Uued Apple Watchid on kohal! Osta nüüd Apple Watch Series 6 või Apple Watch SE.

Üleminek iPhone'ile
pole kunagi olnud nii lihtne

Võrratud fotod. Kiireimad kiibid. Uskumatu aku tööiga. iPhone on loodud kestma, niisiis ei kaota see oma väärtust pikka aega. Lihtne rakendus võimaldab sinu fotosid, kontakte, sõnumeid ja palju muud üle kanda - paljud sinu Androidi lemmikrakendused laevad ennast isegi automaatselt alla. See kõik on lihtsam kui arvad.
Teisaldamine iOS-i

Vaheta oma vana seade uue vastu ja säästa raha.


Uue iPhone'i jaoks krediidi saamiseks vaheta oma vana seade uue vastu välja.1 Andmete ja privaatsuse kaitsmiseks näitame sulle, kuidas enne vana telefoni vahetamist uue vastu oma andmed turvaliselt koopeerida ja kustutada. Kui sa pole piisavalt kindel, et oskad andmeid vanalt telefonilt uude iPhone'i üle kanda - külasta meie poodi, kus meie konsultandid sind abistavad.

Teisalda iOS-i rakendusse

Sinu fotod.
Sinu kontaktid.
Oled tubli.


Hangi Move rakendus iOS'i Google Playst

Enne alustamist


Veendu, et sinu Androidi seadmes oleks Wi-Fi sisse lülitatud.

Lülita oma uus iOS seade ja Androidi seade vooluvõrku.

Veendu, et teisaldatav sisu, sealhulgas väline Micro SD-kaart, mahuks sinu uude iOS seadmesse.

Chrome'i järjehoidjate ülekandmiseks värskenda oma Androidi seadmes Chrome’ uusimale versioonile.


1

Teisalda Androidi andmed

Uue iOS-seadme seadistamise ajal vali ekraanilt Rakendused ja Andmed. Seejärel toksa Teisalda Androidi andmed (Kui oled juba seadistuse lõpetanud, pead oma iOS-seadme kustutama ja alustama otsast peale. Kui sa ei soovi kustutada, edasta oma sisu lihtsalt käsitsi.)


2

Ava rakendus Move to iOS

Ava oma Android-seadmes rakendus Move to iOS ja toksa Jätka. Loe esitatud nõudeid ja tingimusi. Jätkamiseks toksa Nõustu, seejärel toksa ekraani paremal ülanurgas Järgmine ja Leia oma kood.3

Koodi saamine

Toksa Jätka oma iOS seadmel ekraanil nimega Teisalda Androidist . Seejärel oota, kuni ilmub kümne- või kuuekohaline kood. Kui sinu Androidi seade näitab hoiatust, et sul on halb Interneti-ühendus, võid seda märguannet ignoreerida.

Sisesta kood oma Androidi seadmesse. Seejärel oota, kuni ilmub Andmete ülekandmise kuva.


4

Vali oma sisu ja oota

Vali oma Androidi seadmes sisu, mida soovid üle kanda ja toksa Järgmine. Seejärel – isegi kui sinu Android näitab, et protsess on lõpule viidud - jäta mõlemad seadmed rahule, kuni sinu iOS seadmesse ilmuv laadimisriba on lõppenud. Kogu ülekandmine võib võtta aega, sõltuvalt sellest, kui palju sisu teisaldad.

Üle kantud andmed on järgmised:
kontaktid
kaamera fotod ja videod
meilikontod
sõnumite ajalugu
veebi järjehoidjad
kalendrid
Kui need on saadaval nii Google Plays kui ka App Store'is, edastatakse ka mõned sinu tasuta rakendused. Kui ülekandmine on lõpule jõudnud, saad App Store'ist alla laadida mis tahes sobivad rakendused.

5

Seadista oma iOS seade

Kui laadimisriba on sinu iOS seadmes lõpule jõudnud, toksa oma Androidi seadmes Valmis. Seejärel toksa oma iOS seadmes Jätka ja järgi iOS seadme seadistamiseks ekraanil kuvatavaid samme.

6

Lõpetamine

Veendu, et kogu sinu sisu oleks üle kantud. Muusika, raamatud ja PDF-id tuleb käsitsi teisaldada.

Kas sul on vaja neid rakendusi, mis olid teie Android-seadmes? Nende allalaadimiseks mine oma iOS seadmesse App Store.

Rakendused kõige jaoks. Koostatud sinu jaoks.


Apple'i toimetajad haldavad miljoneid tasuta ja tasulisi rakendusi, mis aitavad sul leida oma järgmise lemmiku. Rakenduse allalaadimisel peaks see töötama lubatud viisil. Apple vaatab hoolikalt läbi kõik rakendused ja nõuab arendajatelt privaatsuse, disaini ja ärimudelite juhiste ranget järgimist.


Privaatsus on sisse ehitatud


iPhone on loodud sinu privaatsuse kaitsmiseks. Igal iPhone'il on turvaline näo või sõrmejäljega autentimine. Apple Pay ei salvestata sinu kaardinumbrit kunagi sinu seadmesse ega Apple'i serveritesse - ja kui kasutad maksmisel Apple Pay’d, ei jaga Apple seda kunagi kauplejatega. Sina otsustad, kas rakendused saavad juurdepääsu sinu fotodele, kontaktidele ja asukohale jne.

“Apple TV+” iga Mac seadme ostuga aastaks tasuta kaasa.2


  • “Apple TV +” on voogedastus teenus sisaldades Apple Orginal toodangut — auhinnatud teleseriaalid, kaasahaaravad draamad, murrangulised dokumentaalid, lastefilmid-saated, komöödiad ja igakuiselt lisanduv uus Apple Original sisu.
  • Eesti / Läti subtiitrid
  • Reklaamivaba vaatamine
  • Jaga kuni 6 pereliikmega
  • Lae sisu alla ning naudi vaatamist ilma interneti ühenduseta

1. Kaubanduslikud väärtused võivad varieeruda ja põhinevad sinu kaubanduslepingu seadmel ja mudelil.

2. Pärast tasuta prooviperioodi lõppu on hind 4,99 € kuus. Üks tellimus funktsiooni Family Sharing liikmete kohta. Pakkumine kehtib kolm kuud pärast tingimustele vastava seadme aktiveerimist. Lepingut uuendatakse automaatselt seni, kuni see tühistatakse. Kehtivad piirangud ja muud tingimused. Lisateavet leiad veebilehelt apple.com/promo.