Hoolduse kampaaniaHoolda Apple’i seadet iDealis ja võida uued AirPods Pro kõrvaklapid!

Kõigi hooldustööle tagasiside andjate vahel loosime välja
3 x AirPods Pro (2.gen) juhtmevabad kõrvaklapid.

Broneeri aeg

 

Kampaanias osalemiseks registreeri oma hooldustöö SIIN.


Kampaania tingimused:


1. KORRALDAJA

Kampaaniat korraldab iDeal Group AS, registreeritud asukoht Tallinn, Tartu mnt 80, registrikood 10390835 e-post hooldus@ideal.ee (edaspidi: Korraldaja).


2. KAMPAANIA JA KAMPAANIAS OSALEMISE REEGLID

2.1. Kampaania ,,Hoolda oma Apple’i seadet iDealis ja võida uued AirPods Pro 2nd gen kõrvaklapid ” (edaspidi kampaania) toimub ajavahemikul 01.03 – 31.03.2023 (edaspidi kampaaniaperiood).

2.2. Kampaania kujul on tegemist Eesti Vabariigis toimuva tarbijamänguga ja osaleda võivad kõik Eesti Vabariigi elanikud. Kampaanias ei saa osaleda iDeal Group AS töötajad ja pereliikmed.

2.3. Kampaania raames loositakse kampaaniaperioodil välja kolm võitjat, kes igaüks võidab endale AirPods Pro 2nd gen juhtmevabad kõrvaklapid (ühe auhinna väärtus 299 € koos KM-ga).

2.4. Kampaanias osalemiseks tuleb tuua Apple’i seade iDeali hooldusesse ning pärast hooldustöö lõppu täita tagasiside küsimustik. Küsimustik on leitav ideal.ee kodulehel ning iga hooldustööklient saab kaasa spetsiaalse QR-koodi, mille kaudu õigele maandumislehele jõuda.

2.5. Loosimises osalevad kõik kliendid, kes täidavad tagasisideankeedi kampaaniaperioodi jooksul. Hooldustöö võib sisse registreeritud olla ka enne kampaaniaperioodi, kuid ankeedi viimane täitmise kuupäev on 31.03.2023.

2.6. Võitjad loositakse välja hiljemalt 05.04.2023. Samal päeval võetakse võitjaga ka ühendust ning nende nimed avalikustatakse kampaanialehel punktis 2.9. Kui võitjatega ei ole võimalik saada ühendust kolme tööpäeva jooksul, on iDeal Group AS-l õigus loosida uued võitjad.

2.7 Kampaanias osaleja kinnitab Korraldajale enda kohta esitatud andmete õigsust, tema vastavust Kampaania reeglitele ning nendega nõustumist.

2.8 Auhinda ei saa vahetada raha, kinkekaartide ega muude toodete ja teenuste vastu.

2.9 KAMPAANIA VÕITJAD:


Võitja nr 1:

Võitja nr 2:

Võitja nr 3:


3. MUUD TINGIMUSED

3.1. Osaleja kinnitab, et on teadlik et Kampaanias osaledes töötleb Korraldaja tema isikandmeid vastavalt iDeal Group AS isikuandmete töötlemise üldpõhimõtetele (loe lähemalt https://www.ideal.ee/ee_ee/privaatsuspoliitika/). Kampaanias raames enda isikuandmete edastamisega Korraldajale, annab Osaleja Korraldajale nõusoleku töödelda tema isikuandmeid kampaaniaga seotud informatsiooni edastamiseks.

3.2. Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele.

3.5. Kõik pretensioonid seoses Kampaania korraldamisega tuleb saata kirjalikult märkega ,,Hoolduse kampaania” hiljemalt 15.03.2023 e-mailile klienditugi@ideal.ee.