Liitu meie uudiskirjaga ja saad iga nädal eksklusiivseid sooduspakkumisi! Liitu nüüd SIIT

Vaheta

Ära viska oma vana tahvelarvutit, telefoni või arvutit ära.

Kui Sa seda enam ei kasuta, siis vaheta see millegi täiesti uue vastu. Too oma kasutatud, kuid töötav, tahvelarvuti, telefon või arvuti meie salongi ja anname sulle uue iPadi, iPhone'i või Macbooki hinnast Sinu vana seadme väärtuses allahindlust. Vana seade ei pea olema Apple toode. Vahetame x-tahvleid iPadide vastu, x-telefone iPhonede vastu ja x-arvuteid Macbookide vastu. Kokku võid meile korraga tuua kuni 5 seadet.

Vaheta
iPad ja tahvelarvutid
iPad
Oma vana tahvelarvuti iPadi vastu vahetamiseks tee järgmist:
  • Tule oma vana tahvlearvutiga meie salongi. Kõikide tootjate kõik tahvelarvutid on oodatud.
  • Me hindame Sinu tahvelarvuti ära. Ainus nõue on see, et seade peab olema töötav - kui see nupust sisse lülitub, siis on sellel ka väärtus.
  • Kui tagasiostu hind Sulle sobib, siis aitame Sul välja valida uue iPadi ja saada selle hinnast kohe oma vana seadme väärtuses allahindlust.
iPhone ja telefonid
iPhone
Oma vana telefoni iPhone'i vastu vahetamiseks tee järgmist:
  • Tule oma vana telefoniga meie salongi. Kõikide tootjate kõik telefonid on oodatud. Telefon ei pea olema nutitelefon, vaid võib olla ka vana 
  • Me hindame Sinu telefoni ära. Ainus nõue on see, et seade peab olema töötav - kui see nupust sisse lülitub, siis on sellel ka väärtus.
  • Kui tagasiostu hind Sulle sobib, siis aitame Sul välja valida uue iPhone ja saada selle hinnast kohe oma vana seadme väärtuses allahindlust.
Macbook ja arvutid
Macbook
Oma vana arvuti Macbooki vastu vahetamiseks tee järgmist:
  • Tule oma vana arvutiga meie salongi. Kõikide tootjate sülearvutid on oodatud.
  • Me hindame Sinu arvuti ära. Ainus nõue on see, et seade peab olema töötav - kui see nupust sisse lülitub, siis on sellel ka väärtus.
  • Kui tagasiostu hind Sulle sobib, siis aitame Sul välja valida uue Macbooki ja saada selle hinnast kohe oma vana seadme väärtuses allahindlust.

Hinda oma seadet

Hindamine võtab aega vaid ühe minuti ning on tasuta. Soovid asendada oma vana Maci, mobiili, tahvlit või nutikella. Arvuta siin oma praeguse seadme väärtus ja kasuta seda sissemaksena. Apple seadmetel on kõrge järelturu väärtus. Seadme leidmiseks kasuta seadme nime või IMEI koodi.


Seadme väärtuse arvutamiseks palun vasta järgmistele küsimustele:
Seadme tagasiostu hind: