iPhone 12 ja iPhone 12 Pro on kohal juba 30.10! Eeltelli iPhone 12 või iPhone 12 Pro kohe.

Tule tööle

team

IM arvutid AS

Me oleme 25 aastase ajalooga Apple suurim ametlik rahvusvaheline edasimüüja Eestis.

iDeal esindused Tallinnas ja Tartus omavad Eestis ainsana Apple Premium Reselleri litsentsi ning meie ametlik Apple’i hoolduskeskus on tänaseni klientide eelistatuimaks hoolduspartneriks. IM Arvutid AS kauplused asuvad lisaks Eestile ka Lätis, Leedus ja Soomes. Meie eesmärgiks on olla parim Apple’I toodete asjatundja ning partner oma turul.Tule tööle!

IM Arvutid on suurepärane töökoht ambitsioonikatele töökatele noortele, kellel on vastutustunnet ja soovi ennast pidevalt arendada.

Ootame alati oma tiimi sõbralikke, aktiivseid, teotahtelisi ning särasilmseid talente, kes töötaksid ühiselt koos meiega selle nimel, et iga klient saaks meilt just talle parima lahenduse.

Omalt poolt pakume Sulle võimalust töötada ühe maailma tuntuima brändiga, stabiilset töökohta, põhipalka ja/või müügitulemusest sõltuvat boonust, professionaalse, kogenud ja energilise meeskonna tuge, kaasaaegseid töövahendeid, toetame su sportlikke harrastusi ning genereerime koos tempokaid firmaüritusi.

Kui eelnev kirjeldus ning Apple tooted tekitavad Sinus vastupandamatut huvi ja kirge, siis saada meile oma CV, motivatsioonikiri või endast tutvustav video ja palgasoov meilile cv@ideal.ee. Juhul kui meil kohe sulle sobivat töökohta pakkuda ei ole, hoiame Sinu loal Sinu andmeid potensiaalsete kandidaatide andmebaasis aktiivsena kuni 1 aasta ning kui peaks tekkima just Sinu kompetentsile ja ootustele vastav vakantne ametikoht, võtame Sinuga ise kindlasti ühendust.