Aasta lõpuni tasuta transport pakiautomaatidesse.

Mac Mini

Mac mini hero

Mac mini
Suurepäraselt uuendatud.


Uued kaheksanda põlvkonna kuue- ja neljatuumalised protsessorid


Kiirem 2666 MHz DDR4 mälu (kuni 64 GB)


Thunderbolt 3 (USB‑C), HDMI 2.0 ja 10 Gb Ethernet


Ülikiire välkmälu kuni 2TB SSD

Protsessorid

Välkkiire tööloom.

Lisaks sellele, et tegu on suurepärase lauaarvutiga, aitab Mac mini juhtida kõike alates koduelektroonikast kuni suurte renderdusfarmideni. Tänu nelja- ja kuuetuumalistele kaheksanda põlvkonna Inteli protsessoritele ja Intel UHD Graphics 630 graafikale on Mac minil nüüd veelgi suurem arvutusjõudlus kasvõi tööstuslikul tasemel ülesannete jaoks. Pole vahet, kas teed live-kontserdi helirežiid või testid oma uusimat iOS-i rakendust, Mac mini aitab suurepärase idee kõige kiiremini suurepäraseks tulemuseks vormistada.

Kuni

5 korda

kiirem süsteemijõudlus1

Kuni

60 %

kiirem Inteli integreeritud graafika2
Mac mini prosessori

Kuni

6-tuumaline

Intel Core i5 või i7 protsessor

Kuni

4,6 GHz

Turbo Boost

Cool värk.
Nii suure võimsuse ühte korpusesse mahutamine nõudis uhiuut jahutussüsteemi – sealhulgas täielikku välkmälu, suuremat ventilaatorit, laiendatud ventilatsiooniavasid ning ümber­kujundatud toiteallikat.
Mac mini tuuletin

70 %

suurem MSP (maksimaalne püsivõimsus)

2 korda

suurem õhuvool
Mälu

Tõsine mälumängur.

Mac mini sisaldab võimsat 2666 MHz DDR4 SO-DIMM mälu, mis võimaldab kiiremini renderdada, töötada hiiglaslike failidega või käitada mitut virtuaalarvutit.

Kuni

7,8 korda

kiirem kui 16 GB3

Kuni

64 GB

2666 MHz DDR4-mälu
Mac mini muisti
Salvestusruum

Äppi, kui kiire.

Mac mini sisaldab nüüd PCIe-põhist täielikku välkmälu, mille lugemiskiirus on võrreldes eelmiste välkmäludega kuni neli korda parem. Nii saad laadida hiigelfaile ja käivitada rakendusi kiiremini kui kunagi varem.
Mac mini tallennus

Kuni

2 TB

salvestusruumi SSD-kettal

Kuni

4 korda

suurem lugemiskiirus4

Kuni

3,4 GB/s

jadalugemiskiirus
Apple T2 Security Chip

Uue põlvkonna turvalisus.

Mac mini sisaldab Apple T2 Security Chip turvakiipi – Apple'i enda kujundatud ja spetsiaalselt Maci jaoks loodud teise põlvkonna kiipi, mis muudab Mac mini veelgi turvalisemaks. T2 Security Chip ühendab mitu eraldiseisvat kontrollerit ja sisaldab kaasprotsessorit Secure Enclave, mis tagab krüptitud salvestusruumi ja turvalise algkäivituse.
Mac mini T2 sceurity chip

Ühendatud kontrollerid

Turvaline algkäivitus

Secure Enclave kaasprotsessor

Krüptitud salvestusruum

Ühendus- ja laiendus­võimalused

Vabade Liideste Ühendus.

Tänu mitmesugustele liidestele sobib Mac mini erinevate töökonfiguratsioonide jaoks. Thunderbolt 3 on meie seni võimsaim ja mitmekülgseim liides ning Mac minis on neid kokku neli. Uus HDMI 2.0 liides tagab eelkäijaga võrreldes suurema läbilaskevõime, et saaksid nautida kiiremat kaadrisagedust.
Mac mini liitännät
Thunderbolt 3 pakub tõeliselt viljakaid võimalusi. Edasta andmeid kiirusel kuni 40 Gb/s. Lae välisseadmeid ja anna neile toidet. Ühenda kuni kaks 4K-ekraani – ja isegi kolmas HDMI 2.0 abil – või üks 5K-ekraan. Või seo Mac mini eGPU-ga, et saada lauaarvuti tasemel graafikajõudlus.
Mac mini Thunderbolt 3

Mitmekülgsus.

Tunneb end igal töökohal nagu kodus.

Tänu oma väiksusele, jõudlusele ja mitmesugustele liidestele võimaldab Mac mini teha asju, mida ükski Mac pole varem suutnud. Nüüd, kus selle 7,7-tollises ruudukujulises korpuses peitub veelgi enam tuumasid, ei või kunagi teada, kus Mac minit või suurt hulka neid töötamiseks kasutatakse.
Mac mini monta käytössä

Mac mini

Apple Mac mini