iPhone 12 ja iPhone 12 Pro on kohal juba 30.10! Eeltelli iPhone 12 või iPhone 12 Pro kohe.

Watch Series 6

Sinu tervise tulevik on Sinu randmel.

alates 429,00 €

Mõõda vere hapnikusisaldust revolutsioonilise sensori ja rakendusega. Jälgi hõlpsalt treeningu mõõdikuid täiustatud Always-On Retina ekraanil. Apple Watch Series 6 kellaga su randmel on tervislik, aktiivsem ja veelgi seotum elu käeulatuses.

Osta

Vere hapnikusisaldus. Innovatsiooni värske tuuleiil.

Vere hapnikusisaldus.
Vere hapnikusisaldus veres on üldise heaolu peamine indikaator. See aitab sul paremini mõõta kehasse jõudva hapniku kogust ning mõista kui hästi organism hapniku omastab. Märkimisväärne uus Apple Watch Series 6 tajur ja rakendus võimaldab mõõta vere hapnikusisaldust nii nõudlusel kui ka taustal, nii päeval kui ka öösel.1

Saad kiiresti kontrollida oma pulssi ja teavituse, kui see on liiga kiire või aeglane.

Uni
Piisav kogus und on sinu heaolu jaoks äärmiselt oluline. Uus Sleep rakendus aitab sisse viia regulaarse magamamineku rutiini ning jälgida igaöist unetrendi. Sea ja täida oma personaalsed une-eesmärgid.

Me pingutasime.
Et ka sina pingutaks.

Kui tegemist on vormis püsimisega, on võti teadmistes. Inspireeru liikvel olemisest ja jälgi treeningumõõdikuid täpsemini kui kunagi varem - vees, jõusaalis või teel olles. Series 6 on Apple Watch’i parim vorm. Et ka sina oleks oma parimais vormis.

Kasuta oma valikuid. Ükskõik mil viisil armastad liigutada, Apple Watch leiab treeningu just Sinu jaoks. Vali jooksmine, ujumine, jooga, rattasõit või ükskõik mida naudid, ning mõõda igat liigutust.

Ole ühenduses.
Kõik mida vajad.
Kuhu iganes liigud.

Apple Watch Series 6 hoiab inimesed ja tegevused millest hoolid sinu läheduses, olenemata kuhu elu sind viib.

Ekraan.
Igikumav.
Parem kui kunagi varem.

Always-On Retina ekraan on nüüdsest oluliselt erksam kui ranne on langetatud. Näed kogu vajalikku informatsiooni kella sihverplaadilt hõlpsamini kui kunagi varem - ilma et peaksid kella äratamiseks rannet tõstma.

1. Vere hapnikusisaldus mõõdikud ei ole ette nähtud meditsiiniliseks kasutuseks, kaasa arvatud enesediagnostikaks või arstiga konsulteerimiseks. Need on mõeldud informeerimaks üldist heaolu ja treeningut.