MacBook

Ülim. Kergus.

Osta
MacBook
MacBooki näol tegime midagi pealtnäha võimatut: valmistasime seni kõige kergema ja õhukesema Mac-sülearvuti, mis sisaldab täiskomplekti suurepäraseid funktsioone. Lisaks kompaktsusele on see ka võimsam kui eales varem. Uue MacBooki seitsmenda generatsiooni Intel Core m3, i5 ja i7 protsessorid on kuni 20 protsenti võimsamad ning SSD salvestusruum kuni 50 protsenti kiirem.1
MacBook

Saadaval värvitoonides: roosa kuld, kuld, kosmosehall ja hõbe.

Rohkem musklit igas millimeetris.

Seitsmenda põlvkonna Intel Core protsessoritega varustatud MacBook on kiirem kui kunagi varem. Tänu võimsatele SSD-dele ja kuni 3,6 GHz Turbo Boost töötlusele on sul jõudu kogu päevaks. Ükskõik, kas käivitad rakendusi, töötad suurte failidega või tegeled millegi palju ressursinõudlikumaga.
MacBook

Võimalikult sisukas. Võimalusi täis.

Kõik MacBooki komponendid on välja töötatud nii, et uskumatult õhuke ja kerge arvuti oleks võimalikult võimas. Valisime uusimad ja tõhusaimad protsessorid ning optimeerisime macOS-i neid ülisäästlikult kasutama. Kuna jahutuseks pole ventilaatoreid vaja, on rohkem ruumi akule, et saaksid kogu päeva liikvel olles arvutit kasutada.

Protsessor

Korpuses on peidus 14 nm töötlustehnoloogiaga seitsmenda põlvkonna Intel Core m3, i5 ja i7 protsessorid. Nii on energiatõhus ja võimas MacBook varustatud kõigiks ülesanneteks.
Kuni 20% suurem jõudlus
Kuni 3.6 GHz Turbo Boost töötlus

Ventilaatoriteta ehitus

MacBook on praktiliselt vaikne. Protsessor vajab toiteks vaid 5 vatti, mistõttu tekib vähem soojust ja kaob vajadus arvutit ventilaatoritega jahutada. Soojust aitab hajutada hoopis emaplaadi külge kinnitatud anisotroopne grafiitplaat. Seetõttu jääb MacBook isegi raske töö juures vaikseks.

Salvestusruum ja mälu

Olenemata pisikestest komponentidest tuleb MacBook alati sujuvalt toime kõikide failide ja rakendustega. Tänu kuni 16 GB 1866MHz LPDDR3 sisemälule ja kuni 512 GB SSD salvestusruumile on see õhuke ja kerge, kuid samas uskumatult võimas.

Aku

Et aku kestaks kogu päeva,3 pidime MacBooki korpuse ruumi ülitõhusalt kasutama. Töötasime välja uudse astmelise kujuga aku, mis mahub arvutisse nagu valatult. Tulemuseks on varasemaga võrreldes 35 protsenti suurem akumaht.2
35% suurem maht kui tavaakudel

Tavaline sülearvutiaku

Laptop Battery

MacBooki aku

MacBook battery

Retina-ekraan, mis on äärest ääreni vaatamisväärsus.

MacBooki rabav 12-tolline Retina-ekraan on tõeline vaatepilt. Äärest ääreni klaasist disain mahutab üle kolme miljoni piksli, mis annab pildile äärmiselt elava ilme. Kõike seda hämmastavalt õhukesel Retina-ekraanil.
2304x1448 eraldusvõime
16:10 kuvasuhe
178° vaatenurk
MacBook

Käed külge tuntavalt paremale klaviatuurile.

Oleme veendunud, et mugav täissuuruses klaviatuur on iga sülearvuti lahutamatu osa. Et see uude MacBooki ära mahutada, lähenesime kogu disainile nullist. Täiustasime igat klahvi ning selle alusmehhanisme. Tulemuseks on tuntavalt õhem, mugavam ja täpsem klaviatuur.
MacBook

Force Touch puuteplaat.
Rõhutatult võimalusterohke.

Tänu survetundlikule Force Touch puuteplaadile tajub MacBook sinu vajutuste peenemaid nüansse. Väike surveerinevus avab rakendustes uusi võimalusi ilma, et peaksid oma sõrme tõstma. Lisaks annab Taptic-mootor vibratsiooniga tagasisidet, justkui puudutaksid ekraanil olevat.
MacBook keyboard

Multi-Touch.
Täpsus sõrmeulatuses.

Multi-Touch žestid muudavad MacBooki kasutamise lihtsaks ja loogiliseks. Saad igas suunas kerida, veebilehti sõrmega sirvida ja avada uusi funktsioone libistamise, pööramise või surve muutmisega.

Alati ühendatud kõige vajalikuga.

Tänu üliõhukeses korpuses peituvale võimsale sisule sobib MacBook ideaalselt juhtmevabasse maailma, kus kõik toimib läbi õhu. Kui tekib vajadus juhtmete kasutamiseks, ühendab USB-C kõik võimalused ühte väiksesse liidesesse.
MacBook

USB-C. Ainulaadselt mitmekülgne.

USB‑C liides ühendab kõik, mida vajad. Arvuti laadimine, andmete edastamine kuni 5 GB/s ning lisaekraanide ja seadmete ühendamine on kiire ja mugav tänu mitmekülgsele pööratavale, USB 3-st kaks kolmandikku väiksemale liidesele.
MacBook USB-C setup

Täisvarustus juhtmevabaks eluks.

MacBook kasutab täielikult kõiki uusimate 802.11ac WiFi ja Bluetooth 4.2 juhtmevabade tehnoloogiate eeliseid. Ning võttes abiks Apple'i uuendusliku tarkvara ja teenused saad juhtmevabalt edastada faile, korraldada fotosid, kuulata muusikat ja teha palju muud.
MacBook Wireless Options

macOS

macOS on opsüsteem, mis viib ellu kõik, mida Macis teed. macOS High Sierra toob su Mac-arvutisse uuenduslikud tehnoloogiad ja täiustatud funktsioonid. See on läbi aegade võimekaim macOS.
MacBook

Võrdle Maci sülearvuteid

12'' MacBook
12 tolline
MacBook
13'' MacBook Air
13 tolline
MacBook Air
13'' MacBook Pro
13 tolline
MacBook Pro
15'' MacBook Pro
15 tolline
MacBook Pro