvu tingimustega ja küsi lisateavet aadressil www.salva.ee/mac. Vastavalt käibemaksuseaduse § 16 lõike 2 punktile 1 ei ole kindlustusteenus käibemaksuga maksustatav.
 • Periood 1