NB! Suure nõudluse ja piiratud koguse tõttu võib iPhone 11, 11 Pro, 11 Maxi ja Apple Watch 5 tarneaeg olla kauem, kui 2 nädalat.

Salongid

Eesti esindused


Endla iDeal müügi- ja hooldussalong
Apple Authorized Service Provider

Endla 69 / Keemia 4, 10616 Tallinn +372 686 9040 endlamyyk@ideal.ee E-R 9-18; 19.04: suletud

Solaris iDeal müügisalong
Apple Premium Reseller

Solaris kaubanduskeskus | Estonia pst 9, 10143 Tallinn +372 686 9041 solaris@ideal.ee E-L 10-21; P:10-19

Kristiine iDeal müügisalong
Apple Premium Reseller

Kristiine kaubanduskeskus | Endla 45, 10615 Tallinn +372 686 9043 kristiine@ideal.ee E-P 10-21

Lõunakeskus iDeal müügi- ja hooldussalong
Apple Premium Reseller

Tartu Lõunakeskus | Ringtee 75, 50501 Tartu +372 686 9044 tartu@ideal.ee E-P 10-21

Läti esindused


iDeal
Apple Premium Reseller

Brīvības 40, LV-1050 Riia +371 6728 2238 info@ideal.lv E-R 10-19 | L 11-17 www.ideal.lv

iDeal
Apple Premium Reseller

Spice kaubanduskeskus | Lielirbes 29, LV-1046 Riia +371 2039 1464 spice@ideal.lv E-P 10-22 www.ideal.lv

iDeal
Apple Premium Reseller

Tirdzniecības centrs “Alfa”, Brīvības gatve 372, Rīga, LV1006 +371 66954004 alfa@ideal.lv Atvērts: P-Sv 10-22 www.ideal.lv

iDeal veikals
Apple Premium Reseller

Tirdzniecības centrs “Riga Plaza”;Mūkusalas iela 71, Rīga, LV1004 +371 67310105 plaza@ideal.lv Atvērts: P-Sv 10-21 www.ideal.lv

iDeal
Apple Premium Reseller

Tirdzniecības centrs “Akropole”; Maskavas iela 257, Rīga, LV1063 +371 24220940 akropole@ideal.lv Atvērts: P-Sv 10-22 www.ideal.lv

Leedu esindused


iDream

+371 6728 2238 info@idream.lt www.idream.lt

Soome esindused


1Store Kamppi
Apple Premium Reseller

Kamppi kaubanduskeskus, E-korrus | Urho Kekkosenkatu 1, 00100 Helsingi +358 10 230 7350 webshop.kamppi@1store.fi E-R 9-21 | L 9-18 | P 12-18 www.1store.fi

1Store World Trade Center
Apple Premium Reseller

World Trade Center kaubanduskeskus | Aleksanterinkatu 17, 00100 Helsingi +358 10 230 7370 webshop.wtc@1store.fi E-R 10-18 | L 10-18 | P 12-18 www.1store.fi

1Store Turku
World Trade Center keskus

Hansakortteli kaubanduskeskus | Yliopistonkatu 20, 20100 Turku +358 10 230 7385 webshop.turku@1store.fi E-R 09-20 | L 10-19; P 12-18 www.1store.fi