NB! Suure nõudluse ja piiratud koguse tõttu võib iPhone 11, 11 Pro, 11 Maxi ja Apple Watch 5 tarneaeg olla kauem, kui 2 nädalat.

Detailid

Täiuslikult disainitud autohoidik, millel on Qi-standardiga traadita kiirlaadimise ühilduvus. Telefoni autohoidikusse kinnitamine ei ole enam keeruline väljakutse – lihtsalt liigutage telefon hoidiku lähedale ja infrapunaanduri abil avanevad automaatselt klambrid, mis telefoni turvaliselt kinnitavad. Telefoni eemaldamine on samuti väga mugav – lihtsalt tõmmake telefoni oma suunas ja klambrid avanevad või saate kasutada hoidiku küljel olevat nuppu. Sõitmise ajal laadimine võib olla sama lihtne.

Kaasas USB-C-kaabel ja autohoidik.
 

WIRELESS CHARGING SENSOR CAR HOLDER 15/W/10W/7.5W/5W - black

Laokood: 9915101300098
57,90 €
Järelmaksu kalkulaator
Summa 57,90 €
KauplusLaoseis
Endla iDealTarneaeg hetkel 1-2 nädalat
Solaris iDealTarneaeg hetkel 1-2 nädalat
Kristiine iDealTarneaeg hetkel 1-2 nädalat
Tartu iDealSaadaval
Ülemiste IdealTarneaeg hetkel 1-2 nädalat
Täiuslikult disainitud autohoidik, millel on Qi-standardiga traadita kiirlaadimise ühilduvus. Telefoni autohoidikusse kinnitamine ei ole enam keeruline väljakutse – lihtsalt liigutage telefon hoidiku lähedale ja infrapunaanduri abil avanevad automaatselt klambrid, mis telefoni turvaliselt kinnitavad. Telefoni eemaldamine on samuti väga mugav – lihtsalt tõmmake telefoni oma suunas ja klambrid avanevad või saate kasutada hoidiku küljel olevat nuppu. Sõitmise ajal laadimine võib olla sama lihtne.Kaasas USB-C-kaabel ja autohoidik.

 


">