MacBook Air

Tee suuri asju. Terve päeva.

MacBook Air peab ühe laadimiskorraga vastu uskumatud 12 tundi. Seega saad juhet seina pistmata töötada hommikukohvist õhtuse kojusõiduni. Ja kui on aeg puhata, saad iTunesi filme nautida kuni 12 tundi järjest. Kuna ooterežiimi kestus on 30 päeva, võid nädalateks ära sõita ja tagasi tulles jätkata sealt, kus pooleli jäid.
Osta
MacBook Air

Õhuke. Ülim. Võimas.
Ja kõigeks valmis.

Mis iganes ülesanne sind ees ootab, viienda põlvkonna Intel Core i5 ja i7 protsessorid koos Intel HD Graphics 6000 graafikaprotsessoriga saavad sellega hakkama. Kõik töötab ülikiiresti – alates fotode töötlemisest kuni veebi sirvimiseni. Ja kogu see võimsus mahub erakordselt õhukesse 1,7 cm unibody-korpusesse, mis kaalub kõigest 1,3 kg.
MacBook Air

802.11ac WiFi.
Lihtsalt juhtmevaba.

Loo ühendus 802.11ac tugijaamaga ning su käsutuses on kohe kuni 3 korda kiirem traadita andmeühendus kui WiFi eelmise põlvkonna puhul. 802.11ac WiFi ulatus on ka laiem, seega saad töötada veel vabamalt kui varem.
MacBook Air wireless
Macbook Air SSD

SSD välkmälu. Kõik lihtsalt jookseb.

MacBook Airi SSD salvestusruum on kuni 17 korda kiirem kui 5400 p/min sülearvuti kõvaketas. Seega toimib kõik kiiremini ja sujuvamalt. Tänu SSD salvestusruumile ja viienda põlvkonna Intel Core protsessoritele käivitub MacBook Air ülikiiresti.

macOS

macOS on opsüsteem, mis aitab sul Macis tegusid teha. macOS High Sierra toob su Maci uuenduslikud tehnoloogiad ja täiustatud funktsioonid. See on läbi aegade parim macOS
macOS